اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

مسابقه آنلاین fruit ninja

Collapse
این تاپیک بسته شده است
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

Sohe!l

iPod touch 4g

نظر

aligheini
      iphone

نظر

یکی از دوستان انصراف دادند و به جای ایشون کاربر محترم Ipooya با اکانت Pooya500 جایگزین شده است.

جدول و لیست افراد نیز آپدیت شد.

نظر

سلام دوستان
          بنر مسابقه کامل شده و شما میتونید نام کاربری حریف خودتون رو در پست اول مشاهده کنید.

6کاربر بالا در سمت چپ،میتوانند با نسخه ایپد با یکدیگر مسابقه دهند، اما به یاد داشته باشید که بقیه کاربران نسخه ایفون و ایپاد تاچ رو نصب کردند و شما برای مسابقه با بقیه دوستان، حتما باید نسخه ایفون رو نصب کنید.(پس حواستون رو جمع کنید )

برای راحتی شما،در پست اول،گیم سنتر کاربران رو ، کنار نام کاربری قرار دادم تا بتونید یکدیگر رو اد کنید و برای هماهنگی های لازم، پیام خصوصی بهم هم بدید.

به یاد داشته باشید که: اگر بعد از 20 دقیقه از زمان مشخص شده،حریف خود را حاضر ندیدید،یک پست با عنوان حاضری ایجاد کنید تا به مرحله بعد بروید.

تایپیک باز شد و شما میتونید به بحث بپردازید و هماهنگی های لازم رو انجام بدید.

نظر

فقط یک بار بازی انجام میشه؟
            یا مثلا ۳بار ( سه تا ۱ دقیقه ) بازی میشه و کسی که ۲بارش رو برده باشه میره جلو؟

نظر

نوشته اصلی توسط Nav ! D نمایش پست ها
              اره نوید.دقیقا همینطوره که میگی.
              توی پست اول هم گفتم اما خوب شد که بازم شما تکرار کردی

نظر

نوشته اصلی توسط Nav ! D نمایش پست ها
                توجه کنید

بازیکنان به 16 گروه دو نفره تقسیم میشوند

طبق جدول گذاشته شده ،در هر مرحله باید یک طبقه از جدول مسابقه انجام شود.
                هر مرحله در یک روز مشخص شده صورت میگیرد (به جز چند مرحله آخر) که میتوانید در این تایپیک از تاریخ مراحل بعدی تمام بازی ها آگاه شوید.
                تاریخ و ساعت در بنر هر بازی،پس از اتمام هر مرحله،به روز میشود

در هر مرحله باید با حریف خود 3 دور مسابقه دهید و نتایج را در همین تایپیک اعلام کنید.(اگر بازیکن 2 بار از حریف خود برد،پیروز آن قسمت خواهد شد)
                اگر بعد از 20 دقیقه از زمان مشخص شده،حریف خود را حاضر ندیدید،یک پست با عنوان حاضری ایجاد کنید تا به مرحله بعد بروید.
                پس از اتمام تمامی مراحل،به نفرات برتر، جوایزی ارزنده و به رسم یادگاری از انجمن تقدیمشان خواهیم کرد.

توجه:بازیکنانی که با ایپد مسابقه میدهند،حتما در پست خود اعلام کنند،زیرا در مراحل اولیه،ایپد دار ها با یک دیگر،و در مراحل پایانی باید نسخه ایفون را نصب کنند و با ایفون دار ها مسابقه دهند.
                Livin' in ruins of a palace within my dreams

نظر

اره امشب منم مسابقه دارم.حریفم گفت دیر میام.منم نمیتونم بیشتر از 9:20 صبر کنم.تا ببینیم چی میشه

نظر

حریف من که تا حالا جوابمو نداده

نظر

هنوز یک ساعت دیگه وقت هست تا تمام بازیکن ها حاضر باشند.

نظر

من حاضرم ولى ظاهرا حريف من نيست البته ما هنوز هم ديگه رو اد نكرديم! :d
                        .:amgr:.

نظر

نوشته اصلی توسط amgr نمایش پست ها
                          من حاضرم ولى ظاهرا حريف من نيست البته ما هنوز هم ديگه رو اد نكرديم! :d
                          خوب اول اددش کن.تا ساعت 9:20 اگه نیومد شما برنده هستید...واااای چقد استرس دارم

نظر

نوشته اصلی توسط freston نمایش پست ها
                            خوب اول اددش کن.تا ساعت 9:20 اگه نیومد شما برنده هستید...واااای چقد استرس دارم
                            درخواست دادم يه ربه پيش!
                            الانم ميخوام رتبه مو سه رقمي كنم البته الان ٩٠٠٠ هستم! هر بازى كه ببرى ١٥٠ تا ميرى بالا!

نظر

نوشته اصلی توسط amgr نمایش پست ها
                              درخواست دادم يه ربه پيش!
                              الانم ميخوام رتبه مو سه رقمي كنم البته الان ٩٠٠٠ هستم! هر بازى كه ببرى ١٥٠ تا ميرى بالا!
                              من که با شما مسابقه ندارم!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

نظر

نوشته اصلی توسط freston نمایش پست ها
                                من که با شما مسابقه ندارم!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
                                ميدونم دادا

نظر

صبر کنید ..
                                X