اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

شارج گوشی با کامپیوتر

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• شارج گوشی با کامپیوتر

باسلام خدمت اساتید.
    یه سوال؟ شنیدم موبایلو نباید با شارجر ماشین شارج کرد چون عمرباطری کم میشه. میخواستم بدونم با کامپیوتر چی؟
    زندگی آغاز یک راه است بسوی افتخار و سربلندی و یا انحراف و سرافکندگی

نوشته اصلی توسط msb88 نمایش پست ها
    باسلام خدمت اساتید.
    یه سوال؟ شنیدم موبایلو نباید با شارجر ماشین شارج کرد چون عمرباطری کم میشه. میخواستم بدونم با کامپیوتر چی؟
    اگه usb 3 باشه بهتره ولی اگه نباشه اولا حتما باید به درگاه پشت کیس وصل بشه نه جلوی کیس.من خودم شخصا چندتا دستگاه سوزوندم با درگاه های جلوی کیس.دوما اگه دسکتاپ داری مونده به پاورت که نوسان نداشته باشه.ولی در usb 3 هیچ فرقی نمی کنه.ولی اگه با لپ تاپ سروکار دارین بهتر شارژ نکنین.سوما اصولا باید با برق شارژ بشه و بهتره به پریز ارت دار متصل بشه.موفق باشی

نظر

دوستان بیخیال . این قدر سخت نگیرین و قضیه رو بحرانیش نکنید ! اینجوری که شما میفرمایید باید 5 نفر رو استخدام کنیم که مراقب یه آیفون باشن!!!!!!!!!!

نظر

نوشته اصلی توسط amir427 نمایش پست ها
        دوستان بیخیال . این قدر سخت نگیرین و قضیه رو بحرانیش نکنید ! اینجوری که شما میفرمایید باید 5 نفر رو استخدام کنیم که مراقب یه آیفون باشن!!!!!!!!!!
        اون که بله رفیق ولی من نمیفهمم وقتی برق هست چه گیریه با لپ تاپ و اینجور چیزا شارژ بشه؟؟؟؟
        لپ تاپ و شارژر ماشین و این حرفارو بزارید واسه وقت ضرور

نظر

باسلام خدمت اساتید.
          با شارژر ماشین کمتر استفاده کنین بهتره.چون در طولانی مدت ضرر داره.راجع به شارژر با لپتاپ هم بگم که زیاد فرقی با برق نداره.اما با برق شارژ کنین بهتره

نظر

فکر کنم یک بار برای همیشه مطلب زیر این مشکل رو حل کنه:
            iPhone and iPod touch: Charging the battery

نظر

به نظر من نباید تا این حد روی باطری گوشیتون حساس باشین.مواظبش باشین اما نه اینقد زیاد که کلی محدود کنه شما رو.....تا حالا 100 تا تاپیک تو این انجمن درمورد مصرف باطری زده شده

نظر

نوشته اصلی توسط freston نمایش پست ها
                به نظر من نباید تا این حد روی باطری گوشیتون حساس باشین.مواظبش باشین اما نه اینقد زیاد که کلی محدود کنه شما رو.....تا حالا 100 تا تاپیک تو این انجمن درمورد مصرف باطری زده شده
                درسته شاید 100 تاتایپیک زده شده ولی هیچ کدوم این سوالو نکردن. منم اطلاعی نداشتم که ایرادی پیش میاد یانه. چون گوشیه من زیاد به لب تاب وصله برای همین پرسیدم دوست عزیز
                زندگی آغاز یک راه است بسوی افتخار و سربلندی و یا انحراف و سرافکندگی

نظر

درسته شاید 100 تاتایپیک زده شده ولی هیچ کدوم این سوالو نکردن. منم اطلاعی نداشتم که ایرادی پیش میاد یانه. چون گوشیه من زیاد به لب تاب وصله برای همین پرسیدم دوست عزیز
                  تو اکثر تاپیک هایی که درباره مصرف باطری مطرح شده اگه یه نگاهی بندازی این سوالم جواب داده شده.مشکل آنچنانی نیست که زیاد به لپتاپ وصلش میکنین.منم زیاد به لپتاپ وصل میکنم.نگران نباشین

نظر

صبر کنید ..
                  X