اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

آموزش استفاده از سرویس آی کلود برای ویندوز و iOS 5

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• آموزش استفاده از سرویس آی کلود برای ویندوز و iOS 5

سرویس آی کلود یک سرویس عالی برای هماهنگ و یکسان سازی PC و Idevice شما هست و خیلی به درد من خورد . درسته شاید آموزش استفاده از سرویس آی کلود خیلی ابتدایی باشه اما به هرحال موضوع بهتری برای نوشتن تاپیک در این بخش پیدا نکردم .
    این آموزش متعلق به دوستانی هست که از ویندوز استفاده می کنند که این دوستان ابتدا باید کنترل پنل آی کلود برای ویندوز رو دانلود کنند که این کنترل پنا تنها روی ویندوز ویستا با سرویس پک 2 یا جدید تر و ویندوز 7 نصب میشه . همچنین برای سینک کردن Mail , Conntact , Calender هم باید از برنامه Microsoft Outlook 2007 یا جدید تر استفاده کنید و Bookmark ها هم تنها با سافاری و IE سینک میشه و با سایر مرورگر های محبوب مثل موزیلا یا کروم سینک نمیشه .
    برای دانلود کنترل پنل آی کلود به تاپیک زیر مراجعه کنید .
    http://www.i-phone.ir/forums/thread59625.html
    خوب پس از دانلود کنترل پنل و نصب آن باید با اپل آی دی خود ساین این شوید. ( دقت کنید با همان اپل آی دی که در آی دیوایس خود ساین این شدید در کنترل پنل نیز ساین این شوید .)
    سپس وارد محیط آی کلود میشود که برای اینکه هر یک از موارد Photo stream , Bookmarks , Mail , Contact , Calender را فعال کنید تا با آیدیوایستان سینک شود تیک کنار آن را بزنید . همانطور که در بالا گفتم Mail , Contact , Calender فقط با Outlook 2007 یا جدید تر سینک میشوند . همچنین برای تغییر مرورگری که بوکمارک ها با آن سینک شوند روی Options کنار Bookmark کلیک کنید . (البته فقط با IE و سافاری سینک می شوند )
    همچنین عکس های Photo stream نیز در حالت پیشفرض در آدرس C:\Users\Your account name\Pictures\Photo Stream\My Photo Stream دانلود میشوند و از آدرس C:\Users\Your account name\Pictures\Photo Stream\Uploads آپلود میشوند که برای تغییر هر کدام باید روی Options کنار Photo Stream کلیک کنید و برای تغییر فولدر دانلود روی Change مقابل Download Folder : و برای تغییر فولدر آپلود روی Change مقابل Upload Folder : کلیک کنید .
    موفق باشید

سلام من استریم رو روی دیوایسم فعال کردم ولی عکسام هنوز روی کام\یوترم دیده نمیشه چی کار کنم؟

نظر

خوب پس از دانلود کنترل پنل و نصب آن باید با اپل آی دی خود ساین این شوید. ( دقت کنید با همان اپل آی دی که در آی دیوایس خود ساین این شدید در کنترل پنل نیز ساین این شوید .)
      با سلام و خسته نباشید
      برای فعال سازی icloud اکانت اپل ایدی و پسورد اون رو وارد کردم ولی اکانت ساخته نشد
      می خواستم ایمیل اپل ایدی و اکانت icloud یکی باشه ایا میشه یا باید ایمیل جدیدی وارد کنم چون در پست اول به هماهنگی این دو اشاره کرده بودن
      روی ویندوز هم امتحان کردم و این ارور داد

روی موبایل این ارور داد

نظر

صبر کنید ..
      X