اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

مشکل شدید استفاده ترافیک اینترنت

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

پست های اضافی پاک شدند. لطفا مهربون تر با هم رفتار کنید

دوست عزیز اگر شما مک بوک پرو رتینا یا مک بوک ایر های میانه ۲۰۱۱ به بعد دارید باید به این نکته ای که مصطفی عزیز گفت توجه کنید

نوشته اصلی توسط F0X
    در مک ۱۰.۸ یه آپشن هست که اگر روشن باشه در حالت اسلیپ هم برنامه ها آپدیت میشن

Sent from my iPod touch 4G using Tapatalk
    قابلیت powernab در حالت پیشفرض هنگامی که مک به برق متصل است حتی در sleep نیز فعال است
    اگر دیوایس مک شما رتینا یا ایر های میانه ۲۰۱۱ به بعد نیست احتمالا باید تنظیمات auto update را غیر فعال کنید
    i-phone.ir
    The Best or Nothing

Twitter : Rouzbeh7000

نظر

با سلام دوست عزیز سیستم عامل دستگاه شما mountain lion هستش یا lion ؟
      اگر مانتین لاین باشه خود سازنده osx گفته که دستگاه در حالت sleep هم از اینترنت آپدیت میشه
      قابل توجه کسانی mountain lion دارند

نظر

من هم با apple tv این مشکل و دارم. در عرض یک روز ۲GB از حجم اینترنتم استفاده کرده با اینکه حتی دستگاه و اپدیت هم نکرده !!!!
        جالب اینجاست که وقتی دستگاه و از برق میکشم چراغ های مودم ثابت میشه یعنی دانلود نمیکنه ولی به محض زدن به برق دوباره شروع میکنه به دانلود کردن !!
        لطفا راهنمایی کنید.

نظر

سلام دوست عزیز این از خواص اپل تی وی هستش کلا برای همه همین جوری است نه فقط برای شما
          تنها راه حل گرفتن adsl نامحدود هستش

نظر

اخه قبلا این جوری نبود ! ۲روز این شکلی شده. بعدم من ازش استفاده نمیکنم در حالت sleep هم داره همین جور یه چیزی دانلود میکنه !!!

نظر

من هم شاتل دارم. خیلی وقته این مشکل برام درست شده که به سرعت ترافیک تموم میشه.

من دیروز ۱ گیگ خریدم چند بار هم رفتم فیسبو*ک. الان ۵۰۰ مگ مونده. شاتل چند وقته خیلی عوضی شده. مثلا ترافیک شبانه رو اگه زیاد دانلود کنید کم می کنه. از این طرف هم سرعت هارو خیلی برده بالا که طبیعتا زود تموم میشه.

مثلا اوایل من با اینترنت ۱۲۸ با سرعت ۶۰ دانلود می کردم بعد کردش ۱۰۰. الان ۵۱۲ دارم که سرعتش ۲۰۰ هست. به هر کی کی گم کف می کنه وی در عوض ترافیک خیلی زود تموم میشه.

همشون هم جواب سر بالا می دن. اصلا جواباشون هیچ ربطی نداره.

من از بهمن پارسال تا الان ۸۴ گیگ ترافیک خریدم !!!!! در صورتی که همه دانلود هامو شب میزارم. مخابرات هم کنترل می کنه از اینش می ترسم.
              ویرایش توسط shshsh : https://i-phone.ir/forums/member/42646-shshsh در ساعت 17-08-2012, 03:21 PM

نظر

سلام من هم یه ایر ۲۰۱۴ دارم هر جا به اینترنت وصلش میکنم تو ی ۱ ساعت ۲ گیگ رو نوش میکنم
                جرات نمیکنم با خودم جایی ببرم.یعنی هر روز داره اپ میکنه؟مگه میشه؟

نظر

نوشته اصلی توسط peymayesh نمایش پست ها
                  شما برنامه Rubbernet رو نصب کنید و ببینید کدوم برنامه داره از اینترنت شما استفاده میکنه.
                  در ضمن احتمالا آپدیت خودکار برنامه ها یا OS X فعال هست، اونجا رو اول چک کنید:
                  System Preferences-> Software Updater
                  دوست عزیز این برنامه ruubernet در اپ استور نیست این رو دان کردم اما باز نمیشه و میگه با اکانت دیگه ای ست شده.از اپ استور دان کنید اما در اپ استور نیست.برنامه مشابه لطفا

نظر

ورژن os مک شما چی هست؟ چون میدونم تقریبا مشکل شما چبه دارم میپرسم

نظر

نوشته اصلی توسط diynix نمایش پست ها
                      منم همین مشکل رو دارم
                      مک بوک پرو ۲۰۱۵ با نسخه el capitan

نظر

۱۰.۱۱.۴
                        مک بوک ایر ۲۰۱۴

- - - - - - - - - -

۱۰.۱۱.۴
                        مک بوک ایر ۲۰۱۴

نظر

خب خیلی از این موضوع گذشته ببخشید!

رو سیستم یوسمیت و ال کپتن، این مشکل هست. نمیدونم چرا اما وفتی آیکلاد درایو و گاها خود آیلاد رو فعال میکنید، از سرور های مختلف شروع میشه یک سری دانلود. هیچ فایلی هم نیست فقط مثل دیدن فیلم از یوتوب یه چیزایی در حال استریم شدن هست! من این مشکل رو با نصب کردن Little snitch حل کردم. این برنامه یه برنامه واسط بین سیستم و اینترنت هست و هر اپلیکشن و پراسسی بخواد به اینترنت دسترسی داشته باشه باید از این برنامه رد بشه و هر بار هم از شما سوال میکنه که فلان پراسس میخاد دانلود یا آپلود کنه! من برای تمامی برنامه ها موقع سوال کردن قبول کردم که دسترسی داشته باشه و بعد دقیق نگاه کردم چه برنامه ای دسترسی بی انداز و بی ربط به اینترنت داره و اونو کلا محدود کردم و مشکل حل شد

کمی توی برنامه دقت کنید طرز کارش رو یاد میگیرید. سیستم اینجوریه که باید برای هر برنامه یه قانون بزارید که ایا دسترسی داشته باشه یا نه. اوایلش خیلی سوال میپرسه ولی بعد دو سه روز دیگه که شما دسترسی هارو مشخص کردید تقریبا راحت و بدون دردسر میشه

نظر

خب خیلی از این موضوع گذشته ببخشید!

رو سیستم یوسمیت و ال کپتن، این مشکل هست. نمیدونم چرا اما وفتی آیکلاد درایو و گاها خود آیلاد رو فعال میکنید، از سرور های مختلف شروع میشه یک سری دانلود. هیچ فایلی هم نیست فقط مثل دیدن فیلم از یوتوب یه چیزایی در حال استریم شدن هست! من این مشکل رو با نصب کردن Little snitch حل کردم. این برنامه یه برنامه واسط بین سیستم و اینترنت هست و هر اپلیکشن و پراسسی بخواد به اینترنت دسترسی داشته باشه باید از این برنامه رد بشه و هر بار هم از شما سوال میکنه که فلان پراسس میخاد دانلود یا آپلود کنه! من برای تمامی برنامه ها موقع سوال کردن قبول کردم که دسترسی داشته باشه و بعد دقیق نگاه کردم چه برنامه ای دسترسی بی انداز و بی ربط به اینترنت داره و اونو کلا محدود کردم و مشکل حل شد

کمی توی برنامه دقت کنید طرز کارش رو یاد میگیرید. سیستم اینجوریه که باید برای هر برنامه یه قانون بزارید که ایا دسترسی داشته باشه یا نه. اوایلش خیلی سوال میپرسه ولی بعد دو سه روز دیگه که شما دسترسی هارو مشخص کردید تقریبا راحت و بدون دردسر میشه
                            دوست عزیز محبت کنید برنامه رو با سریالش اینجا بگذارید شاید مشکل ما رو هم حل کرد
                            جدا از این موندم که توی سال ۲۰۱۶ و با این همه پیشرفت در برنامه نویسی چرا یک برنامه برای مدیریت دیتا روی مک یا ویندوز نیست که بتونه نشون بده چندتا دیوایس متصل هست به شبکه.؟ اسم یا مک آدرس ازشون بده و در نهایت بتونی مدیریت کنی و هر زمان خواستی مثلا ارتباط فلان دستگاه رو قطع کنی
                            و همچنین اعلام کنه که چه برنامه های دارن از دیتا استفاده میکنن و چقدر دیتا مصرف کردن
                            من خیلی جستجو کردم همینجا هم چندبار پرسیدم ولی فایده نداشت.خدا میدونه خسته شدم اینقدر ترافیک خریدم و توی یک چشم بهم زدن تموم شد و نفهمیدم چی شد

نظر

از روی مودم میتونید دسترسی دستگاه هارو کم یا زیاد یا قطع کنید. البته اگه سافتور مودمتون جدید باشه
                              اما دسترسی یه برنامه رو فقط از طریق سیستم عامل میشه (لااقل راحت ترینش اینه)

من برنامه رو خریدم ولی قبلش کرک داشتم. خیلی هم خوب کار میکرد. سایت های ایرانی دانلود خیلی راحت میتونید برید و بگیریدش. little snitch رو سرچ کنید.
                              فقط اولش یه کم سخته متجه شدن روال کار برنامه. اما یه کم ور برید باهاش و توضیحات من رو بخونید درست متوجه میشید

نظر

صبر کنید ..
                              X