اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

وصل نشدن به اینترنت

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• وصل نشدن به اینترنت

دوستان من نمیتونم به اینترنت وصل شم با مک بوکم جالب اینجاست که تو خونه دوتا اینترنت داریم به یکی وصل میشه به اون یکی وصل نمیشه هر دو مودم هم یک مارکه.باز جالب اینه که با ویندوز وصل میشه بدون مشکل ولی با مکینتاش نه.در ضمن با مک فقط سایتهای بانکها رو باز میکنه ولی هیچ سایت دیگه رو باز نمیکنه با گوشی آیفونمم نمیتونم وصل شم همین مشکل رو دارم ولی خواهر زاده هام سامسونگ دارن راحت وصل میشن و کار میکنن.به نظرتون مشکل از کجا میتونه باشه؟

نوشته اصلی توسط kavire_bavar نمایش پست ها
    دوستان من نمیتونم به اینترنت وصل شم با مک بوکم جالب اینجاست که تو خونه دوتا اینترنت داریم به یکی وصل میشه به اون یکی وصل نمیشه هر دو مودم هم یک مارکه.باز جالب اینه که با ویندوز وصل میشه بدون مشکل ولی با مکینتاش نه.در ضمن با مک فقط سایتهای بانکها رو باز میکنه ولی هیچ سایت دیگه رو باز نمیکنه با گوشی آیفونمم نمیتونم وصل شم همین مشکل رو دارم ولی خواهر زاده هام سامسونگ دارن راحت وصل میشن و کار میکنن.به نظرتون مشکل از کجا میتونه باشه؟
    به تنظيمات مودم بريد و پسورد رو بردارين احتمالا حل ميشه مشكل

Sent from my iPad using Tapatalk HD

نظر

منم همین مشکل رو دارم و جدیدن بدر شده کسی راه حل بهتری سراغ نداره

نظر

به احتمال زیاد مال مودم تونه!چون بعضی مودم ها با مک سازگار نیستند!(شایدم مال شرکتیه که ازش گرفتید!!!!)
        من خودم همچین مشکلی داشتم که با تعویض مودم حل شد.

نظر

من با به مودم مشکل داشتم که کلا عوضش کردم ولی تازگی با به مودم که ۲ ساله دارمش این مشکل رو دارم کلا توی سرچ کردن شبکه های وای فای مشکل پیدا کرده کلی می گرده هیچی پیدا نمی کنه

نظر

نوشته اصلی توسط oggy نمایش پست ها
            من با به مودم مشکل داشتم که کلا عوضش کردم ولی تازگی با به مودم که ۲ ساله دارمش این مشکل رو دارم کلا توی سرچ کردن شبکه های وای فای مشکل پیدا کرده کلی می گرده هیچی پیدا نمی کنه
            دوستان مشکل همگانی هست . به مودم ربطی نداره
            زندگی آغاز یک راه است بسوی افتخار و سربلندی و یا انحراف و سرافکندگی

نظر

فقط برای ایرانه و یه نوع *****ینگ محسوب میشه...
              من با سرعته گوشیم مشکل داشتم توی اینترنت چیز .....وی ...شن رو فعال کردم مشکلم حل شده فعلا...

نظر

سلام.
                منم این مشکل رو دارم.
                SMC ریست کردم.
                کلین اینستال کردم.
                pram هم ریست کردم.
                حتی دوباره لاین نصب کردم و بعد کلین اینستال.
                ولی بین تمامی سایت هایی که من تست کردم فقط و فقط سایت downloads.ir رو بدون هیچ مشکلی و با سرعت باز میکنه.
                فرقش چیه ما نفهمیدیم.
                (در ضمن مشکل از وای فای نیست چون با یه لپ تاپ اچ پی تست کردم کاملا جواب میداد)

نظر

شما برید داخل System Preferences و از اونجا داخل Network برید و چک کنید ببینید اطلاعات درسته؟
                  احتمالا DNS اشتباه هست.
                  اخیرا بعضی ISP ها دیگه مستقیم اینترنت نمیدن، شما رو به یک سرور وصل میکنن و از طریق اتصال pppoe اینترنت میدن. یعنی اگه به تنظیمات مودم مراجعه کنید، DNS ثابتی ندارید،
                  سیستم عامل OS X هم اول چک میکنه ببینه DNS اینترنت دارید یا نه و بعد اجازه دسترسی به اینترنت رو میده.

از Network Diagnostic هم استفاده کنید.

نهایتا DNS رو از مودم یا داخل تنظیمات Network روی 8.8.8.8 تنظیم کنید.

نظر

نوشته اصلی توسط peymayesh نمایش پست ها
                    شما برید داخل System Preferences و از اونجا داخل Network برید و چک کنید ببینید اطلاعات درسته؟
                    احتمالا DNS اشتباه هست.
                    اخیرا بعضی ISP ها دیگه مستقیم اینترنت نمیدن، شما رو به یک سرور وصل میکنن و از طریق اتصال pppoe اینترنت میدن. یعنی اگه به تنظیمات مودم مراجعه کنید، DNS ثابتی ندارید،
                    سیستم عامل OS X هم اول چک میکنه ببینه DNS اینترنت دارید یا نه و بعد اجازه دسترسی به اینترنت رو میده.

از Network Diagnostic هم استفاده کنید.

نهایتا DNS رو از مودم یا داخل تنظیمات Network روی 8.8.8.8 تنظیم کنید.
                    اطلاعات درست بود.DNS هم درست بود.
                    اینترنت ما هم که مخاربرات هست pppoe هست.
                    Network Diagnostic کجاست؟
                    متاسفانه روی 8.8.8.8 هم گذاشتم ولی نشد.
                    حالا دیگه سایت دانلودز رو هم باز نمیکنه.

نظر

اینم یه عکس از network diagnostic

نظر

من الان تست کردم دیدم سایت پیوندها رو هم با سرعت بالا باز میکنه.

نظر

این عکس که نشون میده اینترنتتون سالمه

نظر

ولی فقط چند تا سایت رو میتونم باز کنم.مثل پیوندها.
                            گوگل و یا یاهو باز نمیشه.

نظر

من یه همچین مشکلی با آیفون داشتم. آیفون من ماله کانادا هست و اوایل هیچ سایتی رو بدون چی چی ان باز نمی کرد. بعد از یه مدتی خودش درست شد.
                              شاید تنظیمات سیستم شما روی کشوری مثه کانادا باشه که به این مشکل بر خوردین

نظر

صبر کنید ..
                              X