اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

پیش فرض مشکل وصل نشدن واتس اپ و قطعی اینترنت در ایفون

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• پیش فرض مشکل وصل نشدن واتس اپ و قطعی اینترنت در ایفون

برای یکی از بستگانم برای ارتباط بیشتر و بهتر و خرج کمتر ایفون گرفتم که واتس اپ روش نصب کنه
    ایشون در روستایی نسبتآ دور افتاده هست
    متاسفانه به صورت عادی واتس اپ باز نمیشه و همش connecting میزنه
    ولی اگر و.ی پ.ی ا.ن وصل باشه خوب کار میکنه
    چون روستا هست و دور افتاده قطع و وصلی اینترنت مبایل زیاده و به درستی نمیشه از و.ی پ.ی ا.ن استفاده کرد چون هی قطع میشه و باید کانتکش کرد.
    دوستان دیگری هستند که از نوکیاهای مدل قدیمی استفاده میکنند و واتس اپ به خوبی کار میکنه

ایفون 4 gsm
    ios 5.1.1
    خط همراه اول استفاده میشه 0917
    جیلبیریک هم نشده
    واتس اپ اصلی و اپدیت شده خریداری و نصب شده.

ایا از سرعت بسیار پایین هست؟
    اگر از سرعت پایینه و ارسال ضعیف هست میتونم از انتن هایی که انتن رو تقویت میکنند استفاده کنم؟
    ایا مشکل خود گوشی یا واتس اپ هست؟
    راه حل چیه؟
    ویرایش توسط askari050 : https://i-phone.ir/forums/member/75976-askari050 در ساعت 06-08-2012, 12:44 AM

دوست من بنده يكي از طرفدارهاي واتس اپ هستم يعني نباشه كلا برشكست ميشم
    اين رو بگمت طي تست هاي من سرعت نت همرا اول ٢ كيلو بايت ثانيه است وايرانسل ٢٠ كيلوبايت ثانيه
    منم اين مشكل رو باهمراه اول زياد داشتم راه حل
    ١: از نت پرسرعت خارجي استفاده بشه بيخيال نت داخلي سيم بشيد
    ٢: سيم كارت ايرانسل تست شود

نظر

البته جدای از بحث دوستمون iAhmad چند مدتی بود که اینترنت گوشی به کل داغون شده بود و نمیشد باش هیچ کاری کرد، برای من که حتی گوگل رو باز نمیکرد، ممکنه تا الان وضعیت بهتر شده باشه. اما مسلماً استفاده از اینتزنت پرسرعت یا سیمکارت ایرانسل در کل به نفع خودشون هست

نظر

نوشته اصلی توسط iAhmaD نمایش پست ها
        دوست من بنده يكي از طرفدارهاي واتس اپ هستم يعني نباشه كلا برشكست ميشم
        اين رو بگمت طي تست هاي من سرعت نت همرا اول ٢ كيلو بايت ثانيه است وايرانسل ٢٠ كيلوبايت ثانيه
        منم اين مشكل رو باهمراه اول زياد داشتم راه حل
        ١: از نت پرسرعت خارجي استفاده بشه بيخيال نت داخلي سيم بشيد
        ٢: سيم كارت ايرانسل تست شود
        دقیقآ همینطوره
        متاسفانه روستای دور افتاده هست و ایرانسل انتن نمیده
        ولی برام عجیبه اکثرآ تو همون روستا از نوکیا و واتس اپ استفاده میکنند. بدون هیچ مشکلی. چرا باید روی ایفون اینجوری باشه؟
        منظورتون نت پر سرعت خارجی چی هست؟
        مرسی

نوشته اصلی توسط khosi نمایش پست ها
        البته جدای از بحث دوستمون iAhmad چند مدتی بود که اینترنت گوشی به کل داغون شده بود و نمیشد باش هیچ کاری کرد، برای من که حتی گوگل رو باز نمیکرد، ممکنه تا الان وضعیت بهتر شده باشه. اما مسلماً استفاده از اینتزنت پرسرعت یا سیمکارت ایرانسل در کل به نفع خودشون هست
        اره. در کل اومده پایین.

نظر

منظور از نت پرسرعت خارجی همون وایمکس یا adsl هست که البته با توضیحات شما فکر نمیکنم اونجا در دسترس باشه

نظر

صبر کنید ..
          X