اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

درخواست فروش برنامه ها روی دی وی دی

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• درخواست فروش برنامه ها روی دی وی دی

سلام دوستان

با توجه به در دسترس نبودن اینترنت پر سرعت برای همه و همچنین در دسترس نبودن پکیجی مناسب از نرم افزارها برای مک که هم قیمت مناسبی داشته باشه ، هم نرم افزارهای آپدیت شده رو برای فروش دارم . از کاربرانی که امکانات برای رایت نرم افزار به صورت درخواستی و با پکیج دارند درخواست دارم که اعلام آمادگی کنند و برای فروش عرضه کنند. به نظرم فکر خوبی باشه. مثلا خود بنده خیلی نرم افزار هست که نیاز دارم اما بخاطر اینکه سرعت نتم بسیار کمه و البته توی بازار هم پیدا نمیکنم و به شدت بهشون نیاز دام نمیتونم داشته باشمشون برای مثال نیاز شدید به برنامه های logic و final cut و photoshop. از مدیران درخواست دارم این بستر رو هموار سازند.

با تشکر

سلام ......امیدوارم حالتون خوب باشه.
    این فکر خیلی خوبیه که خود انجمن پکیج نرم افزار و بازی رو برای کاربرانش آماده کنه..
    و با قیمتی مناسب به بازار عرضه کنه.
    همه ی این نرم افزار هایی رو که شما گفتید در شیراز موجوده.
    من فوتو شاپ رو دارم و logic pro هم می خوام برم با قیمت 15000 تومن نصب کنم.
    final cut pro هم همین قیمته.(البته سورسشو نمی ریزن).

نظر

بله اگر انجمن هم بستر اینکار رو داشته باشه خیلی عالی میشه. هم ما میدونیم پولی که داریم میدیم به یک جای مطمعن داریم میدیم و همچنین برای انجمن هم میتونه منبع درامد خوبی بشه

نظر

سلام دوستانی هستند که مجموعه نرم افزاری رو میفروشند حالا چه روی دی وی دی چه روی هارد...

نظر

نوشته اصلی توسط hafezy-ahmad نمایش پست ها
          سلام دوستانی هستند که مجموعه نرم افزاری رو میفروشند حالا چه روی دی وی دی چه روی هارد...
          کجا دقیقا؟ اگر میشناسین معرفی کنید.

نظر

یعنی واقعا کسی نیست که این لطف رو در حق ما بکنه؟

نظر

هي ي ي ي ي
              فكر خيلي خوبيه

نظر

صبر کنید ..
              X