اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

نقشه سه بعدی قله دماوند در iOS6

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• نقشه سه بعدی قله دماوند در iOS6

نقشه تهران در حالت سه بعدی در maps آیفون
    فایل های پیوست شده

میشه بپرسم این تاپیک چرا در بخش سوالات و مشلات ایجاد شده است؟
    i-phone.ir
    The Best or Nothing

Twitter : Rouzbeh7000

نظر

من با توجه به عنوان : (هرگونه سؤال و بحث متفرقه در این بخش قرار میگیرد) که نوشته شده بود فکر کردم در این بخش میتونم این مطلب رو بذارم .

نظر

درسته اما یک قسمت هم داریم با عنوان متفرقه که عنوانش مناسب تر هست برای این تایپیک.

اینو توی کدوم بتا دیدی؟
        دستت درد نکنه،یکم آمیدوار شدم.

تایپیک انتقال داده شد.

ممنون از اطلاع رسانی خوبت.خوشحالمون کردی

نظر

نوشته اصلی توسط chagour نمایش پست ها
          نقشه تهران در حالت سه بعدی در maps آیفون
          نه ه ه ه ه ه
          من كه باورم نميشه اين اپل رو جون تو جونش كني با ايران بده حالا چي شده كه نقشه ي سه بعدي از دماوند گذاشته رو بايد صبر كرد و ديد.

نظر

نسخه بتا ۴ هست که در حالت سه بعدی ارتفاع عمودی سطح زمین ( توپوگرافی) رو نشون میده و تهران با توجه به اختلاف ارتفاع توی این حالت خیلی جالب دیده میشه .

در ضمن ممنون از انتقال پست به حای مناسب و همجنین برخورد خوبتون iMohammad.
            ویرایش توسط chagour : https://i-phone.ir/forums/member/1949-chagour در ساعت 16-08-2012, 02:31 PM

نظر

در جواب این دوستمون باید بکم این اپل نیست که با ایران بده این سیاست امریکاست واین را هم بدانید که اپل اولین کامپیوترهای خودش را برای ایران با سیستم امل کاملا فارسی
              حتی با کیبورد قارسی صادر میکرد ولی ما ایرانیها از ان استقبال نکردیم. فقط جهت اطلاع

نظر

٣دي ما كجا ..
                ویرایش توسط black66 : https://i-phone.ir/forums/member/1681-black66 در ساعت 22-09-2012, 07:03 PM

نظر

خیلی از نقشه گوگل ضعیف تر هستش. ios 6 مزخرفترین سیستم عامل ارایه شده از طرف اپل هست، این نقشه جدید از اون مرخرف تر. من نمیدونم نقشه گوگل مگه چه عیبی داشت؟!

نظر

نوشته اصلی توسط ashaebani2002 نمایش پست ها
                    خیلی از نقشه گوگل ضعیف تر هستش. ios 6 مزخرفترین سیستم عامل ارایه شده از طرف اپل هست، این نقشه جدید از اون مرخرف تر. من نمیدونم نقشه گوگل مگه چه عیبی داشت؟!
                    خوب حالا جای پیشرفت داره اپدیت میشه چرا انقد ایراد میگیرید ! نقشه گوگل هم می تونید دانلود کنید

واسه این نقشه شد مزخرف ترین سیستم عامل ؟

Sent from my  iPod touch using Tapatalk

نظر

توی iPhone 4 نقشه ۳ بعدی نیست؟

نظر

نوشته اصلی توسط milad-70 نمایش پست ها
                        خوب حالا جای پیشرفت داره اپدیت میشه چرا انقد ایراد میگیرید ! نقشه گوگل هم می تونید دانلود کنید

واسه این نقشه شد مزخرف ترین سیستم عامل ؟

من امروز متوجه شدم که در مورد سخت افزار iphone دارم اشتباه میکنم. درسته که سامسونگ و LG و htc به هیچ عنوان از لحاظ سخت افزار و ... حالا حالاها به اپل نمیرسند ولی مطمئن باشید اپل از برخی جهات از جمله همین نقشه، 10 سال از گوگل عقب تر هست. اصلا چه دلیلی داره که دیگران از تجربه هم استفاده نکنند؟ نقشه گوگل به قدری قوی و کامل هست که نیازی به خلق دوباره نقشه نیست که حالا اپل میخواد اینکار رو انجام بده.

نظر

نقشه ی سه بعدی برا 3gs تو ios6 هم کار میکنه؟
                          مثلا مثل همون نقشه رم!!؟

نظر

نوشته اصلی توسط ashaebani2002 نمایش پست ها
                            من امروز متوجه شدم که در مورد سخت افزار iphone دارم اشتباه میکنم. درسته که سامسونگ و LG و htc به هیچ عنوان از لحاظ سخت افزار و ... حالا حالاها به اپل نمیرسند ولی مطمئن باشید اپل از برخی جهات از جمله همین نقشه، 10 سال از گوگل عقب تر هست. اصلا چه دلیلی داره که دیگران از تجربه هم استفاده نکنند؟ نقشه گوگل به قدری قوی و کامل هست که نیازی به خلق دوباره نقشه نیست که حالا اپل میخواد اینکار رو انجام بده.
                            دوست عزیز
                            اپل میخواد توی سیستم عاملش هیچ برنامه ای از شرکت های گوگل و سامسونگ نباشه
                            براهمین هم یو. تی وب و هم نقشه ی گوگل رو از تو ای او اس برداشت

نظر

نوشته اصلی توسط Mostafa_77 نمایش پست ها
                              دوست عزیز
                              اپل میخواد توی سیستم عاملش هیچ برنامه ای از شرکت های گوگل و سامسونگ نباشه
                              براهمین هم یو. تی وب و هم نقشه ی گوگل رو از تو ای او اس برداشت
                              مگه ترجمه کردن گوگل از اول خوب بود ؟ هنوزم خوب نیست ولی پیشرفت داشته تا اولش

به نظر من که خوبه مپ رو خود اپل درس کنه و وابسته نباشه

نظر

صبر کنید ..
                              X