اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

فروش مکبوک پرو ۱۵ اینچ core i7

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• فروش مکبوک پرو ۱۵ اینچ core i7

با سلام خدمت دوستان عزیز
    یک دستگاه مکبوک پرو MC373LL/A با کارکرد ۱ سال با مشخصات زیر به فروش میرسه:
    Processor 2.66 GHz Intel Core i7
    Memory 4 GB 1067 MHz DDR3
    Graphics NVIDIA GeForce GT 330M 512 MB
    Storage SolidState Drive 215GB
    Battery Cycle Count: 202

دلیل فروش تصمیم برای خرید مکبوک + رتینا هست…
    دستگاه بسیار بسیار تمیز هست و ۸۰ درصد موارد جای دسکتاپ برای کار موزیک فقط با مانیتور و کیبورد و مجیک موس اکسترنال استفاده میشده… سرعت بالا اومدن مک کمتر از ۱۵ ثانیه و شات داون کمتر از ۱۰ ثانیه…
    قیمت دستگاه ۳.۰۰۰.۰۰۰ (این یک مزایده نیست و واریز وجه مساوی با تحویل دستگاه…)
    من تهران هستم و در تهران با هزینه خودم تقدیم میکنم دستگاه رو….

پیشاپیش از همکاریتون ممنونم…..

IMG_9850.jpgIMG_9846.jpgIMG_9851.jpgIMG_9852.jpgIMG_9854.jpg

1900 خریدارم

نظر

نوشته اصلی توسط eelia.vision نمایش پست ها
      1900 خریدارم
      با اجازه از استارتر تاپیک :
      دوست عزیز eelia.vision شما علاقه خاصی به محصولات اپل به خصوص مک بوک ها دارین ولی مشکل شما بودجه تونه...
      هر تاپیک فروش مک بوکی در هر انجمنی باز میشه چه مک بوک high performance باشه چه low performance شما مبلغ پیشنهادیتون همین 1900 هست.
      به نظر من شما یک سالی صبر کنید و بعد از اینکه مقدار پس اندازتون بیشتر شد، با مبالغ بالاتر پیشنهاد بدید.
      لازم به ذکره که طبق قوانین بازارچه پیشنهاد زیر قیمت پایه خلاف قوانین هست و این دقیقا با موضوع مشکل شما رابطه مستقیم داره.
      ازاستارتر تاپیک عذرخواهی میکنم اگر بحث کمی حاشیه ای بود.
      با تشکر

نظر

نوشته اصلی توسط alihps نمایش پست ها
        با اجازه از استارتر تاپیک :
        دوست عزیز eelia.vision شما علاقه خاصی به محصولات اپل به خصوص مک بوک ها دارین ولی مشکل شما بودجه تونه...
        هر تاپیک فروش مک بوکی در هر انجمنی باز میشه چه مک بوک high performance باشه چه low performance شما مبلغ پیشنهادیتون همین 1900 هست.
        به نظر من شما یک سالی صبر کنید و بعد از اینکه مقدار پس اندازتون بیشتر شد، با مبالغ بالاتر پیشنهاد بدید.
        لازم به ذکره که طبق قوانین بازارچه پیشنهاد زیر قیمت پایه خلاف قوانین هست و این دقیقا با موضوع مشکل شما رابطه مستقیم داره.
        ازاستارتر تاپیک عذرخواهی میکنم اگر بحث کمی حاشیه ای بود.
        با تشکر
        با تشکر از دلسوزی شما دوست عزیز....
        منم چند بار این مورد رو دیدم... واقعا ممنون از رک بودن صحیح شما ...
        از مدیران عزیز خواشمندم این تاپیک رو ببندن...
        با توجه به نظر کاربران قیمت من زیاد از حد هست و صرف نظر میکنم از فروش دستگاه....عذر خواهی میکنم بابت تحقیق نکردنم در مورد قیمت دستگام....
        باز هم تشکر ویژه از علی عزیز بابت توجه به جا....
        ویرایش توسط emad01 : https://i-phone.ir/forums/member/422-emad01 در ساعت 17-08-2012, 01:35 AM

نظر

صبر کنید ..
        X