اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

خرید مک بوک ایر و پرو؟!

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• خرید مک بوک ایر و پرو؟!

من میخوام دوتا مک (ایر و پرو) بگیرم.میخواستم بدونم با توجه به تغییراتی که در مک بوک پرو و ایر در سری 2012 ایجاد شده و تفاوت قیمتی که با سری قبل داره کدوم مدل از مدل های پرو md313 یا md101 و مدل های ایر md965 یا md231 رو شما پیشنهاد میکنید .خواهشا از همه لحاظ مورد بررسی قرار بدید !!

در کل خرید کدوم منطقی تر و مناسب تر هست

ممنون از همه شما دوستداران اپل

در مورد ایرها من از قیمت ها خبر ندارم و نمیدونم تفاوت قیمتشون چقدره ولی اگه خیلی زیاد نیست جدید رو بگیرید که خیلی بهتره مخصوصا ایرها که قابل ارتقا نیستند بعدا

درسته هر دو ۴هستند ولی در مدل جدید بسیار سریع تره همین طور ssdش خیلی سریعتره و cpu نسل جدیده که خیلی سریعتره و بهتره

فقط تا میشه سعیی کنید کاستوم و با رم ۸ بگیرید چون اگه ۴ بگیرید بعدا قابل ارتقا نیست تا اونجا که من میدونم و به مشکل میخورید.

نظر

به نظر من پرو بگير ! مال خودم كه مال سال ٢٠١٠ هست ،(چون مدلش قديميه!!)خودم رم شو از ٤ به ٦ بردم و خيلي بهتر شده ولي تو اير ارتقا نميتوني بدي!!(مگر از اول كاستوم بگيري!)
      بعدشم پرو از لحاظ خروجي و ورودي خيلي كامل تره!!

نظر

من که هر دوتاشو میخوام بگیرم هم پرو هم ایر حالا موندم دوتاشو جدیده بگیرم یا یکی جدید یکی قدیمیه ؟!!!!!!!!!!!

نظر

به نظرم پرو ، قديمي ٢٠١١ بگير!(چون جديداش خيلي گرونه!!) و اير رو جديد بگير.

نظر

بین ایر 11 و 13 کدوم رو انتخاب کنم/؟
            پرو جدیده و قدیمیه توی چه کاری با مک انجام بدی تفاوتش محسوس هست ؟!!!

نظر

دوستان عزیز با درود . من قصد خرید یک لپ تاپ رو دارم . و بهم پیشنهاد دادن که مک بگیرم . در صورتیکه من هرگز با مک کار نکردم و هنوز هم لپ تاپ سونی دارم مال 4 سال پیشه ! در من مک رو میخوام از خارج از کشور بخرم . حالا چند تا سوال از شما عزیزان دارم :

من استفاده حرفه ای از لپ تاپ ندارم و کار من در اینها خلاصه میشه : اینترنت گردی - دیدن عکس - ادیت عکس در فتوشاپ - نوشتن متن در آفیس وورد - گوش دادن موسیقی - آرشیو کردن عکس و برنامه و دیدن فیلم . همین حد .

با توجه به نوع استفاده من ممنون میشم منو راهنمایی بفرمایید که چه مکی به درد من میخوره ؟ مک بوک ایر یا پرو ؟ ضمن اینکه من پول زیادی ندارم . لپ تاپی که الان دارم رم 4 گیگ داره - سی پی یو سنترینو 2.6 داره و ویندوز 7 پرو روش نصب هست و گرافیکش هم خیلی ضعیفه طوریکه روش بازی به سختی اجرا میشه . ولی من ازش خیلی راضی هستن و همه کارهامو راه میندازه و مشکلی باهاش ندارم جز وزن زیاد !!!!!!! میشه خواهش کنم ازتون بهم بگین چی بخرم ؟ آیا لپ تاپ مک 13 اینچ پرو خوب هست ؟ آیا مثلن اگر مدل های قدیمی تر مک رو بخرم مثل مک بوک پرو یا مک بوک ایر , قدرت و سرعت پردازشش از لپ تاپ فعلی من پایین تره ؟ یا همه اونها از چیزی که من دارم قوی تر هستن ؟ هارد هم برام مهم نیست و نهایت 200 گیگ هم کافیم هست .. تا این حد !!! چون همه فایل های من روی هارد اکسترنال هست . اگر ممکنه منو راهنمایی کنین چون هیچی از مک نمیدونم واقعن . و در ضمن تحقیقی هم که روی مارک های دیگه کردم دیدم که لپ تاپ های فعلی بازار هم کلی عیب و ایراد دارن و راضی ککنده نیستن !

سال مهم ترم این هست که آیا روی مک بوک ایر و یا پرو میشه ویندوز هفت یا به زودی هشت هم میاد نصب کرد ؟ چون من از مک چیزی نمیدونم تا مدتی که یاد بگیرم کارهام رو روی ویندوز بکنم و بعد از آموختن مهاجرت کنم بطور کامل روی مک ؟

منتظر لطف شما و نظرات حرفه ای شما هستم . با تشکر فراوان

نظر

خرید مک بوک ایر و پرو؟!

نوشته اصلی توسط ali_rv نمایش پست ها
                دوستان عزیز با درود . من قصد خرید یک لپ تاپ رو دارم . و بهم پیشنهاد دادن که مک بگیرم . در صورتیکه من هرگز با مک کار نکردم و هنوز هم لپ تاپ سونی دارم مال 4 سال پیشه ! در من مک رو میخوام از خارج از کشور بخرم . حالا چند تا سوال از شما عزیزان دارم :

من استفاده حرفه ای از لپ تاپ ندارم و کار من در اینها خلاصه میشه : اینترنت گردی - دیدن عکس - ادیت عکس در فتوشاپ - نوشتن متن در آفیس وورد - گوش دادن موسیقی - آرشیو کردن عکس و برنامه و دیدن فیلم . همین حد .

با توجه به نوع استفاده من ممنون میشم منو راهنمایی بفرمایید که چه مکی به درد من میخوره ؟ مک بوک ایر یا پرو ؟ ضمن اینکه من پول زیادی ندارم . لپ تاپی که الان دارم رم 4 گیگ داره - سی پی یو سنترینو 2.6 داره و ویندوز 7 پرو روش نصب هست و گرافیکش هم خیلی ضعیفه طوریکه روش بازی به سختی اجرا میشه . ولی من ازش خیلی راضی هستن و همه کارهامو راه میندازه و مشکلی باهاش ندارم جز وزن زیاد !!!!!!! میشه خواهش کنم ازتون بهم بگین چی بخرم ؟ آیا لپ تاپ مک 13 اینچ پرو خوب هست ؟ آیا مثلن اگر مدل های قدیمی تر مک رو بخرم مثل مک بوک پرو یا مک بوک ایر , قدرت و سرعت پردازشش از لپ تاپ فعلی من پایین تره ؟ یا همه اونها از چیزی که من دارم قوی تر هستن ؟ هارد هم برام مهم نیست و نهایت 200 گیگ هم کافیم هست .. تا این حد !!! چون همه فایل های من روی هارد اکسترنال هست . اگر ممکنه منو راهنمایی کنین چون هیچی از مک نمیدونم واقعن . و در ضمن تحقیقی هم که روی مارک های دیگه کردم دیدم که لپ تاپ های فعلی بازار هم کلی عیب و ایراد دارن و راضی ککنده نیستن !

سال مهم ترم این هست که آیا روی مک بوک ایر و یا پرو میشه ویندوز هفت یا به زودی هشت هم میاد نصب کرد ؟ چون من از مک چیزی نمیدونم تا مدتی که یاد بگیرم کارهام رو روی ویندوز بکنم و بعد از آموختن مهاجرت کنم بطور کامل روی مک ؟

منتظر لطف شما و نظرات حرفه ای شما هستم . با تشکر فراوان
                اینترنت گردی و دیدن عکس و ادیت عکس با فتوشاپ و ارشیو کردن رو به راحتی انجام میدید ولی افیس مک فارسی ساپورت نمیکنه!
                نرم افزار pages مک فارسی رو ساپورت می کنه!

با استفاده از bootcamp می تونید ویندوز رو روی مک نصب کنید!
                با استفاده از virtual machine ها نیز مثل paralles desktop یا VMware fusion نیز می تونید ویندوز رو به صورت مجازی روی مک اجرا کنید!

Sent from my iPad using Tapatalk HD

نظر

سلام خسته نباشید
                  منم مث این دوستمون فقط برنامه نویسی هم میکنم ولی بودجه م کمه ، زیر 4 میلیون
                  مدلی از مک بو هست بهم معرفی کنید؟؟
                  ممنون

نظر

صبر کنید ..
                  X