اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

طریقه ی وصل اینترنت در مک

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• طریقه ی وصل اینترنت در مک

با عرض سلام خدمت مدیران و کاربران من 2 تا سیستم عامل دارم یه ویندوز 7 و یه مک لاین من مشکلات زیادی برام پیش اومده مثلآ نمیتونم تو ویندوز 7 آنتی ویروس نصب کنم یعنی نصب میشه ولی ارور فیکس میده و غیر فعال میشه همه ی آنتی ویروس هارم تست کردم همینه بعد از چند ماهم چون نت دارم سیستمم ویروسی میشه و بوت ویندوز خراب میشه من تصمیم دارم ویندوز سون رو کاملآ پاک کنم و فقط لاین رو داشته باشم میخواستم طریقه ی وصل اینترنت در لاینو بدونم چون هیچ اطلاعاتی ندارم راجبه اینترنت مک لطفآ راهنمایی کنید...

نوشته اصلی توسط M0fraD نمایش پست ها
    با عرض سلام خدمت مدیران و کاربران من 2 تا سیستم عامل دارم یه ویندوز 7 و یه مک لاین من مشکلات زیادی برام پیش اومده مثلآ نمیتونم تو ویندوز 7 آنتی ویروس نصب کنم یعنی نصب میشه ولی ارور فیکس میده و غیر فعال میشه همه ی آنتی ویروس هارم تست کردم همینه بعد از چند ماهم چون نت دارم سیستمم ویروسی میشه و بوت ویندوز خراب میشه من تصمیم دارم ویندوز سون رو کاملآ پاک کنم و فقط لاین رو داشته باشم میخواستم طریقه ی وصل اینترنت در لاینو بدونم چون هیچ اطلاعاتی ندارم راجبه اینترنت مک لطفآ راهنمایی کنید...
    شما اینترنتتون adsl هست?
    چرا از داخل خود مودم ست نمیکنین؟
    نصب نشدن آنتی ویروس تو ویندوز هم خیلی عجیبه
    یعنی شما وینمدوز هم عوض میکنین نمیتونین نصب کنید؟

نظر

من Adsl tplink 8811 دارم ویندوزم عوض کردم ولی با در نصب آنتی ویروس ارور فیکس میده و غیر فعال میشه Norton , kasper , avast , bit defender اینارو من امتحان کردم ولی با ر همشون ارور فیکس میدادن تو سایتای خارجی هم جستجو کردم ولی چیزی در این مورد ندیدم حالا تصمیم دارم این ویندوز سونو کلآ در مک فرمت کنم درایوشو و فقط مک کار کنم برا همین اینترنت میخوام من رفتم تو سایت Kexet در بخش Network برنامه ی Tp link دانلود کردم تا مودممو بشناسونم بهش ولی طریقه ی درست کردن کانکشن PPPoe و شناسوندن مودمو نمیدونم

نظر

شما احتمالا مشکل genuine ویندوز دارید. از یک ویندوز سالم با کرک مطمئن استفاده کنید.
        از Microsoft Security Essentials استفاده کنید.

شما چه جوری به مودم وصل میشین؟
        LAN یا Wifi یا USB؟

نظر

تو مک system presences rslj قسمت network برین روی علامت + کلیک کنید و کانکشن رو تعریف کنید
          بنده منظورم این بود شما از داخل خود مودم تنظیمات رو ست کنید که دیگه ربطی به سیتم عامل نداشته باشه
          توی مرورگرتون 192.168.1.1 رو وارد کنین یوزر و پسورد رو اگه قبلا تغییر ندادین admin بزنین برین تو و تنظیمات رو ست کنید

نظر

نوشته اصلی توسط peymayesh نمایش پست ها
            شما احتمالا مشکل genuine ویندوز دارید. از یک ویندوز سالم با کرک مطمئن استفاده کنید.
            از Microsoft Security Essentials استفاده کنید.

شما چه جوری به مودم وصل میشین؟
            LAN یا Wifi یا USB؟
            در تکمیل حرف دوستمون شما وای فای که نیست مودمتون سعی کنید با lan وصل بشید

نظر

نه دوستان من با Lan وصل میشم چون مطمئن تره و ضمنآ ویندوز هم چک کردم خیلی وقته جینیوس کردم از این نظر مشکلی نداره بزرگترین مشکلی که من دارم اینه که وقتی نمیتونم آنتی ویروس نصب کنم بعد از یه مدتی سیستم ویروسی میشه و به بوت ویندوز صدمه میزنه و سیستم بالا نمیاد

و ضمنآ از دوستان یه سوال دیگه هم داشتم من اگه اینترنت مکمو راه اندازی کنم به آنتی ویروس نیاز دارم در مک اگه آره یه آنتی ویروس خوب پیشنهاد کنین ممنون میشم

نظر

نوشته اصلی توسط M0fraD نمایش پست ها
                نه دوستان من با Lan وصل میشم چون مطمئن تره و ضمنآ ویندوز هم چک کردم خیلی وقته جینیوس کردم از این نظر مشکلی نداره بزرگترین مشکلی که من دارم اینه که وقتی نمیتونم آنتی ویروس نصب کنم بعد از یه مدتی سیستم ویروسی میشه و به بوت ویندوز صدمه میزنه و سیستم بالا نمیاد

و ضمنآ از دوستان یه سوال دیگه هم داشتم من اگه اینترنت مکمو راه اندازی کنم به آنتی ویروس نیاز دارم در مک اگه آره یه آنتی ویروس خوب پیشنهاد کنین ممنون میشم
                حیر . مک ویروس نمی گیرد ونیاز به آنتی ویروس نیست .

نظر

من نمیفهمم مقصود شما چی هست، اما مگه تو ویندوز غیر از وصل کردن کابل lan به کامپیوتر کار دیگه ای انجام میدادید؟
                  این نحوه استفاده شما از سیستم عامل و اینترنت هست که باعث ویروسی شدن میشه. و الا من خودم ۲ سال هست که روی کامپیوتر منزل ویندوز ۷ دارم و تا حالا هیچ مشکلی هم نداشته.
                  اگه یه کم وقت بذارید و استفاده اصولی و صحیح از کامپیوتر رو یاد بگیرید و اطلاعاتتون رو در زمینه امنیت وکامپیوتر افزایش بدید، کمتر به مشکل برخوررد خواهید کرد. وگرنه حتی اگه سیستم عامل اختصاصی هم براتون بنویسن، بازم به مشکل میخورید.

تقریبا OS X در حال حاضر امن ترین سیستم عامل ها هست. اما معمولا برای امنیت بیشتر در OS X از فایروال استفاده میشه تا آنتی ویروس. شما با استفاده از فایروال و رعایت اصول میتونید از امنیت سیستم خودتون مطمئن باشید.

نظر

از همه ی دوستان بابت راهنمایهایشون ممنونم فک کنم با این اطلاعاتی که دوستان دادن بتونم مشکلمو حل کنم ممنون

نظر

نوشته اصلی توسط navidmac نمایش پست ها
                      حیر . مک ویروس نمی گیرد ونیاز به آنتی ویروس نیست .
                      این تفکر هم اشتباه هست. درسته os x سیستم عامل واقعا امنی هست، اما بی ایراد نیست.
                      حتی اگر از ایرادهای خود سیستم عامل و اپل چشم پوشی کنیم، سییستم عامل یک کامپیوتر باید به شبکه متصل بشه. یعنی باید با پروتکل سیستم عامل های دیگه هم کار کنه.
                      احتمالا همه از ضعف های امنیتی ویندوز هم مطلع هستند، جدا از ویندوز (smb)، پروتکل های دیگه مثل ftp هم واقعا نا امن هستن.
                      پس اگه ویروس یا تروجان یا هر میکروب دیگه ای بوجود بیاد که راه نفوذش مثلا از smb یا ftp باشه، دیگه ویندوز و os x و لینوکس و... نمیشناسه!
                      البته هنوز چنین اتفاقی نیفتاده، یا حداقل شناسایی نشده.
                      این ها هم فقط مثالهایی بود از اشتراکات، حتی اگه باز هم فرض بی نقص بودن سیستم عامل os x رو در نظر بگیریم، باز هم حفره های دیگری وجود داره.
                      یک کاربر که فقط از سیستم عامل استفاده نمیکنه! بالاخره نیاز به استفاده از نرم افزار رو پیدا میکنه. حالا اگر این نرم افزار دارای حفره باشه، امنیت رو به خطر میندازه!

اما جدا از خطراتی که os x رو تهدید میکنه، واقعا اپل بصورت هوشمندانه ای روی سیستم امنیتی کار کرده و هکرها و خرابکاران راه دراز و سختی برای ایجاد خطرهای مهلک دارند،
                      اما این نباید باعث بشه که کاربران os x از وظیفه خودشون غافل بشن!
                      ویرایش توسط peymayesh : https://i-phone.ir/forums/member/27191-peymayesh در ساعت 11-08-2012, 01:35 PM

نظر

نوشته اصلی توسط peymayesh نمایش پست ها
                        این تفکر هم اشتباه هست. درسته os x سیستم عامل واقعا امنی هست، اما بی ایراد نیست.
                        حتی اگر از ایرادهای خود سیستم عامل و اپل چشم پوشی کنیم، سییستم عامل یک کامپیوتر باید به شبکه متصل بشه. یعنی باید با پروتکل سیستم عامل های دیگه هم کار کنه.
                        احتمالا همه از ضعف های امنیتی ویندوز هم مطلع هستند، جدا از ویندوز (smb)، پروتکل های دیگه مثل ftp هم واقعا نا امن هستن.
                        پس اگه ویروس یا تروجان یا هر میکروب دیگه ای بوجود بیاد که راه نفوذش مثلا از smb یا ftp باشه، دیگه ویندوز و os x و لینوکس و... نمیشناسه!
                        البته هنوز چنین اتفاقی نیفتاده، یا حداقل شناسایی نشده.
                        این ها هم فقط مثالهایی بود از اشتراکات، حتی اگه باز هم فرض بی نقص بودن سیستم عامل os x رو در نظر بگیریم، باز هم حفره های دیگری وجود داره.
                        یک کاربر که فقط از سیستم عامل استفاده نمیکنه! بالاخره نیاز به استفاده از نرم افزار رو پیدا میکنه. حالا اگر این نرم افزار دارای حفره باشه، امنیت رو به خطر میندازه!

اما جدا از خطراتی که os x رو تهدید میکنه، واقعا اپل بصورت هوشمندانه ای روی سیستم امنیتی کار کرده و هکرها و خرابکاران راه دراز و سختی برای ایجاد خطرهای مهلک دارند،
                        اما این نباید باعث بشه که کاربران os x از وظیفه خودشون غافل بشن!
                        كاملا درسته
                        اگرچه اپل در مورد رفع رخنه هاي امنيتي خيلي خوب عمل ميكنه اما آلوده شدن به تروجان مختص ويندوز نيست
                        اگرچه در مك به نسبت تعداد تروجان ها كمتره اما هميشه بايد آمادگي در برابر تهديد رو داشت
                        يه مورد ديگه هم كه هست مك به خاطر ساختارش پيكره سيستم عامل به هم نميريزه
                        درحالي كه تو ويندوز علاوه بر تروجان ساختار سيستم عامل خودش آسيب مي بينه و كاربر مجبور به تعويض ميشه

Tapatalk

نظر

صبر کنید ..
                        X