اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

سایت icloud

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• سایت icloud

سلام دوستان.
    من وقتی تو سایت icloud میرم و روی گزینه find my iphone کلیک میکنم منو پیدی نمیکنه با اینکه location services هم روشنه.
    کسی میدونه چرا؟
    با احترام

سلام
    هر دو دستگاهتون به اینترنت وصله؟

Sent from my  iPhone 4s using Tapatalk

نظر

دوست شما باید apple id تون رو داخل برنامه find my iphone گوشی هم وارد کنید و لاگین کنید ، و هر گوشی هم باید به نت وصل بشه ، location service اگه on هست بازم برید شاید برنامه find iphone در location service آف هست

نظر

این اقا دزده اگه location service رو off کنه دیگه نمی شه پیداش کرد ؟؟
        چه جوری میشه رو یه اپل ای دی و location service on قفل بشه ؟؟

نظر

نه
          نمیشه دوست عزیز ولی با itracker دزده سریع دستگیر میشه اگه نصب کنید

نظر

نوشته اصلی توسط nabeel نمایش پست ها
            360mobilesafe
            روازسیدیانصب کنید و رو ستینگ قفل بزارید

نوشته اصلی توسط iArmanS نمایش پست ها
            نه
            نمیشه دوست عزیز ولی با itracker دزده سریع دستگیر میشه اگه نصب کنید
            ارمان داداش بیشتر توضیح میدی
            ویرایش توسط iAhmaD : https://i-phone.ir/forums/member/9339-iahmad در ساعت 17-08-2012, 04:48 PM

نظر

اپل آیدی و لوکیشین خودشون لاک نمیشن فقط برنامه هاشون (ستینگ و اینا) قفل میشه که کلی برنامه مثل iProtect هست
              در ضمن احمد جان iTracker کامل ترین برنامه هست برای گرفتن دزد بدبخت اول کرکشو نصب میکنی برای نسخه قویش از سورس insanelyi بعد یه سایتی بود udid میزدی کدشو میداد توش میزدی پرو میشد بعد سیمکارتو سیو میکردی پسورد میزاشتی بعد اگه دزده سیمکارتو عوض کرد تا گوشیو آنلاک کرد عکس میگیره میفرسته برات(بدون فهمیدنش) و لوکیشنشو میده و کجا بوده حالت آفلاینشم شمارشو میفرسته یعنی دزد بدبخت میشهبعد مثلا از راه دور میگی ریبوت کن یا ریسپرینگ کن میکنه بعدم برای دزد فاتحه میخونی

نظر

نوشته اصلی توسط nabeel نمایش پست ها
                شما میتونید اول از هر چیز روی ایفونتون رمز ورود بگذارید.
                اگر دوست ندارید،میتونید در قسمت زیر،قسمت هایی از ستینگ،از جمله لوکیشن رو قفل کنید>>>

settings>>general>>restrictions

یک راه حل دیگه هم دارید. وقتی با کسی صحبت میکنید،ایفون رو محلم توی دستتون بگیرید،اگر از ایفونتون در هر زمانی استفاده نمیکنید،اون رو توی جیبتون بزارید.

نظر

مرسی از همه
                  فقط من چندشم میشه اگه جیلبریک کنم دو بارم جیبریک کردم ولی دوباره برش ردوندم

نوشته اصلی توسط iMohamad نمایش پست ها
                  شما میتونید اول از هر چیز روی ایفونتون رمز ورود بگذارید.
                  اگر دوست ندارید،میتونید در قسمت زیر،قسمت هایی از ستینگ،از جمله لوکیشن رو قفل کنید>>>

settings>>general>>restrictions

یک راه حل دیگه هم دارید. وقتی با کسی صحبت میکنید،ایفون رو محلم توی دستتون بگیرید،اگر از ایفونتون در هر زمانی استفاده نمیکنید،اون رو توی جیبتون بزارید.
                  واقعا مرسی از شما
                  ببخشید اگه یه پست بخاطر تشکر نوشتم ولی نیاز بود !
                  ویرایش توسط nabeel : https://i-phone.ir/forums/member/86355-nabeel در ساعت 17-08-2012, 10:22 PM

نظر

صبر کنید ..
                  X