اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

نصب برنامه روی مک

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

با سلام خدمت شما
    من یه مک ایر دارم که میخوام روش نرم افزار مطلب نصب کنم . می خواستم بدونم با هارد اکسترنال میشه این کارو کرد؟
    نرم افزارای تو بازار رو دی وی دی هستند ولی من درایو usbندارم!

نظر

نوشته اصلی توسط amir.j نمایش پست ها
      با سلام خدمت شما
      من یه مک ایر دارم که میخوام روش نرم افزار مطلب نصب کنم . می خواستم بدونم با هارد اکسترنال میشه این کارو کرد؟
      نرم افزارای تو بازار رو دی وی دی هستند ولی من درایو usbندارم!
      بله
      فايل نصب رو بريز تو هارد يا فلش بعد وصل كن و نصب كن

Sent from my iPhone using Tapatalk
      iMessage : xz.mehdi@yahoo.com

نظر

سلام
        من به تازگی یه مک بوک پرو گرفتم
        اگه امکانش هست یه آموزشی در رابطه با نحوه ی نصب برنامه های کرک شده و جیل کردن سیستم عاملش بهم بدین
        خیلی ممنونم

نظر

سلام خدمت دوستان
          یکی از نزدیکانم لطف کرده برام برام سیستم آپل خریده.منم با این سیستم آشنایی ندارم.استفاده ایی هم که می خوام از این وسیله بکنم مربوط به ساخت موزیک و تدوین فیلم هستش.سوالی که برام پیش اومده اینه که باید نرم افزارا و پلاگین های مربوطه که لازم دارمو حتما اوریجینال تهیه کنم یا میشه همین نرم افزارایی که با کرک هستن هم نصب کنم رو سیستم؟پیشاپیش تشکر...

نظر

نوشته اصلی توسط M@JiD2 نمایش پست ها
            سلام خدمت دوستان
            یکی از نزدیکانم لطف کرده برام برام سیستم آپل خریده.منم با این سیستم آشنایی ندارم.استفاده ایی هم که می خوام از این وسیله بکنم مربوط به ساخت موزیک و تدوین فیلم هستش.سوالی که برام پیش اومده اینه که باید نرم افزارا و پلاگین های مربوطه که لازم دارمو حتما اوریجینال تهیه کنم یا میشه همین نرم افزارایی که با کرک هستن هم نصب کنم رو سیستم؟پیشاپیش تشکر...
            اگه به صورت نیمه حرفه ای میخواید انجام بدید پیشنهاد من پکیج iLife هستش که از تاپیک زیر قابل دریافت هستش:
            http://www.i-phone.ir/forums/thread90129.html
            اگر هم به صورت حرفه ای میخواید برای موزیک Logic Pro X و برای تدوین فیلم Final Cut Pro X رو پیشنهاد میکنم که از تاپیکهای زیر قابل دریافت هستند:
            http://www.i-phone.ir/forums/thread95092.html
            http://www.i-phone.ir/forums/thread96049.html
            .:amgr:.

نظر

نوشته اصلی توسط amgr نمایش پست ها
              اگه به صورت نیمه حرفه ای میخواید انجام بدید پیشنهاد من پکیج iLife هستش که از تاپیک زیر قابل دریافت هستش:
              http://www.i-phone.ir/forums/thread90129.html
              اگر هم به صورت حرفه ای میخواید برای موزیک Logic Pro X و برای تدوین فیلم Final Cut Pro X رو پیشنهاد میکنم که از تاپیکهای زیر قابل دریافت هستند:
              http://www.i-phone.ir/forums/thread95092.html
              http://www.i-phone.ir/forums/thread96049.html
              ممنون از راهنماییتون ولی برا موزیک من با کیوبیس و تدوین فیلم ادیوس6 کار میکنم.میخواستم بدونم باید نسخه های اوریجینالشونو تهیه کنم یا نسخه کرک دارشون هم میشه روی مک نصب کرد؟؟؟

نظر

نوشته اصلی توسط M@JiD2 نمایش پست ها
                ممنون از راهنماییتون ولی برا موزیک من با کیوبیس و تدوین فیلم ادیوس6 کار میکنم.میخواستم بدونم باید نسخه های اوریجینالشونو تهیه کنم یا نسخه کرک دارشون هم میشه روی مک نصب کرد؟؟؟
                سلام خسته نباشید

به تدریج Logic بهتر از کیو بیس هست ولی بله میشه نصب کرد

نظر

دوستان پرسشی داشتم در مورد نصب برنامه روی مک، گاهی اوقات برنامه ای رو دانلود می کنی که به صورت فایل فشرده است، هنگامی که قایل رو باز می کنی در اون یک فایل dmg وجود داره و یک پوشه با عنوان __MACOSX که داخل این پوشه هم یک فایل dmg دقیقا با همون نام فایل نخست اما با حجم کمتر قرار داره ؛ می خواستم بدونم این رو چطور باید نصب کرد؟ مثل سایر فایل های dmg؟ و کلا اون فایل دوم برای چی هست. ممنونم

نظر

نوشته اصلی توسط exitmood نمایش پست ها
                    دوستان پرسشی داشتم در مورد نصب برنامه روی مک، گاهی اوقات برنامه ای رو دانلود می کنی که به صورت فایل فشرده است، هنگامی که قایل رو باز می کنی در اون یک فایل dmg وجود داره و یک پوشه با عنوان __MACOSX که داخل این پوشه هم یک فایل dmg دقیقا با همون نام فایل نخست اما با حجم کمتر قرار داره ؛ می خواستم بدونم این رو چطور باید نصب کرد؟ مثل سایر فایل های dmg؟ و کلا اون فایل دوم برای چی هست. ممنونم
                    فایل dmg یک نوع Image است و قابلیت نصب و ... ندارد.
                    فایل اپلیکیشن یا pkg برای نصب درون آن قرار دارد. بعضی مواقع درون هم قرار دارند که باید به ترتیب استخراج شود.

نظر

ممنونم، این رو می دونم، منظور من شاید واضح نبود. ببینید برخی از اپ هایی که دانلود می کنیم دو تا قابل dmg در یک فایل فشرده وجود داره که یکی در شاخه اصلی هست و دیگری در یک پوشه با نام __MACOSX. می خواستم بدونم نحوه اجرای این چطوریه؟ فایل dmg دوم که در پوشه __MACOSX کاراییش چیه؟ به عنوان مثال همین برنامه 1password که در این تاپیک خود شما زحمت معرفیش رو کشیدی به این شکل هست. این رو چطور باید نصب کرد؟ یعنی اول باید فایل pkg رو از 1Password.dmg استخراج و نصب کرد و سپس به پوشه __MACOSX رفت و برای 1Password.dmg داخل این پوشه هم همینکار رو انجام داد؟

نظر

نوشته اصلی توسط exitmood نمایش پست ها
                        ممنونم، این رو می دونم، منظور من شاید واضح نبود. ببینید برخی از اپ هایی که دانلود می کنیم دو تا قابل dmg در یک فایل فشرده وجود داره که یکی در شاخه اصلی هست و دیگری در یک پوشه با نام __MACOSX. می خواستم بدونم نحوه اجرای این چطوریه؟ فایل dmg دوم که در پوشه __MACOSX کاراییش چیه؟ به عنوان مثال همین برنامه 1password که در این تاپیک خود شما زحمت معرفیش رو کشیدی به این شکل هست. این رو چطور باید نصب کرد؟ یعنی اول باید فایل pkg رو از 1Password.dmg استخراج و نصب کرد و سپس به پوشه __MACOSX رفت و برای 1Password.dmg داخل این پوشه هم همینکار رو انجام داد؟
                        توضیح مختصری در مورد پوشه __MACOSX ، زمانی که در مک فایل فشرده ای میسازید، پوشه __MACOSX ساخته میشود. این پوشه در مک مخفی است و اگر این فایل فشرده و در ویندوز استخراج کنید فولدر __MACOSX نمایان میشود. بسیاری از فایل ها بر روی مک در دو قسمت هستند، data fork و resource fork. زمانی که فایلی و در مک بصورت Zip در می آورید، بخش resource fork ( شاخه منبع ) در فولدر __MACOSX قرار میگیرد. بخشی بسیار گسترده است و با توجه به هدف تاپیک تا همینجا خلاصه میکنم.

درنتیجه اینکه شما با پوشه __MACOSX هیچ کاری ندارید ( فایل قرار گرفته در این پوشه هم حجم 1 کیلوبایت دارد ). 1password.dmg و در پوشه اصلی اجرا کنید و از اپلیکیشن 1password که در آن قرار دارد٬ استفاده کنید.

نظر

سلام، دوستان من برنامه ی photodesk رو از اینجا ( http://ir-iphone.org/iPhone/mac-soft...hone.ir%5d.zip ) دانلود میکنم بعد از نصب این پیغام و میگیرم : photodesk " is damaged and can't be opened .you should eject the disk image "و بعد اینکه eject میکنم دوباره می خوام اجرا کنم ایندفه باز همون و میگه ولی تش you should move it to trash. رو میگه، مشکل چیست؟

نظر

نوشته اصلی توسط m.ag نمایش پست ها
                            سلام، دوستان من برنامه ی photodesk رو از اینجا ( http://ir-iphone.org/iPhone/mac-soft...hone.ir%5d.zip ) دانلود میکنم بعد از نصب این پیغام و میگیرم : photodesk " is damaged and can't be opened .you should eject the disk image "و بعد اینکه eject میکنم دوباره می خوام اجرا کنم ایندفه باز همون و میگه ولی تش you should move it to trash. رو میگه، مشکل چیست؟
                            در تنظیمات رفته و بر روی Anywhere قرار دهید.

نظر

بسیار سپاس.

نظر

با سلام خدمت همه.
                                من میخوام لپ تاپ ایسوس مدل gx700 رو بخرم
                                و اینکه دیدم اپل با این قیمت یه مدل داره.
                                من کارای اتوکد و نرم افزارای نقشه کشی و گاهیم طراحی سایت انجام میدم.و البته گاهی بازی.
                                تجربه کار با لپ تاپ اپل رو ندارم.
                                میخواستم دوستان راهنماییم کنن و از تجربه کار با اپل بهم لطف کنن بگن.

نظر

صبر کنید ..
                                X