اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

تعویض هارد یا رم؟

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

نوشته اصلی توسط vsabouni نمایش پست ها
    سلام من یه imac 2009 دارم میخواستم یه هارد ۲ بندازم روش و میخوام بدونم از هاردهای وسترن.سیگیت.توشیبا یا هیتاچی کدوم بهتره خودم فکر کنم وسترن ولی اساتید هم نظر بدن ممنون میشم چون هارد فابریک خودش ۶۴۰ گیگ وسترن هستش الان ومهمترین سوالم اینه که فرق بین هاردهای وسترن که به صورت سیاه و سبز و قرمز هست در چیه؟
    ممنون میشم جواب بدین
    کدوم رو بگیرم بهتره نمیخوام از هارد ی که الان روش هست سرعتم پایینتر باشه
    مسلما هاردهای وسترن خوبند، سیگیت فقط نسخه Enterprise خوبه که هم کمه ، هم اینکه قیمت بالایی دارند، هاردهای وسترن فرق در کیفیت و عملکرد انهاست که به گروه خاویار معروف هستند،و به ترتیب سیاه، آبی و سبز دارای کیفیت خوبی هستند. خاویار سیاه اصلا تو ایران ندیدم در حال حاضر، خیلی کمه و گرون، آبی کمتر و سری سبز موجود هستند و میتونید سری سبز ۱ ترابایت با بافر ۶۴ مگ رو بخرید که عالی هستند، در غیر اینصورت همون هیتاچی یا توشیبا!

نظر

نوشته اصلی توسط iConnection نمایش پست ها
      مسلما هاردهای وسترن خوبند، سیگیت فقط نسخه Enterprise خوبه که هم کمه ، هم اینکه قیمت بالایی دارند، هاردهای وسترن فرق در کیفیت و عملکرد انهاست که به گروه خاویار معروف هستند،و به ترتیب سیاه، آبی و سبز دارای کیفیت خوبی هستند. خاویار سیاه اصلا تو ایران ندیدم در حال حاضر، خیلی کمه و گرون، آبی کمتر و سری سبز موجود هستند و میتونید سری سبز ۱ ترابایت با بافر ۶۴ مگ رو بخرید که عالی هستند، در غیر اینصورت همون هیتاچی یا توشیبا!
      ممنون بابت جوابتون ابی که اصلا ۲ترا نداره فقط موندم آیا واقعا هیتاچی یا توشیبا بهتر از وسترن هستند یا نه واگه اسم مدل توشیبا سرعت بالا رو بگید ممنون میشم
      راستی به سیستم من که early 2009 imac هستش هارد با کش ۶۴ با ۷۲۰۰ rpm و ۶gb میخوره؟آاا هارد ۴ترا هم میتونم بندازم؟
      بازم ممنون بابت پاسخی میدید

نظر

ممنون بابت جوابتون ابی که اصلا ۲ترا نداره فقط موندم آیا واقعا هیتاچی یا توشیبا بهتر از وسترن هستند یا نه واگه اسم مدل توشیبا سرعت بالا رو بگید ممنون میشم
        راستی به سیستم من که early 2009 imac هستش هارد با کش ۶۴ با ۷۲۰۰ rpm و ۶gb میخوره؟آاا هارد ۴ترا هم میتونم بندازم؟
        اصولا نباید محدودیتی از لحاظ حجم داشته باشه. حتی توی سایت اپل می تونید دستگاه هایی با این حجم هارد رو به صورت کاستوم سفارش بدید. پس حتما می خوره.

نظر

هارد نميشه گفت كدوم بهتره ، اما تنوع هاردها و تجربه وسترن يه صورت گسترده خيلي زياد هستش و اين معمولاً كيفيت بهتر رو ارايه خواهد داد، اگه وسترن نگرفتين مدل توشيبا، اما پرسرعتش رو من نديدم و فكر نكنم تو ايران گير بياد رو جستجو كنيد، اما وسترن بيشتر هستش!
          كش و سرعت و اينها قابليت هستند و موردي با پشتيبانيشون ندارند، فقط نوع رابط مهم هستش كه دستگاهتون از نوع sata 2 پشتيباني كنه!
          فعلاً هاردهاي ٣ ترابايت خوب جواب دادن و بالاتر توصيه نميشه، چون تازه منتشر شده ها هميشه به مشكل ميخورند!
          هاردهاي سامسونگ هم خوبند، بنده براي سرورها استفاده كردم خوب جواب داده!

Sent from iPhone 5 using Tapatalk 2

نظر

رم فقط کورسیر سری ونجنس.کلا یچیز دیگست.با هیچ رمی قابل قیاس نیست

نظر

من که ssd گذاشتم وافعا بگم معجزه میکنه
              به نظرم سیستم عاملو و نرم اقزارهایی که زیاد به کارتون میاد رو ssd بزن یه هارد اکسترتال هم برای آرشیوها تاثیرش زیاد میشه
              چون تجربه دارم ‌ssd بیشار از ramتاثیر میذاره

نظر

صبر کنید ..
              X