اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

کم شدن صدا به مرور زمان ؟!!!؟

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• کم شدن صدا به مرور زمان ؟!!!؟

سلام دوستان امید وارم تاپیک تکراری نزده باشم
    ایفون من از اون اولی که گرفتم تا الان صداش خیلی کم شده الان 5.1.1 هستم جیل وای ios5 هم که بودم همینجوری بود ولی کمی بهتر الان دیگه واقعا صداش کم شده
    به نظر شما ایراد سخت افزاری؟ یا نرم افزاری؟؟؟
    ممنون میشم کمکم کنید

خب شما از آموزش افزایش صدای گوشی استفاده کن جیلبریک هم که هستی ۱۰۰٪ تاثیر داره

Sent from my  iPhone 4s using Tapatalk

نظر

بله برایه منم همینطور شده،نمیدونم باید چیکار کنم،در ضمن مشکل بعدیه من با هندزفری هم هست،گوشیه سمته چپم صداش تقریبا در نمیاد!!!چه باید کرد؟

- - - - - - - - - -

بله برایه منم همینطور شده،نمیدونم باید چیکار کنم،در ضمن مشکل بعدیه من با هندزفری هم هست،گوشیه سمته چپم صداش تقریبا در نمیاد!!!چه باید کرد؟

نظر

[QUOTE=bahman1362;742701]بله برایه منم همینطور شده،نمیدونم باید چیکار کنم،در ضمن مشکل بعدیه من با هندزفری هم هست،گوشیه سمته چپم صداش تقریبا در نمیاد!!!چه باید کرد؟

خوب هد فنتون خراب شده ديگه

نظر

اما اخه عوض کردم برایه دوستمو گرفتم اونم بعد از ۲ماه دقیقا گوشیه سمته چپش خراب شد!!! اخه چه دلیل داره؟

نظر

باید تمیزش کنی منم همین مشکلو داشتم تمیز کردم صداش شد روز اول

نظر

چجوری تمیز کردین؟باز که نمیشه...شما با چی تمیز کردین؟

نظر

نوشته اصلی توسط bahman1362 نمایش پست ها
                چجوری تمیز کردین؟باز که نمیشه...شما با چی تمیز کردین؟
                باید بدید به تعمیرکار حرفه ای
                Livin' in ruins of a palace within my dreams

نظر

فک میکنم همه ایفون 4 ها این مشکل رو دارند منم ایفون 4 قبلی ام ولش صداش بد نبود ولی این اخرا اصلا صداش شنیده نمیشد حتی از تکیک افزایش صدا هم استفاده کردم ولی بی تاثیر بود

نظر

فکر کنم اسپیکرش خراب شده از تکنیک افزایش صدا هم استفاده کردم بی تاثیر بود

نظر

این طبیعیه ، اسپیکر از هر نوع و مدلش بعد از مدتی ضعیف و به مراتب بی کیفیت میشه .

نظر

نوشته اصلی توسط iPhone-4 نمایش پست ها
                        این طبیعیه ، اسپیکر از هر نوع و مدلش بعد از مدتی ضعیف و به مراتب بی کیفیت میشه .
                        خوب حالا چه میشه کرد باید تعمیر سخت افزاری شه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

نظر

دقیقا واسه منم که 4 هستش همینه البته بعضی وقتا ریبوت میکنم اونم از sbsetting صداش بهتر میشه ولی بعد 2روز باز ضعیف میشه گاهی هم انقد قوی میشه مثه این گوشیهای چینی صداش رو باید کم کرد ولی در کل ضعیف شده کیفیت قبل رو نداره ضعیفی صداشم وقتی کابل شارز رو وصل میکنی تابلو معلومه منم موندم چیکار کنم

نظر

نوشته اصلی توسط Ali.v نمایش پست ها
                            سلام دوستان امید وارم تاپیک تکراری نزده باشم
                            ایفون من از اون اولی که گرفتم تا الان صداش خیلی کم شده الان 5.1.1 هستم جیل وای ios5 هم که بودم همینجوری بود ولی کمی بهتر الان دیگه واقعا صداش کم شده
                            به نظر شما ایراد سخت افزاری؟ یا نرم افزاری؟؟؟
                            ممنون میشم کمکم کنید
                            در کل،بله،در طول زمان صدا کمتر میشه!البته خیلی محسوس نیست!
                            شما یه دور ریستور کنید و اگه همینجوری ،خیلی،صدا کم بود،یا جرم گرفته یا دیگه مشکل سخت افزاریه!

نظر

دوستان
                              منم آیفون 4 دارم زمانی که لاک بود من ریستور کرده بودم به 6 بعد از اون صداش کم شد و بعد ها هم با وجود اینکه آنلاکش کردم و ریستور کردم صداش تغییر نکرد آلان روی ورزن 7.1.3 هستم و چندین دفعه بخاطر صداش ریستور کردم ولی صدا زیاد نه شده شما بگید چکار کنم؟

نظر

صبر کنید ..
                              X