اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

قطع WiFi در زمان انتخاب گزینه Bridge در تنظیمات مودم

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• قطع WiFi در زمان انتخاب گزینه Bridge در تنظیمات مودم

سلام دوستان
    خیلی ممنون میشم کسی کمکم کنه و بگه چرا وقتی که در تنظیمات مودم گزینه bridge رو روشن میکنم تا کسی غیر از خودم نتونه با کامپیوتر شخصیم کانکت بشه،چرا دیگه نمیتونم با آیفون کانکت بشم.در صورتی که user name و password مربوط به wifi رو وارد میکنم و درستی اون رو قبول میکنه.
    بالای 2 ماهه دارم سر و کله میزنم نمیشه.تمام گزینه های تنظیمات مودم رو هم تست کردم.
    از توجهتون سپتسگذارم

دوست عزیز شما خودتون هم که میگین bridge میزنین خب شما فقط به یک دستگاه اجازه اتصال به اینترنت رو میدین
    شما برای اینکه بتونین با چندین دستگاه که قاعدتا مک ادرس های متفاوتی دارن وصل بشین از pppoe یا همون Point-to-Point Protocol over Ethernet استفاده کنید
    شما وای فایتون رو باید پسورد گذاری کنید
    اگر هم میخواین خیلی حرفه ای تر کار کنین و نمیدونم security و ایناس که مک فیل*تر تنظیم کنید
    روی pppoe شما بیاین مک آدرس های کامپیوتر و ایفونتون رو بدین غیر از اینا کسی وصل نمیتونه بشه
    حتی اگه پسورد وای فای رو هم بلد باشه
    ویرایش توسط dandelion : https://i-phone.ir/forums/member/23496-dandelion در ساعت 15-08-2012, 01:25 AM

نظر

نوشته اصلی توسط dandelion نمایش پست ها
      دوست عزیز شما خودتون هم که میگین bridge میزنین خب شما فقط به یک دستگاه اجازه اتصال به اینترنت رو میدین
      شما برای اینکه بتونین با چندین دستگاه که قاعدتا مک ادرس های متفاوتی دارن وصل بشین از pppoe یا همون Point-to-Point Protocol over Ethernet استفاده کنید
      شما وای فایتون رو باید پسورد گذاری کنید
      اگر هم میخواین خیلی حرفه ای تر کار کنین و نمیدونم security و ایناس که مک فیل*تر تنظیم کنید
      روی pppoe شما بیاین مک آدرس های کامپیوتر و ایفونتون رو بدین غیر از اینا کسی وصل نمیتونه بشه
      حتی اگه پسورد وای فای رو هم بلد باشه

خیلی سپاسگزارم از توضیحاتت و اینکه وقت گذاشتی و کمکم کردی.
      من قبلا روی ppoe گذاشته بودم اما به این دلیل bridge کردم که دیدم هر کسی میتونه با روشن کردن کامپیوتر شخصیم در زمان نبودنم از اینترنت استفاده کنه.حالت bridge واسه کانکت شدن user name و password مربوط به adsl رو میخواد.
      میخوام بدونم آیا میشه کاری کرد که مثل bridge عمل کنه و واسه کانکت شدن از کامپیوتر خانه،user name و password بخواد اما با wifi مشکلی نداشته باشم و با داشتن password مربوط به wifi به راحتی با آیفون کانکت شم؟
      بازم ممنون از جوابت و اینکه کمکم کردی

نظر

یعنی هیچ راهی نداره؟

نظر

صبر کنید ..
        X