اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

نسخه ی جدید وایبر به زبان فارسی

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• نسخه ی جدید وایبر به زبان فارسی

سلام
    همونطور که میدونید یکی از بهترین برنامه ها برای ارتباطات رایگان وایبره و این اولین برنامه ی ترجمه شده توسط منه که ترجیح دادم ۹۹٪ حداقل فارسی بشه
    اینم یه اسکرین شات.انشاالله فردا ترجمش کامل میشه
    با تشکر

Sent from my  iPhone 4s using Tapatalk
    فایل های پیوست شده

دوستان عزیز مفتخرم که از ترجمه ی آزمایشی (Beta) برنامه پرده برداری کنم.
    از بابت تاخیر عذر میخوام چون من داشتم ورژن 2.1 رو ترجمه میکردم ولی آخرین ورژن 2.2 بود که اواسط کار آپدیت کردم و بعد مجدد ترجمه
    باز هم از همگی عذر میخوام
    به دلیل حجم بالای کلمات فعلا نسخه آزمایشی ترجمه رو منتشر کردم و اگه خوشتون میاد و دوست دارید که ورژن اصلی رو ارائه بدم خواهشا لایک کنید چرا که پ خ بدید باید پ خ حدود 50 نفر رو چک کنم و سپاس بدید به حساب میاد و اگه پست تو پروفایلم هم بدن میشه قضیه ی پ خ
    اینم فایل دانلود

این فایل رو در iFunBox در App وایبر برید تو Viber.App و فولدر English.iproj فایل زیر رو Copy From PC کنید(برای جیلبریک نشده ها)
    برای جیلبریک شده ها از طریق iFile عمل کنید یا اگر آن را ندارید برنامه ی فارسی شده را به صورت ipa دانلود کنید

اینم لینک دانلود برنامه به زبان انگلیسی اگه یادتون رفته بکاپ بگیرید

اگه نمیخواید کل برنامه رو مجدد دانلود کنید اینم همون فایلی که فارسیشو داده بودم با همون روش جایگزین کنید

دوستان خواهشا اگر ترجمه مشکلی داشت درستشو در این تاپیک اعلام کنید(کلمه ی اصلی و ترجمه).هم چنین اگر جایی ترجمه نشده بود ممنون میشم اگه ترجمشو در این تاپیک اعلام کنید.
    میخوام بعد کامل شدن ترجمه ایمیلی به سازنده ی وایبر بزنم و درخواست کنم که زبان فارسی رو اضافه کنن
    خواهشا با لایک هاتون من رو مشتاق به ادامه دادن بکنید(نمیخوام تعداد لایک هام بالا بره)
    ویرایش توسط iArmanS : https://i-phone.ir/forums/member/89199-iarmans در ساعت 20-08-2012, 06:11 PM

نظر

شما که اینهمه زحمت میکشید بهتر نیست با برنامه نویس تماس بگیرید تا یک زبان به برنامه اضافه کنه که بصورت اورجینال برنامه به زبان فارسی برگردانده شود تا کسانی هم که جلیبریک نیستند راحت استفاده کنند؟؟؟؟؟؟

نظر

با همین روش بدون جیلبریک هم میشه با iFunBox
        در ضمن گفتم با سازنده ی برنامه از طریق ایمیل مکاتبه میکنم

نظر

لینک فایل .IPA فارسی
          ویرایش توسط I-MAD : https://i-phone.ir/forums/member/73157-i-mad در ساعت 20-08-2012, 05:59 PM
          Livin' in ruins of a palace within my dreams

نظر

ممنون iMad جان
            به پست اضافه شد
            فقط شما میتونی فایل انگلیسیشو برام پ خ کنی تا هم تو پست قرار بدم هم خودم داشته باشم؟

نظر

کانتکت انگلیسیِ که

Sent from my iPad using Tapatalk

نظر

بله ولی دیگه کانتکت بین همه جا افتاده در ضمن اگه بنویسم تماس با تماس(call) اشتباه ميشه
                قابل توجه کسانی که میخوان این ترجمه رو در سایت یا انجمنی معرفی کنن اگه این کارو بکنید اشکالی نداره فقط خواهشا منبع و نام مترجم رو قرار بدید ممنون میشم

نظر

به جای کانتکت بنویسید مخاطب به نظر من بهتره.
                  ولی بازم نظر خودتون ملاکه.
                  درضمن تشکر هم میکنم بخاطر این کاره ارزندتون. انشالله در کارها دیگتون هم موفق باشید.
                  … … … سکوت را دوست دارم بخاطر ابهت بی پایانش … … …

نظر

دوستان الان در حال جستجو بودم که فهمیدم یکی دیگه تو یکی از انجمنای دیگه ترجمه کرده و فرستاده به وایبر.منم فرستادم به امید این که قبول بشه ولی وایبر گفته بزودی در نسخه ۲.۳ چند ترجمه اضافه خواهد شد
                    به امید اضافه شدن ترجمه ی ما
                    نشد کارمو رو یه برنامه ی دیگه شروع میکنم

نظر

نوشته اصلی توسط fravahar7737 نمایش پست ها
                      به جای کانتکت بنویسید مخاطب به نظر من بهتره.
                      ولی بازم نظر خودتون ملاکه.
                      درضمن تشکر هم میکنم بخاطر این کاره ارزندتون. انشالله در کارها دیگتون هم موفق باشید.
                      ممنون از شما.به نظرم مخاطب کلمه ی مناسبی بدونه و الان تغییر دادم و چند کلمه جدید ترجمه کردم که بزودی ترجمه ی بتای ۲ رو قرار میدم و بعد نسخه کامل رو قرار میدم(نسخه ۱) در ضمن با عرضه نسخه های جدید در صورت موافقت با پیشنهاد من یا حتی اون یکی عزیزمون که قبل از من ترجمه کرده بود تو اون یکی سایت نسخه فارسی داره به صورت دیفالت وایبر و این یه افتخاره و هدف من و اون یکی دوستمون

از دوستان شخص دیگه ای نظری نداره؟؟باور کنید نظرات شما خیلی به من کمک میکنه

دوستان امروز از نسخه آزمایشی 2 برنامه پرده برداری می کنم
                      حدود 90% ترجمه شده و تقریبا آمادست برای ارسال به پشتیبانی وایبر
                      در ضمن وایبر اعلام کرده تو ورژن 2.3 چند ترجمه اضافه خواهد شد.
                      اون یکی دوستمون ترجمشو فرستاده بود استقبال کردند
                      منم میفرستم که درصد اضافه شدن زبان فارسی بیشتر بشه

دوستان متاسفانه فعلا نمیتونم نسخه ی بتای دو رو قرار بدم
                      با مترجم ورژن های قبلی هم صحبت کردم گفت سرکاریه!!!وایبر باید تو fa.iproj قرار بده که تا زمانی که iOS فارسی نشه نمیشه
                      فعلا لپ تاپی دستم نیست که iFunBox داشته باشه
                      ان شاالله فردا معرفی میشه

نظر

خب دوستان امروز مفتخرم از ترجمه بتای 2 پرده برداری کنم
                        از تغییرات این نسخه :
                        +تغییر نام کانتکت به مخاطب
                        +صفحه ی درباره مجدد ترجمه شد
                        +بیش از 50 کلمه ی جدید ترجمه شدند
                        +کلی امکانات دیگر
                        عکس هایی از این نسخه :

لینک دانلود فایل(از آموزش موجود در پست دوم تاپیک استفاده کنید):

در ضمن دوستان در حال مکاتبه با مترجم نسخه ی قبلی وایبر هستم و در صورت موافقت از این نسخه به بعد توسط ما دو نفر ترجمه خواهد شد.
                        در انجمن هم یوزر داره ولی نمیگم تا سورپرایز بشید
                        ویرایش توسط iArmanS : https://i-phone.ir/forums/member/89199-iarmans در ساعت 26-08-2012, 10:23 AM

نظر

دوستان به مناسبت کنفرانس اپل مفتخرم که از همکار جدیدم رونمایی کنم :دی
                          ایشون همون shayanjojo خودمون هستن
                          نمایش مشخصات: shayanjojo - انجمن تخصصی آیفون
                          از این پس بنده و ایشون ترجمه ی وایبر را خواهیم داشت
                          هم اکنون از نسخه ی جدید رونمایی نمی کنم و عکسی قرار نمی دهم ولی تنها این را بدانید که تغییرات زیادی در انتظار ترجمه خواهد بود.
                          موفق باشید

نظر

صبر کنید ..
                          X