اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

نیامدن صدا هنگام مکالمه

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• نیامدن صدا هنگام مکالمه

سلام دوستان گوشی من آیفون 4 هستش ورژن 5.1.1 چند روز قبل جلبریکش کردم هیچ مشکلی نداشت ولی الان یه دفعه ای وقت مکالمه صدا نمیاد.صدای من واضح میره ولی صدای طرف نماید
    لطفا راهنماییم کنین مشکلش سخت افزاریه یا ممکنه نرم افزاری باشه؟؟؟؟

نوشته اصلی توسط fighi نمایش پست ها
    سلام دوستان گوشی من آیفون 4 هستش ورژن 5.1.1 چند روز قبل جلبریکش کردم هیچ مشکلی نداشت ولی الان یه دفعه ای وقت مکالمه صدا نمیاد.صدای من واضح میره ولی صدای طرف نماید
    لطفا راهنماییم کنین مشکلش سخت افزاریه یا ممکنه نرم افزاری باشه؟؟؟؟
    به جایی نخورده ضربش نزدی.
    زندگی آغاز یک راه است بسوی افتخار و سربلندی و یا انحراف و سرافکندگی

نظر

اگه دوستان محبت کنن این سوال رو جواب بدن منم به نوبه خودم ممنون میشم ازشون
      دقیقا همین مشکل رو منم دارم

نظر

ضربه يا آب يا...نخورده!!!؟؟؟
        يه ريستور كنيد،اگه بر طرف نشد، مشكل سخت افزاريه!

نظر

این راهو برو ببین جواب میده
          setting---phone--دو ثانیه tty o---on کن بعد show my caler id هم دو ثانیه بمون
          این کار بکن چون جواب گرفتیم

نظر

سلام وقت بخیردوستان گوشی منnokia g18موقع مکالمه صدای من میره ولی صدای طرف مقابل نمیادوقتی بلندگوروبازمیکنم صدامیادمشکل ازچی میتونه باشه

نظر

نوشته اصلی توسط 1374976970حسن نمایش پست ها
              سلام وقت بخیردوستان گوشی منnokia g18موقع مکالمه صدای من میره ولی صدای طرف مقابل نمیادوقتی بلندگوروبازمیکنم صدامیادمشکل ازچی میتونه باشه
              سلام
              دوست عزیز این انجمن فقط مربوط به iOS و محصولات اپل هستش. شما بهتره به انجمن های مرتبط با مدل گوشی خودتون مراجعه کنید.
              موفق باشید

نظر

من راه حل شما رو میدونم 3 ماه کشید تا کشفش کردم اگه جواب رو می خوتین به maede_2001@yahoo.comایمیل بزنید

نظر

صبر کنید ..
                X