اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

سرچ نکردن WiFi

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• سرچ نکردن WiFi

سلام دوستان.
    رشستش من یک ماه هستش یک 3G 16Gb گرفتو از وقتی به 3.0.1 آپدیت کردم wifi گوشیم از کار افتاده وقتی هم به 3.1 آپدیت کردم بازم همینطور بود.هنوز به 3.1.2 آپدیت نکردم ولی شنیدم که تو این فریمور هم مشکل حل نمیشه.
    گوشی من no wifi نمیده قفط سرچ نمیکنه.
    شنیدم که مشکل سخت افزاریه میخواستم بدونم چجوری میشه این مشکل حل کرد.
    با تشکر از اساتید محترم.

چرا کسی جواب مارو نمیده/؟؟؟؟
    ویرایش توسط A_kamin : https://i-phone.ir/forums/member/9114-a_kamin در ساعت 14-10-2009, 01:12 PM

نظر

90% سخت افزاریه ولی جالب اینه که گوشیتون آکبنده.به هر حال باید چک بشه.خواستید pm بدید راهنمائیتون کنم.

نظر

سلام دوستان
        من هم دقیقیا مشکل دوستمون a-kamin رو دارم گوشیم 3g 16 gb و وقتی دادم نرم افزار روش بریزن ورژن از 3.0 به 3.0.1 تبدیل شده و حالا wifi کار نمی کنه . به من هم گفتن سخت افزاریه .

نظر

منظور شما اینه که هیچ سیگنالی (شبکه) پیدا نمیکنه ؟ شما یک بار امتحان کنین ببینین در نزدیک ترین مکان به router یا accesspoint هم همین مشکل هست یعنی گوشیتون رو بچسبونید به router ؟ شاید سیگنال ضعیف باشه و مشکل سخت افزاری نباشه یا شاید یک پارازیتی که از وسایلی مثل تلفن بیسیم ایجاد میشه یا تداخل کانالها باشه به این راحتی نمیشه گفت مشکل سخت افزاریه!!!!
          من آریایی ام، خدای من ایران، پیغمبر من کوروش، امام من داریوش، کتاب مقدسم شاهنامه، دستور دین من لوح کوروش کبیر، پرچم من درفش کاویانی، بهشت من آزادی، عید من مهرگان، دین من زرتشت، ذات من آریاییست، دشمنم تازیان، ذکرم پاینده ایران، مذهب من آریاییست، من آریایی ام

فرمان دادم بدنم را بدون تابوت و موميايي به خاك بسپارند تا اجزاء بدنم ذرات خاك ايران را تشكيل دهد
          (كوروش كبیر)

Life is Random.!

نظر

وايرلس گوشيتون خاموش كنيد و يكبار رسيتارت بعد نزديك يك وايرلس قرار بگيريد درست ميشه....چند بار خاموش روشنش كنيد من اين ايرادو بعد نصب نرم افزار داشتم حل شد.

نظر

هر کار میکنم جواب نمیده.

نظر

رفع مشكل wifi

ببين اين ايراد از itunes هستش كه بعد ار fw3.0 fi بوجود اومده.سعي كن رو سيستمي كه باهاش به اينترنت وصل ميشي اصلا itunes نصب نباشه!!!!اگه نصب كني بايد ويندوزت رو كلا ژاكش كني من اين ايرادو تو سايت دانشگاهمون تست كردم دقيقا درسته. نمي دونم چرا ولي من الان با سيستمي كه كلا آيتونز روش نصب نشده راحت با واي فاي به اينترنت وصل ميشم...!!!

نظر

مطمئنی؟؟؟؟شما هم همین مشکل رو داشتین.؟؟؟
                  آخه با اکسس پوینت هم همین مشکلو دارم.
                  ویرایش توسط A_kamin : https://i-phone.ir/forums/member/9114-a_kamin در ساعت 21-10-2009, 10:21 PM

نظر

ممکن هست که کانکتور آنتن Wifiشل شده باشه!
                    اگر سخت افزاری هم باشه میتونین با دفتر سایت تماس بگیرین تا چک بشه!

نظر

سلام به همگی
                      دیروز توی یه سایت خوندم که:
                      اگه گوشیتون no wifi میده مشکل سخت افزاریه

اگه GPS گوشیتون هم از کار افتاده و WiFi گوشیتون کار نمیکنه بازم مشکل سخت افزاریه

اگر فقط WiFi گوشیتون سرچ نمیکنهمشکل نرم افزاریه که باید منتظر Apple باشیم
                      ویرایش توسط A_kamin : https://i-phone.ir/forums/member/9114-a_kamin در ساعت 23-10-2009, 08:26 PM

نظر

داداش مشکل یکی دو تا نیست مال یکی no wifi میده مال یکی سرچ میکنه چیزی پیدا نمیکنه یکی دیگه یه لحظه وصل میشه بعد قطع میشه.
                        یعنی همه اینا سخت افزاریه ؟
                        اگه این طوریه منبع خبر رو بگو

نظر

ببخشید
                          اشتباه تایپی بود.

نظر

عذر خواهی برای چی؟
                            چی اشتباه تایپی بود ؟
                            لطفا توضیح بده

نظر

این موضوع جای بحث نداره
                              اگر مشکل نرم افزاری باشه با Restore مشکل بر طرف میشه و گرنه باید از لحاظ سخت افزاری چک بشه ...
                              که میتونه از سیم Wifi
                              کانکتور ها و .... باشه ...
                              OPEN MIND FOR A DIFFERENT VIEW

نظر

صبر کنید ..
                              X