اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

مشکل با نرم افزار i protect

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• مشکل با نرم افزار i protect

سلام دوستان عزیز
    من به نرم افزار i protect خیلی نیاز دارم و وقتی نصبش میکنم از سورس ای فون و بعد از ریسپرینگ کردن صفحه آیپدم مثل آیفون میشه و دیگه هیچ کاری نمیشه باهاش کرد و فقط مجبورم آی او اس رو عوض کنم و دوباره جیلبریک کنم تا حالا سه بار این اینکارو کردم خسته شدم لطفا یکی راهنماییم بکنع

بهتره بجای استفاده از iProtect از برنامه protecti استفاده کنید.(بسیار بهتراز iProtect است).
    از سورس repo.insanelyi.com نصب کنید.

نظر

یکی از دوستان میگه protecti هم مشکلاتی داره.البته میخوام تستش کنم بینم چه مشکلاتی داره

نظر

اول باید تشکر کنم از دوستای خوبم که راهنماییم کردن ولی باید بگم چون آپدیت جدید ios6 ارائه شده دیگه نمیتونم به ۵ برگردم منظورم اینه که اگه protect i رو نصب کنم و مشکل دشته باشه دیگه نمیتونم رکاوری کنم به ۵ و در نتیجه نمیتونم جیلبریک کنم از مدیران ارشد سایت خواهش میکنم یک راهنمایی کنن

نظر

نوشته اصلی توسط aminrajabi1367 نمایش پست ها
          اول باید تشکر کنم از دوستای خوبم که راهنماییم کردن ولی باید بگم چون آپدیت جدید ios6 ارائه شده دیگه نمیتونم به ۵ برگردم منظورم اینه که اگه protect i رو نصب کنم و مشکل دشته باشه دیگه نمیتونم رکاوری کنم به ۵ و در نتیجه نمیتونم جیلبریک کنم از مدیران ارشد سایت خواهش میکنم یک راهنمایی کنن
          دوست عزیز منم قبلاً از iprotect استفاده می کردم ولی به کارم نیومد
          شما برنامه disable launch رو از سورس bigboss نصب کن فک کنم به احتمال ۹۹ درصد کارتو راه بندازه

نظر

نوشته اصلی توسط aminrajabi1367 نمایش پست ها
            دوست عزيز
            iOS6 به صورت رسمي منتشر نشده است و شما مي توانيد به دوباره ريستور كنيد...
            پس جاي نگراني نيست!

نظر

مرسی از راهنمایی دوستای گلم تمام این نرم افزار هارو که گفتید نصب کردم ولی اصلا مثل iprotect نیستن و به خوبی اون نیستن و امنیتشون خیلی پایینه

نظر

از applocker استفاده کن!!

Sent from my iPod touch using Tapatalk

نظر

صبر کنید ..
                X