اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

your account is disabled

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• your account is disabled

سلام
    میخوام از آیتونز برنامه دانلود کنم این ارور رو میده
    چیکار کنم؟

متأسفانه بازی جدید اپل می باشد.
    اکانتتون بسته شده است و باید پسوورد تون را ریست کنید.

نظر

یعنی ریستی که تو عکس بالا هست رو بزنم؟
      مشکلی به وجود نمیاره؟

نظر

نه ریست که کنین! میگه پسوردتون را عوض کنید! بعد که عوض میکنید بعد مدتی دوباره همین را میگه! اینقدر میگه تا اکانت را برای همیشه ببنده(البته برای من تا الان بسته نشده ، اما خیلی از دوستان بسته شده و دیگه باز نشده) بخاطر اینکه Apple اطلاهات ثبت نام را چک میکنه! اگر آدرس و مشخصا ت تابلو باشه میبنده! مثلا خیلی از ماها من جمله خود من آدرس را آدرس خود شرکت Apple دادم * و Apple میدونه که من خونم شرکت Apple نیست.
        ویرایش توسط E H S A N : https://i-phone.ir/forums/member/37262-e-h-s-a-n در ساعت 10-08-2012, 03:13 AM
        " MICROSOFT'S MONSTER OF SOFTWARE, APPLE'S MONSTER OF HARDWARE "
        TECHNOLOGY NEEDS BOTH OF THEM

نظر

نوشته اصلی توسط e h s a n نمایش پست ها
          نه ریست که کنین! میگه پسوردتون را عوض کنید! بعد که عوض میکنید بعد مدتی دوباره همین را میگه! اینقدر میگه تا اکانت را برای همیشه ببنده(البته برای من تا الان بسته نشده ، اما خیلی از دوستان بسته شده و دیگه باز نشده) بخاطر اینکه apple اطلاهات ثبت نام را چک میکنه! اگر آدرس و مشخصا ت تابلو باشه میبنده! مثلا خیلی از ماها من جمله خود من آدرس را آدرس خود شرکت apple دادم :d* و apple میدونه که من خونم شرکت apple نیست.
          پس اپل هوای کارمندشو داره که اکانتتونو نبسته !!:d

نظر

وقتی اکانت رو ببنده میتونیم یک اپل آی دی دیگه درست کنیم دیگه؟

نظر

نوشته اصلی توسط Mostafa_77 نمایش پست ها
              وقتی اکانت رو ببنده میتونیم یک اپل آی دی دیگه درست کنیم دیگه؟
              بله اما با یه ایمیل دیگه !!!

نظر

منم همین مشکل رو دارم لطفا کمک کنید میگه your Apple ID has been disabled. و نمیتونم هیچ برنامه یی بخرم یعنی دلارای نازنین به ای گرونی پر !!!
                pss هم reset کردم باز هم همین error رو میده کمک کنید please من کاری نکردم نکنه کلا با ایران مشکل داره این Steve خداغ بیامرزاد (َApple)
                کمکککک کنید

- - - - - - - - - -

منم همین مشکل رو دارم لطفا کمک کنید میگه your Apple ID has been disabled. و نمیتونم هیچ برنامه یی بخرم یعنی دلارای نازنین به ای گرونی پر !!!
                pss هم reset کردم باز هم همین error رو میده کمک کنید please من کاری نکردم نکنه کلا با ایران مشکل داره این Steve خداغ بیامرزاد (َApple)
                کمکککک کنید

نظر

نوشته اصلی توسط Mahdi2839 نمایش پست ها
                  کمکککک کنید

- - - - - - - - - -

کمکککک کنید
                  وقتی که ریست می کنید حتما یک آدرس معتبر وارد کنید.

من تا وقتی که یک آدرس درست و حسابی وارد نکرده بودم هی ریست می شد

محتوای مخفی - انجمن تخصصی آیفون

نظر

خوب آدرس از کجا بدست بیارم؛ یعنی من نمیدونم، یه آدرس نمیدین به من از همون جایی که واسه خودتون پیدا کردین ک)

نظر

صبر کنید ..
                    X