اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

سرعت کم اینترنت گوشی بعد از ریستور کامل گوشی !!!

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• سرعت کم اینترنت گوشی بعد از ریستور کامل گوشی !!!

سلام
    گوشی 4 اس 5.1.1 رو با لپ تاپم ریستور کردم با فریموری که از انجمن دانلود کرده بودم
    فقط گوگل رو باز می کنه این در صورتیه که قبل از ریستور، با فریمور 5.1.1 کار می کردم اصلا مشکلی نداشتم
    ریست نت و کلیر هیستوری و ... هم امتحان کردم
    اینترنت خونه سرعتش خوبه دانلودم تا 280 میره ولی گوشیم ...

یه مرورگر دیگه نصب کن اگر بازم این مشکلو داشتی ریستور کن. نظر من بود البته

نظر

نوشته اصلی توسط nabeel نمایش پست ها
      سلام
      گوشی 4 اس 5.1.1 رو با لپ تاپم ریستور کردم با فریموری که از انجمن دانلود کرده بودم
      فقط گوگل رو باز می کنه این در صورتیه که قبل از ریستور، با فریمور 5.1.1 کار می کردم اصلا مشکلی نداشتم
      ریست نت و کلیر هیستوری و ... هم امتحان کردم
      اینترنت خونه سرعتش خوبه دانلودم تا 280 میره ولی گوشیم ...
      مشکل همگانیه
      یه ده روزی هست واسه خیلی ها اینجوری شده
      فعلن کسی راه حل خاصی پیدا نکرده

نظر

باسلام
        گوشی ام آیفون 4 اس تازه هفته قبل ورژن 5.1.1 از خود گوشی آپدیت کردم اما هرموقع برنامه مثلاً وایبر و ... را باز میکنم پیام میداد میگه وایرلس باید روشن شود. البته گوشی ام وایرلس همیشه روشن میمونه. بدون جیلبریک. لطفاً کمکم کنید.

نظر

دوست عزیز این مشکل فک نکنم ربطی به ریستور کردنتئن داشته باشه الان چند روزه خیلی ها این مشکل را دار ن مثل خو د من که اینترنت روی گوشی ها حتی تو اغلب موارد گوگل را هم باز نمی کنه نگران نباشید و اینکه زیاد باد گوشیتو سر و کله نزنید
          این طور که معلومه تنها راه صبره
          البته من اینترنتم adslنیست وedgeاما کساییکه adslام داشتن می گفتن که سرعتشون افتضاح شده

نظر

دوست عزیز این مشکل فک نکنم ربطی به ریستور کردنتئن داشته باشه الان چند روزه خیلی ها این مشکل را دار ن مثل خو د من که اینترنت روی گوشی ها حتی تو اغلب موارد گوگل را هم باز نمی کنه نگران نباشید و اینکه زیاد باد گوشیتو سر و کله نزنید
            این طور که معلومه تنها راه صبره
            البته من اینترنتم adslنیست وedgeاما کساییکه adslام داشتن می گفتن که سرعتشون افتضاح شده

نظر

مرسی ممنونم. البته اینطور پیام میداد میگه وایرلس باید روشن شود، مجبور شدم تنظیم وایرلس خاموش کردم دوباره روشن کردم خوب کار میکنه. یعنی گوشی ام مشکل نیست.

نظر

صبر کنید ..
              X