اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

مشکل شدید استفاده ترافیک اینترنت

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• مشکل شدید استفاده ترافیک اینترنت

سلام.
    من ۱ ماهه اینترنت شاتل گرفتم و توی این یک ماه ۹گیگ مصرف داشتم در صورتی که استفاده نمیکنم.

حتی آخرین بار دیروز ۱گیگ خریدم تا آخرین لحظه که استفاده کزدم ۴۲مگ رفته بود بعد مک بوک رو بستم رفتم بیرون شب اومدم دیدم ۵۰۰ مگ رفته؟؟؟

تپی iStat Pro هم ۵۶۵ مگ مصرف زده؟؟آخه برای چی اینطوریه؟!iStat مگه فقط مصرف همین دستگاه رو نشون نمیده؟خوب مک بوک من که رو Sleep بود.دوستان احتمال ویروس هست؟؟؟

مودمتون وایرلسه ؟ یا پسورد اکانتتون رو کسی نداره؟ ممکنه کسه دیگه ای هم داره از اینترنتتون استفاده میکنه!!! پسورد مودم و اکانتتون رو عوض کنید ببینید مشکل حل میشه ؟!

نظر

دوست عزیز،ویروس نیست..کلا مک ویروس نمی** گیره..من واسه ویندوز هم چنین ویروسی ندیدم.ولی* به احتمال زیاد اگه از مودم وایرلس استفاده میکنی* یک نفر تونسته بهش دسترسی* پیدا کنه..پسورد مودمتو عوض کن ایشالا مشکلت حل می*شه.اگه درست نشد به خود شاتل زنگ بزن مشکلتو بگو،کمکت می*کنن.

نظر

شما برنامه Rubbernet رو نصب کنید و ببینید کدوم برنامه داره از اینترنت شما استفاده میکنه.
        در ضمن احتمالا آپدیت خودکار برنامه ها یا OS X فعال هست، اونجا رو اول چک کنید:
        System Preferences-> Software Updater

نظر

ناگفته نماند بعضي شركت ها توتمام كردن حجم خيلي كمك ميكنن

نظر

نوشته اصلی توسط iAhmaD نمایش پست ها
            مخصوصا همین شاتل. معلوم نیست چجوری محاسبه میکنن. من یه سرویس ۶ ماهه اکولایت گرفتم. ۱،۵ گیگ ترافیک داره. چون زیاد استفاده نمیکنم گفتم کفایت میکنه.اما تو ۴ ماه غیر از ترافیک خود سرویس حدود ۱۰ گیگ دیگه ترافیک خریدم. دریغ از حتی ۱۰۰ مگ دانلود. آخرسر بیخیال شدم گفتم پورتم رو تخلیه کنن

iPhone, Tapatalk

نظر

نوشته اصلی توسط amir427 نمایش پست ها
              مودمتون وایرلسه ؟ یا پسورد اکانتتون رو کسی نداره؟ ممکنه کسه دیگه ای هم داره از اینترنتتون استفاده میکنه!!! پسورد مودم و اکانتتون رو عوض کنید ببینید مشکل حل میشه ؟!
              نوشته اصلی توسط poorya نمایش پست ها
              دوست عزیز،ویروس نیست..کلا مک ویروس نمی** گیره..من واسه ویندوز هم چنین ویروسی ندیدم.ولی* به احتمال زیاد اگه از مودم وایرلس استفاده میکنی* یک نفر تونسته بهش دسترسی* پیدا کنه..پسورد مودمتو عوض کن ایشالا مشکلت حل می*شه.اگه درست نشد به خود شاتل زنگ بزن مشکلتو بگو،کمکت می*کنن.
              نه پسورد رو هیچ کس نداره.تازه دیروز هم عوض کرده بودم

نظر

یک نگاه به این پست بندازید ببینید مشکلتون از اینجا نیست :

http://www.i-phone.ir/forums/thread2...tml#post714796

Edit :

البته الان نگاه کردم ، دیدم قبلا هم این جواب را توی سوال خود شما دادم
                ویرایش توسط E H S A N : https://i-phone.ir/forums/member/37262-e-h-s-a-n در ساعت 07-08-2012, 06:09 PM
                " MICROSOFT'S MONSTER OF SOFTWARE, APPLE'S MONSTER OF HARDWARE "
                TECHNOLOGY NEEDS BOTH OF THEM

نظر

نوشته اصلی توسط poorya نمایش پست ها
                  نوشته اصلی توسط iAhmaD نمایش پست ها
                  واقعا به نظر شما اگر کسی از طریق یه دستگاهه دیگه ای از اینترنت این دوستمون استفاده کنه، این حجم مصرفی رو خود مک بوک(istat) نشون میده؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
                  کمی فکر کردن قبل از پاسخ هم بد نیستااااا....!!!!

نظر

به احتمال زياد اتوماتيك شروع به آپديت ميكنه.

a.p.p.l.e - Tapatalk

نظر

نوشته اصلی توسط Arash نمایش پست ها
                      واقعا به نظر شما اگر کسی از طریق یه دستگاهه دیگه ای از اینترنت این دوستمون استفاده کنه، این حجم مصرفی رو خود مک بوک(istat) نشون میده؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
                      کمی فکر کردن قبل از پاسخ هم بد نیستااااا....!!!!
                      دوست عزیز الان شما فکر کردی و پاسخ دادی؟ میشه یه کم پاسخت رو تشریح کنی؟ آخه ارتباطی توش نمیشه پیدا کرد!

نظر

دوست عزیز الان شما فکر کردی و پاسخ دادی؟ میشه یه کم پاسخت رو تشریح کنی؟ آخه ارتباطی توش نمیشه پیدا کرد!
                        ارتباطش اینه که این دوستمون گفته که istat نشون داده که ۵۶۵ مگ تو قسمت نتورک in شده!
                        این یعنی این حجم از این دستگاه برداشته شده نه لب تاپ همسایه!!!!!
                        اونوقت دو-سه تا از دوستان منجمله شما اومدید میگید پسوردتون لو رفته....!!!!!!!؟؟؟
                        امیدوارم متوجه شده باشید کی فکر کرده حرف زده!

نظر

دوست عزیز من از مخابرات میگیرم ماهی 20 تومن میدم 512 نامحدود و 8 هم سرعت دانلود منه....چرا از مخابرات نمیگیرید من 5 ماهه گرفتم پشتیبانیشون عالیه...و قطعی و پایین امدن سرعت هم نداره...پینگ هم روی168 قفله و عالی برای بازی های تحت انلاین...

نظر

نوشته اصلی توسط Arash نمایش پست ها
                            ارتباطش اینه که این دوستمون گفته که istat نشون داده که ۵۶۵ مگ تو قسمت نتورک in شده!
                            این یعنی این حجم از این دستگاه برداشته شده نه لب تاپ همسایه!!!!!
                            اونوقت دو-سه تا از دوستان منجمله شما اومدید میگید پسوردتون لو رفته....!!!!!!!؟؟؟
                            امیدوارم متوجه شده باشید کی فکر کرده حرف زده!
                            من این نکته ای را که شما گفتید ، میخواستم بگم! اما از اونجا که میخواستم تاپیک بهم نریزه نگفتم!یا خیلی آرام و دوستانه تر بگید! ممکن هست هر کسی اشتباه در برداشت کردن از جمله بکنه. زیاد سخت نگیرید!
                            ویرایش توسط E H S A N : https://i-phone.ir/forums/member/37262-e-h-s-a-n در ساعت 07-08-2012, 11:45 PM
                            " MICROSOFT'S MONSTER OF SOFTWARE, APPLE'S MONSTER OF HARDWARE "
                            TECHNOLOGY NEEDS BOTH OF THEM

نظر

این جمله که نوشتید با پسوردت لو رفته مگه فرقی هم داره؟

نظر

صبر کنید ..
                              X