اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

مشکل در نصب بازی در آیپد

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• مشکل در نصب بازی در آیپد

درود به همه عزیزان چند تا سوال دارم با عرض معذرت یکی این که از کجا باید آیپد جدید رو از آیپد 2 تشخیص داد من یک آیپد گرفتم روی کارتنش آیکلود نوشته و مدل mc705aeهست چه آیپدی هست ؟و دوم این که ورزن رو به 5.0.1تغیر دادم جلبریک هم کردم تنها مشکلی که داره وقتی باززی برای آیپد از سایتهای ایرانی دانلود میکنم در موقع نصب شدن مینویسه install faildو فقط بازی مجانی از آیتونز راحت دانلود میشه از کجا بازی کرک شده دانلود کنم که مال خودش باشه و نصب بشه به نظر شما مشکل از کجاست ممنون از شما

برای فهمیدن مدل آیپد شما سیدیا را باز کنید و بگذارید کامل لود شود ، صفحه اول سیدیا اون پایین مدل و ورژن آیپدتون را نوشته است.
    برای نصب بازی کرک شده +appsync for ios 5.0 را از سورس Cydia.hackulo.us نصب کنید.
    برای دانلود برنامه وبازی کرک شده installous 5 را از سورس بالا بگیرید.

نظر

ممنون دوست گرامی کمک بزرگی کردید appsyncرو نصب کردم بعد installousولی متاسفانه از اینستالوس نتونستم بازی نصب کنم چند تا لینک رو امتحان کردم ولی فایل ها همه حذف شده بودند من رو راهنمایی کنید چطور از installousبازی نصب کنم اگر بازیهاش پولی نیست باز هم ممنون از لطفت نوید آقا

نظر

خواهش می کنم ، برنامه های کرک شده AppStore در آن قرار دارد و رایگان هم می باشد .
        بعضی لینک هاش کار نمی کند ولی لینک سالم هم دارد.
        http://www.i-phone.ir/forums/thread69997-3.html

نظر

نوشته اصلی توسط deaco نمایش پست ها
          ممنون دوست گرامی کمک بزرگی کردید appsyncرو نصب کردم بعد installousولی متاسفانه از اینستالوس نتونستم بازی نصب کنم چند تا لینک رو امتحان کردم ولی فایل ها همه حذف شده بودند من رو راهنمایی کنید چطور از installousبازی نصب کنم اگر بازیهاش پولی نیست باز هم ممنون از لطفت نوید آقا
          1-بخش ویژه سایت
          2- سایت های ایرانی زیادی هست برای اینکار legh سایت تخصصی سیستم عامل اپل | دانلود بازی ها و نرم افزار های آیفون ، آیپد و آیپاد

نظر

صبر کنید ..
          X