اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

آموزش نصب هکینتاش Mountain Lion کنار ویندوز 7 و دیگر سیستم عامل ها

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

نوشته اصلی توسط iiiamirrr نمایش پست ها

اگر در اصفهان باشید خودم براتون انجام میدم
    چطور میشه با شما تماس گرفت .؟؟

نظر

من شيركوهي رو وقتي بوت ميكنم آرم اپل رو مياره ولي زيرش دايره اي كه ميچرخه نيست اصلا بايد چه فلگي رو بزنم ؟

نظر

با v- بوت كنيد و عكس بگيريد و اينجا بذاريد تا راهنمايي كنيم

نظر

نوشته اصلی توسط Arash0 نمایش پست ها
          با v- بوت كنيد و عكس بگيريد و اينجا بذاريد تا راهنمايي كنيم

ممنون

نظر

مرحلۀ چهارم کـو؟!

سلام
            امروز میخواستم آموزش نصب آخرین نسخه سیستم عامل اپل رو کنار ویندوز 7 وی دیگر سیستم عامل ها به شما آموزش بدم
            این آموزش شامل چند قسمت است :

1- آماده کردن فش مموری :

2- استفاده از disk management , partition manager برای ساخت پارتیشن hfs+ در ویندوز

3- نصب سیسم عامل Mountion Lion برروری هارد با فرمت MBR

4- دوال بوت کردن Mountion Lion , Windows 7 به وسیله Chameleon

پیشنیاز :
            1- سیستم عامل مک برای ساختن فلش مموری نصب ML
            2- 30 گیگ فضای خالی در هارد یا در یکی از پارتیشن ها
            3- دانلود فایل های زیر :
            Paragon Partition Manager Home - Download
            OS X Mountain Lion GM MBR Patch - Downloads - OSx86.net
            http://www.acutesystems.com/tmac/tmsetup.exe

طبق درخواست دوستان ورژن آخر unibeast و multibeast برای سازگاری بیشتر با mountion lion قرار داده شدند :

MultiBeast - Mountain Lion Edition.zip
            UniBeast - Mountain Lion.zip

مرحله اول : سااخت فلش مموری :
            در این مرحله شما باید طبق آموزش زیر فلش مموری خود رو آماده کنید برای نصب Mountion Lion
            http://www.i-phone.ir/forums/thread71515.html

(با تشکر از سالار , آرین , روزبه)

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
            مرحله دوم : استفاده از disk management , partition manager برای ساخت پارتیشن hfs+ در ویندوز

ابتدا روی Computer راست کلیک کرده بو برروی Manage کلیک میکنیم ! حالا از قسمت سمت چپ Disk Management را انتخاب میکنیم تا پارتیشن ها نشان داده شوند!

حال اگر از قبل مقدار 30 گیگ فضای خالی را آماده کردی اید که بهتر در غیر اینصورت برروی یکی از پارتیشن ها که مقدار فضای خالی زیادی دارد راست کلیک کرده و برروی Shrink کلیک کنید

کمی منتظر بمانید سپس مقدار 30 گیگ را وارد کنید

خب تا اینجا شما 30 گیگ فضای آزاد در هارد خود ایجاد کرده اید! حال باید بوسیله برنامه partition manager آنرا به فرمت Hfs+ مخصوص محصولات اپل تبدیل کنید

وارد برنامه partition manager می شوید و برروی Creat Partition کلیک کنید ! در این قسمت فضای آزاد را که با رنگ سبز نشان داده شده انتخاب کنید و سپس next را بزنید و این فضا رو به فرمت hfs تبدیل کنید!

خب حالا شما پارتیشن 30 گیگ با فرمت hfs + در هارد خود دارید!

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
            مرحله سوم : نصب سیسم عامل Mountion Lion برروری هارد با فرمت MBR

همانطور که میدانید سیستم عامل های اپل فقط برروی هارد های GPT نصب میشوند و برروی هارد های معمولی (MBR) نصب نمیشوند ! اما هر کاری یک راهی دارد....در ادامه با ما همراه باشید :

فلش مموری رو وارد usb کرده و برنامه transmac را اجرا میکنید

از قسمت سمت چپ فلش مموری خود را انتخاب میکنید و آنرا باز میکنید تا محتویات آنرا مشاهده کنید ! سپس به مسیر
            System/Installation/Package/ میروید و برروی صفحه راست کلیک کرده و copy here کلیک میکنید!

حال فایل OSInstall.mpkg را انتخاب میکنید تا این فایل در مسیر بالا کپی شود ! اگر پیغامی مبتنی بر اجازه جایگزینی فایل به شما اعلام کرد اجازه دهید جیگزین فایل موجود در فلش مموری شود!

سپس همین کار رو برای فایل OSInstall انجام دهید اما در آدرس زیر
            /System/Library/PrivateFrameworks/Install.framework/Frameworks/OSInstall.framework/Versions/A

خب پس باید دو فایل رو در دو آدرس گفته شده کپی کرده باشید !
            OSInstall.mpkg -->>
            /System/Installation/Package/

OSInstall -->>
            /System/Library/PrivateFrameworks/Install.framework/Frameworks/OSInstall.framework/Versions/A/

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
            مرحله چهارم : دوال بوت کردن Mountion Lion , Windows 7 به وسیله Chameleon
            در این قسمت طبق آموزش siwa عزیز شما شروع به نصب Mountion lion میکنید ! بعد از اتمام نصب .هنگامی که با فلش مموری سیستم را بوت کنید مشاهده میکنید که تمامی پارتیش ها نمایش داده میشوند که میتونید به راحتی هر پارتیشن دلخواه را انتخاب کنید و وارد آن شوید ....

نکته:برای اینکه هر بار نیاز به فلش مموری هم نداشته باشید حتما بوت لودر Chameleon رو از طریق Multibeast برروی سیستم عامل مک خود نصب کنید !
            طبق این مرحلۀ چهارم ( نصب شیرکوهی توسط siwa )
            http://www.i-phone.ir/forums/thread71515.html
            ایشون که دارن کل هارد رو فرمت میکنند که!
            ما آموزش هایی که دادین ( نارنجیا ) رو هم انجام دادیم ، یعنی اون دوتا فایل رو جاهای گفته شده جایگزین کردم، اما وقتی بوت میکنم و میرم دیسک آتیلیتی رو میزنم ، و درایوی که میخام مک ام رو روش نصب کنم ( فرمتش HFS+ ) انتخاب میکنم، دیگه تبِ پارتیشن ندارم و یا دکمۀ apply!
            باید چیکار کرد الآن از این به بعد؟
            http://8pic.ir/images/u3u8ge22yad1r6ytj661.jpg
            ویرایش توسط dr_jacky_2005 : https://i-phone.ir/forums/member/121463-dr_jacky_2005 در ساعت 06-04-2015, 02:12 AM

نظر

دوست عزیز این آموزش قدیمی هست! در اولین فرصت با نسخه جدید مک آپدیت خواهد شد. با تشکر

نظر

دوست عزیز این آموزش قدیمی هست! در اولین فرصت با نسخه جدید مک آپدیت خواهد شد. با تشکر
                حالا تا آموزش آماده شه، نمیشه جوابه مارو بدید؟!
                من این مشکل که بالا گفتم رو حل کردمو مک رو نصب کردم ( با myHack ) آخرای پروسۀ نصب بود که 3 تا سوال پرسید که آیا این ککست ها رو پاک کنم، یکیش ApplePolicy بود ، یکی واسه پریدن موس بود و اون یکی هم یادم نمیاد، خودش پیشنهاد داده بود پا ککنیم. خلاصه نصب شد و ریست هم شد. الآن موندم چیکار کنم!!! تـو یه آموزش گفته ریست که شد، برو رو فلش و سیستم رو بالا بیار و نرو روی پارتیشن مکت، که تـو این آموزش گفته بریم توی ترمینال و FakeSMC.kext رو بریزیم تـو فلان جا. خود آموزش مای هک هم که میگه نصب تموم شد برو سیستم رو از پارتیشن مک بیار بالا . یکی هم میگه همون فلگ هایی که واسه بوت شدن یو اس بی زده بودی و بزن . خلاصه هیچ کدوم جواب نداد ( به غیر از روش ترمینال که امتحان نکردم چون ککستی جایی از فلشم نذاشته بودم ) و وقتی میرم روی پارتیشن لپتاپ روشنه، اما چراغ هارد خاموش میشه و صفحه هم سیاه میشه ( خاموش نمیشه مونیتور )
                اگه فلگ safemode که ایکس باشه رو نزنم، روی این خط در verbose وا میسته و بعد صفحه مشکی میشه:
                AppleAppleRTC
                البته فکنم.
                اگه هم توی سیف مود بیام، روی خط:
                AppleTM....

لطفاً راهنمایی کنید

نظر

ببین دوست عزیز کلا این نصب هکینتاش خیلیییی دردسر داره و اصلا کار آسونی نیست! و با هر بروز رسانی خیلی تغییر میکنه! شما یک یا چند تا kext ها هستند که نمیزارن مک بیاد بالا! باید بفهمی کدومه تا disable کنیش! من خودم به شخصه 15 بار نصب کردم تا فهمیدم با سیستم من کدوم روش کار میکنه! بعضی از ککست ها روی بعضی pc ها جواب نمیده

نظر

ببخشید پسوردمک بوکواومدم عوض کنم پسورد اولی هم پرید حالارو قسمت پسورد گیر کرده مک پروی من راستش من خیلی وارد نیستم این مک پرو هم ماله داداشمه اومدم درستش کنم زدم بدترش کردم میشه کمک کنید پسوردشو بردارم !!!
                    اگه جای سوالمم اشتباه بود ببخشید ب بزرگیه خودتون

Sent from my iPhone5s V.7.1.1 using Tapatalk

نظر

سلام خسته نباشید من یک مک بوک a1181 مکین تاژ روش نصب بوده ولی الان پریده لیون هم دانلود کردم ولی متاسفانه بوتیبل نیست من هم مک سیستمم خرابه ممنون میشم راهنمایی فرمایید آیا در ویندوز 7 میشه یو اس بی بوتیبل برای نصب مک درست کرد با تشکر

نظر

سلام وقتتون بخیر
                        دوستان من میخوام xcod روی ویندوز نصب کنم که نمیشه و باید بر روی مک یا هکینتاش بشه.
                        آیا کسی راه حل دیگری سراغ دارد ؟در غیر این صورت جهت نصب هکینتاش بر سیستم عامل ویندوز چه به صورت مجازی و چه از طرق دیگر باید به کجا مراجعه کنم؟(در تهران)
                        پیشاپیش از همکاریتون سپاسگزارم.

نظر

صبر کنید ..
                        X