اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

نرم افزار social hub برای ایفون

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• نرم افزار social hub برای ایفون

دوستان سلام
    من با این نرم افزار social hub تو گوشی یکی از دوستام که سیستم اندروید داره اشنا شدم خیلی جالب و جذابه به این ترتیب که می تونید تمام اکانت های گوگل ، جی تالک ، ف**ُس *وک ،تو**** و خلاصه همه اکانت ها رو براش تعریف کنی اخرین فید ها و استاتوس ها رو ببینی و جواب بدی ، لایک کنی و ... قسمت جالبش اینه که نیاز به استفاده از هیچ چیز جانبی رو گوشی ندارید (چیز *** ان و این ماجراها ) خلاصه اگر سراغ دارین یه برنامه با این کارائی واسه ایفون یا ایپد اطلاع بدید . متشکرم
    اینم بگم تو ایتونز یه برنامه به این اسم هست اما نمی تونه کار این اپ اندروید رو انجام بده.

لینک بررسی این اپ در cnet

How to use Social Hub on your Samsung Galaxy S2 | Reviews | CNET UK

من به جای این برنامه یه بروزر بهتون پیشنهاد میکنم
    Puffin Web Browser

نظر

مرسی دوست من از پیشنهادت ، این اپ رو استفاده می کنم روی ایپدم خیلی هم خوب جواب می ده اما اون اپ سوشیال هاب خیلی کارائی بیشتری داره یه جورائی نوشته ها و استاتوس ها رو مثل feed نشون میده.
      پیشنهاد می کنم اگر کسی از اطرافیان گوشی سامسونگ داره با این اپ کار کن ،می دونم شیفته امکاناتش می شی امیدوارم بتونم یه اپ شبیه به social hub پیدا کنم.
      بازم متشکرم از وقتی که گذاشتی.

نظر

نوشته اصلی توسط xdimox نمایش پست ها
        مرسی دوست من از پیشنهادت ، این اپ رو استفاده می کنم روی ایپدم خیلی هم خوب جواب می ده اما اون اپ سوشیال هاب خیلی کارائی بیشتری داره یه جورائی نوشته ها و استاتوس ها رو مثل feed نشون میده.
        پیشنهاد می کنم اگر کسی از اطرافیان گوشی سامسونگ داره با این اپ کار کن ،می دونم شیفته امکاناتش می شی امیدوارم بتونم یه اپ شبیه به social hub پیدا کنم.
        بازم متشکرم از وقتی که گذاشتی.
        دوست من اين اپ بي چيز پي ان اصلاً چيزي باز نميكنه، پافين عاليه

نظر

اخه اصلا این دو تا ربطی بهم نداره puffinمرورگر وب هست این برنامه مروگر نیست
          مشابه این برنامه واسه ایفون و ایپد فیلپبرد هست که خودت ار اس اس بهش میدی مثه مجله نشون میده خوبیش اینه که هیتلر هم نیست

Sent from my HTC One X using Tapatalk

نظر

دوستان سلام
            متشکر از جواباتون اما لطفا عکسهای این نرم افزار رو در گوشی اس2 ببینید این نرم افزار فوق العاده س به لینک پست 1 برید و مشخصاتش رو کامل بخونید .
            دنبال یک چنین برنامه ای هستم
            با فلیپ بورد هم نمی شه این کارو کرد

نظر

صبر کنید ..
            X