اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

مردم چگونه موبایل میخرند؟

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

نوشته اصلی توسط amolen نمایش پست ها
    بنظر من اینکه واسه خرید یه چیزی میره اما یه چیز دیگه میگیره چیز بدی نیست.شاید اطلاعات کافی نداشته یا شاید با خصوصیات یه مدل دیگه اشنا نبوده یا ................
    من از این ناراحت میشم که مثلا اون فروشنده نامرد به خریدار میگه واسه بلوتوث گوشیت 40 تومان باید هزینه کنی در حالیکه اون برنامه بصورت اورجینال 12 تومان .
    درباره ی اینکه ما از اسمارت فونمون فقط در حد اس ام اس و زنگ و اگر خیلی تنوع بدیم باهاش یه دست angry birds یا fruit ninja میزنیم و اونسر دنیا با ایفونشون بلیط المپیک میخرن یا تو خیابون برای استفاده از نقشه از سیری استفاده میکنن یا مثلا باهاش روزنامه میخرن میخونن یا ویدوهای دوستاشونو به راحتی تو یوتیوب میبینن یا بصورت قانونی از اپ استور خرید میکنن یا ....................
    میگم یه سری چیزا هست واسه من دانش اموز که از عهده ی من خارج و یه جورایی دست من نیست!(همه ام میدونیم چه چیزیو میگم)!
    تقصیر ما نیست.یه سری عوامل مجیطی!
    دوست عزیز اول از اینکه ادب رو رعایت کنید و البته وقتی ۱۲ تومن هست اونها ۲۰-۲۵تومن میگیرن اونها نباید نون بخورن؟ اگر اینجور باشه اون قابی که میخره ۱،۳۰۰ تومن باید همون قیمت بده؟ بعد ایشون بی کار نیستن که بیان اونجا بشینن بعد هم اینجوری که پول اینترنت هم در نمیاد چه برسه به کرایه مغازه بعد یکی که میاد میده یه کس دیگه براش بنویسه حتماً چیز پی ان نداشته(تازه پول چیز پی ان هم هست ) بعضی ها حتیً اینترنت هم ندارن بعد میگید نامرد حالا هیچ جا ۴۰ تومن هم نمیگیرن

Sent from my iPad using Tapatalk HD
    Livin' in ruins of a palace within my dreams

نظر

صبر کنید ..
    X