اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

پخش زنده تلویزیون و رادیو در آیفون

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• پخش زنده تلویزیون و رادیو در آیفون

عزیز کد p*m*c

b*b*c persian

g*e*m

farsi*1

و از این قبیل کانالهارو هم بده

مدیریت : دوست عزیز هنگام تایپ کلماتی که باعث ف*یلتر شدن میشه بیشتر دقت کن
    ویرایش توسط roozbeh7000 : https://i-phone.ir/forums/member/226-roozbeh7000 در ساعت 15-10-2009, 01:40 PM

من اینتر نت محدود دارم.ولی سرعت دانلودم 128 کیلو بر ثانیه است.اگه این شبکه ها را از گوشی نگاه کنم به این معنی است که دارم دانلود می کنم؟ و از حجم اکانتم هر لحظه کم می کنه؟

نظر

نوشته اصلی توسط alihps نمایش پست ها
      من اینتر نت محدود دارم.ولی سرعت دانلودم 128 کیلو بر ثانیه است.اگه این شبکه ها را از گوشی نگاه کنم به این معنی است که دارم دانلود می کنم؟ و از حجم اکانتم هر لحظه کم می کنه؟
      شما هر کاری که تو اینترنت می کنید چه دانلود و چه باز کردن وب ، از اکانتتون کم میشه
      i-phone.ir
      The Best or Nothing

Twitter : Rouzbeh7000

نظر

نوشته اصلی توسط khodkar
        این لینک ها رو راحت می تونین تو اینترنت پیدا کنین یعنی هر کانالی رو که دوست دارین من بعنوان نمونه این کانال ها رو گذاشتم فقط توجه کنین که لینک با این صورت باید باشه (لینک کانال//:mms)
        دوست عزیز اگه محبت کنی 1 راهنمایی کنی که این لینک*ها رو از کجا پیدا کنیم ممنون می*شم.

نظر

سرعت بالا باشه خوب نشون میده.
          اگر به قسمت تنضیمات برید و Video Decode Quality رو با توجه به سرعت اینترنتتون تغییر بدین، شاید فرجی بشه

نظر

این رو برای c بی b یکی چک کنه:
            http://www.b b c.co .uk/pe rsian /m eta /tx/ nb/p tv_liv e_ 16x 9_ nb.asx
            (تمام فاصله ها الکی گذاشتم! پاکشون کنید!!!!)

نظر

یه برنامه هم هست به اسم net tv که پرچم کشور مورد نظر انتخاب میکنی لیست کانالهارو میاره رو هرکدوم بزنی شروع به پخش زنده میکنه من از خود آیتونز گرفتم رایگانه بلد نیستم لینکشو بزارم اگه راهنمائی کنید لینکشو براوتون میزارم

نظر

نوشته اصلی توسط b_shahri نمایش پست ها
                یه برنامه هم هست به اسم net tv که پرچم کشور مورد نظر انتخاب میکنی لیست کانالهارو میاره رو هرکدوم بزنی شروع به پخش زنده میکنه من از خود آیتونز گرفتم رایگانه بلد نیستم لینکشو بزارم اگه راهنمائی کنید لینکشو براوتون میزارم
                لینکش اینه
                iTunes Store

نظر

سیستم بافر رو شبکه های ایرانی خیلــــــــــی داغونه ولی شبکه های غیر ایرانی رو راحت نشون میده...
                  من آریایی ام، خدای من ایران، پیغمبر من کوروش، امام من داریوش، کتاب مقدسم شاهنامه، دستور دین من لوح کوروش کبیر، پرچم من درفش کاویانی، بهشت من آزادی، عید من مهرگان، دین من زرتشت، ذات من آریاییست، دشمنم تازیان، ذکرم پاینده ایران، مذهب من آریاییست، من آریایی ام

I turned to look back but It was Gone
                  I cannot put my finger on It now
                  The Child is Grown , The Dream is Gone
                  I ... Have Become COMFORTABLY NUMB

نظر

نوشته اصلی توسط Rouzbeh نمایش پست ها
                    لینکش اینه
                    iTunes Store
                    با اجازه آقا بهروز چون اون لینک توی آیتونز 2.5$ بود اینم لینکهای کرک شدش:
                    AppScene - Super Simple File Hosting
                    4shared.com - online file sharing and storage - download netTV.v1.3.ipa

نوشته اصلی توسط b_shahri نمایش پست ها
                    شما وقتی روی اسم هر لینکی (مثل اسم برنامه) رایت کلیک کنی یه گزینه به اسم copy URL میاد. وقتی اونو می زنی میره توی clipboard و می تونی هرجایی paste کنی. (ببخشید اگه بد جا مطرح کردم)

نظر

اقا بیزحمت لینک ipa و کرک شده ی این برنامه رو بزار چون ما قیلتر شکن نداریم و نمیتونیم دانلود کنیم
                      ممنون

نظر

نوشته اصلی توسط iphone66 نمایش پست ها
                        اقا بیزحمت لینک ipa و کرک شده ی این برنامه رو بزار چون ما قیلتر شکن نداریم و نمیتونیم دانلود کنیم
                        ممنون
                        با ست کردن *** روی آیفون و استفاده از اکانت تست می تونی مسیقیما دانلود کنی.

این هم تنضیماتش :

نظر

اگه ممکنه لینک کانالای دیگرو هم برین مرسی (خارجی ها

نظر

نوشته اصلی توسط khodkar
                            شما می تونین بعنوان مثال برای اینکه با روند کار آشنا بشین برین به سایت www.irib.ir و در قسمت سیما یه کانال رو انتخاب کنین بعد از اینکه باز شد روی پخش زنده کلیلک کنید، بعد از اینکه کلیک کردین ویندوز مدیا پلیر باز میشه شما متونید روی اسم کانال در سمت راست، راست کلیک کرده و به قسمت properties برید اونجا لینک کانال رو میتونید ببینید.
                            این روند کار برای کلیه کانال هایی که پخش زنده دارن صدق می کنه حالا چه خارجی چه داخلی امکان داره بعضی با flash player باشه بعضی با quick player و بعضی هم با مدیا پلیر. این یه روش بود روش دیگه اینه که میتونین تو گوگل سرچ کنین حالا من یه راهنمایی بکنم که اگه به این صورت سرچ کنین زودتر به نتیجه میرسید //:mms ----------- به جای خط تیره نام کانال مورد نظر
                            1 دنیا ممنون از راهنماییت دوست عزیز

نظر

دوستان واسه ب ی ب ی س ی ایتو اضافه کنن و لذت ببرن
                              mms://a600.l3944034599.c39440.g.lm.akamaistream.net/D/600/39440/v0001/reflector:34599?BBC-UID=f46ab246f005130beca4c11d614a124672c6f18af00071 6414efd4e6733aa9ea&SSO2-UID=
                              الان تست کردم سالمه
                              ویرایش توسط hadiasadi : https://i-phone.ir/forums/member/1327-hadiasadi در ساعت 16-10-2009, 04:06 AM

نظر

صبر کنید ..
                              X