اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

خرید نیو آیپد

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

نوشته اصلی توسط Farmin نمایش پست ها
    شیراز هم خیلی تفاوت قیمت وجود داشت اما بعد از کلی گشتن نتیجه داد
    ایپد کلا هنزفری نداره؟!؟ یا ماله من نداره
    نه نداره منم شيرازم قيمت ٣٢ رو نداشتي از كجا تهيه كردي

نظر

دلار ارزون میشه /اگه تک نرخی بشه که دیگه تمومه/همه محصولات اپل هم ارزون میشه از جمله آیپد

نظر

دلار یه سی سالی هست ارزون نشده
        فکر نکنم نه ارزون بشه نه گرون تو همین خوالی بازی میکنه که این بازی کردنشم بهونه یده دسته فروشنده ا قینتو ببرن بالا به موقع بخرید یعنی وقتی ثابت شد منتظر ارزون شدن نباشید

Sent from my HTC One X using Tapatalk

نظر

نوشته اصلی توسط parham7 نمایش پست ها
          دلار یه سی سالی هست ارزون نشده
          فکر نکنم نه ارزون بشه نه گرون تو همین خوالی بازی میکنه که این بازی کردنشم بهونه یده دسته فروشنده ا قینتو ببرن بالا به موقع بخرید یعنی وقتی ثابت شد منتظر ارزون شدن نباشید

Sent from my HTC One X using Tapatalk
          در عرض كمتر از يك هفته ٢٠٠-٢٥٠ تومن گرون شده دلار البته

نظر

نوشته اصلی توسط Farmin نمایش پست ها
            دیر گفتین:d من امروز دیگه رفتم خریدم 1700 64 گیگ سفید
            ولی درست گفتین همه ی مغازه دارا نمی دادن اگه هم داشتن! همه می گن دلار گرونتر میشه پایینتر نمیاد حتی از اینجایم که خریدم گفت اگه پایین اومد بیا بقیه پولتو می دم ! انقدر مطمئن بودن دیگه نمی دونم چی بشه....
            ایول مبارک باشه.من اگه اینقد پول داشتم رو هوا میخریدم.اما چه کنم که خرج زیاده

نظر

نوشته اصلی توسط Mohammad228 نمایش پست ها
              دلار ارزون میشه /اگه تک نرخی بشه که دیگه تمومه/همه محصولات اپل هم ارزون میشه از جمله آیپد
              این حرفی که میزنین مطمئنین؟ با چه منبعی؟

آقا دلار الان شده 2230تومن.واااای تازه میگن میخوان رو 2500 تومن تثبیتش کنن.دیگه اوضاع از اینی که هست بدتر میشه

نظر

اون فروشنده هم راجع به تک نرخی شدن می گفت اینکه دیگه دلار دولتی نیست و دیگه همه ازاد میشه و نوسان قیمتش بیشتر میشه
                چون نمی تونن کنترلش کنن

نظر

سلام ....
                  اقا اگه بخوای به ارز و دلار و تک نرخی و این جور چیزها توجه کنی ایپد اومده و قدیمی شده و تو حالتو نکردی .
                  من همیشه یه دیوایس جدید که میاد 1 یا 2 ماه صبر میکنم قیمتش که از تبش افتاد من میرم تهیش میکنم .
                  الان گرونه و ارز میاد پایین و میره بالا و از این حرفها هم گوش نمیدم چون من میخوام لذت ببرم حالا واسه 100 یا 200 تومان ؟؟؟
                  تو هم برو یه 16g 4g تهیه کن مثل من حالشو ببر .
                  موفق باشی .

نظر

صبر کنید ..
                  X