اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

بالا نیامدن شیر کوهی بعد از نصب

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• بالا نیامدن شیر کوهی بعد از نصب

با سلام من شیر کوهی رو با توجه به آموزش جناب siwa
    http://www.i-phone.ir/forums/thread71515.html
    روی لپ تاپ asus مدل k43sj با config :
    cpu : intel core i5
    ram :4 ddr 3
    graphic : nvidia gt520m
    نصب کردم همه مراحل به خوبی پیش رفت ولی بعد از نصب با این خطا مواجه شدم !

از دوستان تقاضای کمک دارم
    با keyboard , mouse جدا هم تست کردم تفاوتی حاصل نشد !
    کیبرد و تاچ پد خود لپ تاپ هم در قسمت install mac os x شناخته نمیشد
    چند بار هم از دیروز تا حالا خاموش روشن کردم لوگو اپل میاد اون نیم دایره زیرش شروع به چرخیدن میکنه بعد حدودا 40ثانیه این صفحه ظاهر میشه
    ویرایش توسط fma : https://i-phone.ir/forums/member/2886-fma در ساعت 09-08-2012, 09:27 AM

با نصب مجدد و استفاده نکردن از kernel flag PCIRootUID=0 و استفاده از -x مشکل حل شد

نظر

آقا من هم دقیقا همین مشکل رو دارم میشه یه توزیحی بدید.ممنون

نظر

نوشته اصلی توسط fma نمایش پست ها
        با نصب مجدد و استفاده نکردن از kernel flag PCIRootUID=0 و استفاده از -x مشکل حل شد
        دوست عزیز تمامی عزیزانی که نصب کردن با این مشکل صفحه سیاه رو به رو شدن. از جمله خودم که بعد از سه بار تست هیچ فایده ای نداشت برگشتم به ۱۰.۷.۴ . میشه یه توضیحی بدید .
        شما چطور نصبش کردید. دستور pci root رو نزدید بعد که کاملا نصب شد. صفحه سیاه اومد و ریست کردید با با کرنل -x بوت کردید . یا اینکه روشی شبیه به اینه ؟؟؟! اگه میشه که لطف میکنید اگه کامل توضیح بدید.
        ممنون.

نظر

بله من از pci root استفاده نکردم و برای هر بار بالا اومدن از فلگ x- استفاده می کنم تنها مشکل من الان نصب نشدن کسکت های صدا و وایرلس هست که هیچ راهی هم پیدا نکردم و مشکل دیگه هم اینه که پارتیشن ntfs ویندوزیم که آرشیو همه فایلهام روی اون پارتیشنه تو مک شناسایی نمیشه
          توضیحات تکمیلی : اگر کرنل فلگ x- رو نزنم با همین صفحه روبرو میشم و کاری جز نگه داشتن power تا خاموش شدن لپتاپ نمیشه کرد
          ویرایش توسط fma : https://i-phone.ir/forums/member/2886-fma در ساعت 29-08-2012, 08:03 AM

نظر

نوشته اصلی توسط fma نمایش پست ها
            بله من از pci root استفاده نکردم و برای هر بار بالا اومدن از فلگ x- استفاده می کنم تنها مشکل من الان نصب نشدن کسکت های صدا و وایرلس هست که هیچ راهی هم پیدا نکردم و مشکل دیگه هم اینه که پارتیشن ntfs ویندوزیم که آرشیو همه فایلهام روی اون پارتیشنه تو مک شناسایی نمیشه
            توضیحات تکمیلی : اگر کرنل فلگ x- رو نزنم با همین صفحه روبرو میشم و کاری جز نگه داشتن power تا خاموش شدن لپتاپ نمیشه کرد
            منم همیشن مشکل رو دارم:
            دلیل:

شیر کوهی رو با USB Flash نصب میکنیم که بعد از نصب این فایلا نصب نشده ان:
            FakeSMC.kext + NullCPUPowerManagement.kext

حالا با -x بوت میکنیم، بعد باید Multibeast رو نصب کنید.. این دوتا رو هم اگه نصب کنید، مک بالا میاد. اگه نیومد ، مثل مشکل من، باید فایلایه درست، مثلا گرافیک و ... رو درست نصب کرده باشین. برا همین باید از DSDT.aml خودمون استفاده کنیم این مشکلات هم حل میشن.

مک، در حالت Safe Mode فقط و فقط پارتیشن های HFS+ و FAT32 رو میشناسه، برای شناسایی NTFS حتما باید نرمال بوت شه.

برای نوشتن در NTFS هم از این سایت اخرین نسخه رو دانلود و نصب کنید.

Tuxera | Leading NTFS, exFAT Interoperability on Android, Linux, QNX and more
            ویرایش توسط pcnewpinky : https://i-phone.ir/forums/member/53383-pcnewpinky در ساعت 28-10-2012, 08:01 PM

نظر

سلام
              من بعد از نصب حتما باید با فلش مموری بوت کنم.
              موقع بوت بدون فلش ارور زیر رو میده

نظر

نوشته اصلی توسط reza.21 نمایش پست ها
                سلام
                من بعد از نصب حتما باید با فلش مموری بوت کنم.
                موقع بوت بدون فلش ارور زیر رو میده
                نه دوست عزيز نياز به فلش مموري ديگه نيست
                شما يك بار مك خاموش كن قبل از اومدن ارم اپل كليد option نگه دار بعد از اون بر رو قسمت هارد مك ببين مشكلت حل ميشه

نظر

Re: بالا نیامدن شیر کوهی بعد از نصب

بعد از نصب ml10.8.2 با فلگ -v

مشکل چیه؟
                  Sent from my GT-I9300 using Tapatalk 2

نظر

صبر کنید ..
                  X