اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

آپدیت ااز ۱۰.۷.۴ به ۱۰.۸

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• آپدیت ااز ۱۰.۷.۴ به ۱۰.۸

سلام دوستان
    من دی وی دی clean set up ۱۰.۸ رو دارم. اما میخوام آپدیت کنم چطور میتونم انجام بدم؟

اول باید نسخه ی شیرکوهی رو دانلود کنی
    بعد باهاش dvd bootable یا usb bootable بسازی
    بعد ریست کنی مکتو و موقع روشن شدن دکمه option رو کیبرد نگه داری و دی وی دی یا فلشتو بزنی و بره واسه نصب
    تمامی اطلاعاتت هم پاک میشن.

نظر

یعنی به هیچ وجه نمیشه از ۱۰.۷.۴ از رو خود سیستم آپدیت کرد؟حتما باید clean set up امجام بشه؟؟؟

نظر

نوشته اصلی توسط mo897sa نمایش پست ها
        یعنی به هیچ وجه نمیشه از ۱۰.۷.۴ از رو خود سیستم آپدیت کرد؟حتما باید clean set up امجام بشه؟؟؟
        بله ، شما می توانید بدون clean set up هم می توانيد آپدیت کنید.

نظر

خوشحال میشم راهنمایی بفرمایین الان دی وی دی بوت رو دارم اما آپدیت نمیکنه،مک پرو ۲۰۰۹

نظر

نوشته اصلی توسط mo897sa نمایش پست ها
            خوشحال میشم راهنمایی بفرمایین الان دی وی دی بوت رو دارم اما آپدیت نمیکنه،مک پرو ۲۰۰۹
            ببخشید من از پستتون اشتباه برداشت کردم
            فکر کردم میخواید کلین اینستال کنید .

نظر

امکانش هست راهنمایی بفرمایین چطور حالا آپدیت کنم؟

نظر

این مسیج رو میده،could not find installation information for this machine!

نظر

اگر بطور عادی از روی خود ۱۰.۷.۴ آپدیت کنید که همه چیز باقی می مونه و clean install نخواهد بود
                  اما اگر با ساخت dvd یا فلش بوت شروع به نصب کنید و درایو رو فرمت کنید نصب بصورت clean instal خواهد بود
                  i-phone.ir
                  The Best or Nothing

Twitter : Rouzbeh7000

نظر

فکر کنم منظورم رو بد میرسونم،من دی وی دی بوت رو دارم امانمیخوام کلین اینستال کنم که همه چی فرمت بشه الانم ۱۰.۷.۴ هستم دوستان کلین اینستال نمیخوام انجام بدم آیا با همین دی وی دی بوت میشه آپدیت کرد؟؟؟؟

نظر

ایشون میخواد با دی وی دی ۱۰.۸ اپدیت کنه و هاردش پلک نشه مثه من ! ایا راهی داره ؟ منم میخوام فقط ۱۰.۷.۴ بشه ۱۰.۸ هیچی هم پاک نشه

نظر

صبر کنید ..
                      X