اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

مشکل بزرگ با هکینتاش

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• مشکل بزرگ با هکینتاش

سلام خدمت همه ی هکینتاشی ها و مکینتاشی ها
    من به مشکل بزرگی بر خوردم من نمیتونم مک رو لود کنم بوت درست هست ها با دستورایی که گفتید مثل -وی سی پیو اس =100 باسراشیو=xx من رفتم جلو ولی لود نمیکنه بوت میکنه وقتی میرسه به صفحه ی سیاه رنگ یه جایی گیر میکنه که خط آخرش با BUG شروع میشه دیگه جلو نمیره
    لپ تاپ خودم Dell Vostro 1520 هستش و روی نوت بوک های دیگه مثل Sony VGN FZ-290 تست کردم جواب داد و لود کرد ولی این لود نمیکنه
    مشخصات نوت بوک هم :
    CPU : intel core 2 duo t9550
    بقیه چیز ها هم همه اوکی هستن و من AHCI هم فعال هست یعنی نداره خود به خود فعاله مشکل از چیه تروخدا کمک کنید

نوشته اصلی توسط MoonMac نمایش پست ها
    من به مشکل بزرگی بر خوردم من نمیتونم مک رو لود کنم بوت درست هست ها با دستورایی که گفتید مثل -وی سی پیو اس =100 باسراشیو=xx من رفتم جلو ولی لود نمیکنه بوت میکنه وقتی میرسه به صفحه ی سیاه رنگ یه جایی گیر میکنه که خط آخرش با BUG شروع میشه دیگه جلو نمیره
    لپ تاپ خودم Dell Vostro 1520 هستش و روی نوت بوک های دیگه مثل Sony VGN FZ-290 تست کردم جواب داد و لود کرد ولی این لود نمیکنه
    مشخصات نوت بوک هم :

بقیه چیز ها هم همه اوکی هستن و من AHCI هم فعال هست یعنی نداره خود به خود فعاله مشکل از چیه تروخدا کمک کنید
    اگر ahci نداره دلیل نمیشه که فعال هست دوست عزیز!
    باید بایوس رو آپدیت کنید تا ahci وارد بایوس بشه! سپس فعالش کنید

نظر

چه جوری باید بایوس رو اپدیت کنم؟
      یه گزینه داره که جلوش نوشته AHCI & ATA این دوتا جلوش هستن من ای اچ سی ای رو انتخاب کردم
      شما بگید چه جوری مک رو بالا بیارم تا نصب کنم

نظر

کسی نبود جواب بده

نظر

یکمی صبور باشید بس شما ahci دارید!*احتیاجی به آپدیت بایوس ندارید!
          میریم سر مشکلتون : شما دقیقا باید اررورتون و اینکه جطوری نصب کردید و بگید ! و همینطور اکر از ککست خواسی استفاده کردید !*و در اخر از ارورتون یک عکس بگیرید تا راحت بشه راهنماییتون کرد!
          ویرایش توسط iiiamirrr : https://i-phone.ir/forums/member/18281-iiiamirrr در ساعت 13-08-2012, 05:59 PM

نظر

از ککست خاصی هم استفاده نکردم عکس هم براتون گذاشتم ببخشید که نتونستم اررور کامل بنویسم توی یه هیچین صفحه ای که داره بوت میکنه بعد از چند خط یه اررور میده که باب باگ شروع میشه
            خواستید متن اررور رو کامل بزارم

نظر

دوست عزیز عکس از مانیتور تنها بگیر ! یکم دوربینو ببر جلو تر !*چیزی پیدا نیست که!!

نظر

نوشته اصلی توسط MoonMac نمایش پست ها
                مشخصات نوت بوک هم :
                عزیز با کرنل فلگ های busratio =20 -v -f -x بالا بیارید .احتمالا توی Safe Mode باید بالا بیاد

نظر

آقا نشد که نشد
                  این هم عکس اررور ببخشید چون کیفیت باهم همانهگی نداشت مجبور شدم تیکه تیکه بگیرم

آخرش هم اگر معلوم نیست بعد از - (((1))) هستش
                  تروخدا کمکم کنید
                  یک نسخه ی دیگه هم دارم 10.5 دارم که اون هم بوت کامل میشه ولی اینجا گیر میکنه و دیگه جلو نمیره (جاش در عکس پایین)

نظر

کسی نیست جواب بده تروخدا من خیلی دل نگرونم

- - - - - - - - - -

کسی نیست جواب بده تروخدا من خیلی دل نگرونم

نظر

شما این فلش رو میتونی رو یک سیستم دیگه تست کنی ؟
                      من فکر میکنم مشکل از فلش هست!

نظر

من با فلش اینکار رو انجام نمیدم
                        من هنوز موفق نشدم هکینتاش نصب کنم وقتی میخوام بوت کنم وسطش اینجوری میشه
                        عکس ها هم که براتون گذاشتم
                        تروخدا بقیه هم ببینن

نظر

جواب نمیده کسی

نظر

احتمالا با این مدل لپتاپ سازگاری نداره.ولی شما دستور زیر رو هم تست کنید.
                            البته قبل از اون بایوس لپ تاپ رو آپدیت کنید.
                            http://drivers.softpedia.com/get/BIO...Bios-A08.shtml
                            کد:
                            -v busratio=11 graphicsenabler=no
                            ویرایش توسط iHackintosh : https://i-phone.ir/forums/member/48730-ihackintosh در ساعت 15-08-2012, 09:58 PM

نظر

آقا جواب نداد
                              میشه شما ایدی یاهوتون رو برام پ.خ کنید تا بیشتر حرف بزنیم

نظر

صبر کنید ..
                              X