اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

استیو جابز ، با تولید آیپد 7 اینچ موافق بود.

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• استیو جابز ، با تولید آیپد 7 اینچ موافق بود.

طبق نظرات و انتقادات ارایه شده ،به نظر میرسید که تبلتهای 7 اینچی هرگز موفق نخواهند شد و اپل هم هرگز وارد بازار تبلت های 7 اینچی نخواهد شد.ولی برخلاف تمام این نظرات شاهد آن هستیم که گویا Steve Jobs طی ایمیلی به Eddy Cue ، موافقت خود را برای تولید آیپد 7 اینچ اعلام کرده بود.The Verge، که در حال حاضر در دادگاه شهادت Scott Forstall حضور دارد گزارش میدهد :

شگفت انگیزه . Forstall هم اکنون یک ایمیل مربوط به سال 2011 را از طرف Eddy Cue نشان داد . این ایمیل حاوی یک مقاله از طرف یک روزنامه نگار بود که پس از استفاده از Galaxy Tab سامسونگ ، در مزمت آیپد نوشته شده بود و از طرف Cue برای استیو جابز فرستاده شده بود.Cue در این ایمیل نوشته بود که : بعد از استفاده از Samsung Galaxy Tab مجبور شدم با بسیاری از نظراتی که در ذیل این مقاله آمده بود موافقت کنم .....من معتقدم که یک بازار برای تبلت های 7 اینچی وجود دارد و ما باید محصولی در این بازار داشته باشیم.جالب اینجاست که این موضوع بار ها با استیو جابز در میان گذاشته شده بود ولی در آخرین بار به نظر می آمد که او مشتاق به ارایه چنین محصولی باشد.

بر طبق گزارشات iMore ، بعد از گذشت یک ماه از شایعات مربوط به ارایه آیپد 7 اینچ ، حال به نظر میرسد که دوازدهم سپتامبر ، در مراسم media event آیپد 7 اینچ ،همراه با آیفون جدید معرفی خواهد شد. مدت کوتاهی بعد از انتشار این آخبار iMore آن را تایید کرد. باید منتظر ماند و دید.

منبع : 9to5mac

ذکر منبع الزامیست
صبر کنید ..
X