اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

بهترین player برای mac os x

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• بهترین player برای mac os x

سلام
    دوستان

من از مک بوکم برای دیدن فیلم و سریال استفاده می کنم. یه مشکلی که همیشه با زیر نویس دارم این هست که یکسری از player ها بعضی زیر نویس هارو ساپورت نمی کنه و یا با فونت های مختلف بصورت عجیب غریب می نویسه در صورتی که همون رو داخل windows media player ویندوز امتحان کردم درست نشون میداد!

player هایی که استفاده می کنم این ها هستند: vlc mplayerX quicktime player xbmc

ممنون میشم کمک کنید.

VLC مخصوصا نسخه جدیدش بهترین پلیر برای مک هستش
    از فونت های فارسی هم پشتیبانی میکنه (یک زیر نویس فارسی میدید خودش فونت فارسی متناسب رو پیدا میکنه و ست میکنه)
    در قسمت File - Open Advance اگه اشتباه نکنم , اونجا خود فیلم و زیر نویس رو انتخاب میکنید و تمام

نظر

نوشته اصلی توسط aliseyedi نمایش پست ها
      سلام
      دوستان

من از مک بوکم برای دیدن فیلم و سریال استفاده می کنم. یه مشکلی که همیشه با زیر نویس دارم این هست که یکسری از player ها بعضی زیر نویس هارو ساپورت نمی کنه و یا با فونت های مختلف بصورت عجیب غریب می نویسه در صورتی که همون رو داخل windows media player ویندوز امتحان کردم درست نشون میداد!

player هایی که استفاده می کنم این ها هستند: vlc mplayerX quicktime player xbmc

ممنون میشم کمک کنید.
      دوست عزیز سلام بنده هم همین مشکل شما رو در بدو ورود به مکینتاش داشتم نیست اخه منم خوره سریال های خارجی هستم خلاصه بعد از کلی چستچو به هیج راه حل درست درمونی نرسیدم و لی در اخر یه دوستی راهنمایی کرد و نرم افزار پارلل دسکتاب رو بهم معرفی کرد که تونستم به وسیله این نرم افزار ویندوز رو به صورت مجازی رو مک نصب کنم و یه KmPlayer هم زدم تنگش والان دارم مثل اب خوردن سریال ذوب میکنم
      پیشنهاد میکنم شما هم همین کار رو بکنید و لذتشو ببرین

نظر

نیازی به این همه کار نیست واقعا
        vlc رو نصب کنید و یک فونت فارسی به مک اضافه کنید. من از فونت شیراز استفاده می کنم
        براحتی می تونید از زیر نویس فارسی استفاده کنید

i-phone.ir
        The Best or Nothing

Twitter : Rouzbeh7000

نظر

نوشته اصلی توسط hosseinjoon نمایش پست ها
          دوست عزیز سلام بنده هم همین مشکل شما رو در بدو ورود به مکینتاش داشتم نیست اخه منم خوره سریال های خارجی هستم خلاصه بعد از کلی چستچو به هیج راه حل درست درمونی نرسیدم و لی در اخر یه دوستی راهنمایی کرد و نرم افزار پارلل دسکتاب رو بهم معرفی کرد که تونستم به وسیله این نرم افزار ویندوز رو به صورت مجازی رو مک نصب کنم و یه KmPlayer هم زدم تنگش والان دارم مثل اب خوردن سریال ذوب میکنم
          پیشنهاد میکنم شما هم همین کار رو بکنید و لذتشو ببرین
          سلام.

راستش منم با برنامه wine يكسري از نرم افزار هاي ويندوز مثل idm كه نظيرش در مك نيست رو اجرا مي كردم كه اينقدر به cpu فشار مي آورد و فن تو سر خودش مي زد كه از خيرش گذشتم! اين برنامه اين مشكلات رو نداره؟

نظر

نوشته اصلی توسط roozbeh7000 نمایش پست ها
            vlc رو نصب کنید و یک فونت فارسی به مک اضافه کنید. من از فونت شیراز استفاده می کنم

ممنون

من تا season 5 رو با همين برنامه ديدم اما اين season آخري زير نويس رو عجيب غريب نشون ميده! همه فونت هايي هم كه داشت رو امتحان كردم درست نشد! امكانش هست لينك دانلود اين فونت رو قرار بدين؟
            طممنون

نظر

بفرمایید

البته تنها فونت نیست. مثل صفحه ای که اسکرین شات گذاشتم باید تنظیمات رو مشخص کنید. یعنی default encoding رو روی arabic-1256 بزارید و فونت رو انتخاب کنید
              i-phone.ir
              The Best or Nothing

Twitter : Rouzbeh7000

نظر

نوشته اصلی توسط aliseyedi نمایش پست ها
                سلام.

راستش منم با برنامه wine يكسري از نرم افزار هاي ويندوز مثل idm كه نظيرش در مك نيست رو اجرا مي كردم كه اينقدر به cpu فشار مي آورد و فن تو سر خودش مي زد كه از خيرش گذشتم! اين برنامه اين مشكلات رو نداره؟
                نه عزیز هیچ مشکلی نداره منم کلی نرم افزار رو امتحان کردم همه همین مشکلی رو که شما فرمودین داشتند ولی پارلل دسکتاب یه چیز دیگست

نظر

نوشته اصلی توسط roozbeh7000 نمایش پست ها

دوست من گویا شما با نرم افزار محبوب KMplayer کار نکردین پخش زیر نویس به تنهایی مهم نیست مهم مدیریت و زمانبندی در پخش زیر نویس هستن که فقط از عهده این نرم افزار برمیاد

نظر

البته delay subtitle رو vlc هم داره اما کار کردن باهاش یکم سخت هست. اما در کل kmplayer به هیچ فرمتی نه نمیگه همه رو اجرا می کنه.

ویرایش: آقا روزبه ممنون درست شد. حسین عزیز از شمام ممنون چون با اون برنامه که فرموده بودی idm رو دوباره نصب کردم اما هنوز تست نکردم.

بازم ممنون.
                    ویرایش توسط aliseyedi : https://i-phone.ir/forums/member/33843-aliseyedi در ساعت 09-08-2012, 12:46 AM

نظر

از این هم میتونید استفاده کنید:

http://www.i-phone.ir/forums/thread4...tml#post489610
                      ویرایش توسط RaminSadeghi : https://i-phone.ir/forums/member/9023-raminsadeghi در ساعت 09-08-2012, 12:52 AM

نظر

صبر کنید ..
                      X