اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

پيشنهاد شما برا گرفتن گيفت كارت رايگان

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

سحر اگه پست های منو تو تاپیک جونو دنیبال کنی میبینی اونجا زاه حل کذاشتم واسش!

نظر

نوشته اصلی توسط red_dragon نمایش پست ها
      سحر اگه پست های منو تو تاپیک جونو دنیبال کنی میبینی اونجا زاه حل کذاشتم واسش!
      كدوم تاپيك؟كجا؟

نظر

من الان یکمی امتیاز دارم ولی فقط ۲ تا اپ بهم پیشنهاد میده . چرا

نظر

من اینو که شما میگی رفتم ولی هر قدمی میخوای برداری یا زیپ کود و ادرس و شماره تلفن میخواد اعصاب ادمو خورد میکنه بعدم این ایمیل منو رفته بود تو تقریباً تمام سایتای تبلیغی سابسکرایب کرده بود و دو سه هفته هر روز ۱۰ تا ایمیل بیمه و .... به من میومد اعصابم خورد شد.

نظر

سلام دوستان من با free my app به مشکل برحوردم، بمن دیگه نرم افزار پیشنهاد نمیده!
            این پیغام میده و میگه سرمون شلوغه!
            راه حلی سراغ دارید؟

نظر

نوشته اصلی توسط sepehr 86 نمایش پست ها
              سلام دوستان من با free my app به مشکل برحوردم، بمن دیگه نرم افزار پیشنهاد نمیده!
              این پیغام میده و میگه سرمون شلوغه!
              راه حلی سراغ دارید؟

دوست عزیز این پیغام طبیعی هست.زمانی که برنامه اپلیکیشن تازه ای واسه ارائه نداشته باشه این پیغام رو میده.در واقع این پیغام موقتیه.من هم الان چون همه برنامه هایی که معرفی کرده بود رو دانلود کردم این پیغام رو نشون میده بهم اما جای نگرانی نیست شما 2تا راه دارید یکم صبر کنید تا اپلیکیشن تازه ای توسط برنامه معرفی بشه (می تونید روزی یکی دوبار برنامه رو چک کنید) و یا یه حقه دیگه ای که می تونید بهش بزنید از آی پی های مختلف استفاده کنید.ممکنه در حالت معمول زمانی که با ای پی ایران برنامه رو چک می کنید هیچ اپی رو معرفی نکنه ولی وقتی با یک آی پی دیگه مثل انگلیس یا امریکا دوباره برنامه باز می کنید ببینید به لیست اپلیکیشن ها چند اپ اضافه میشه.فقط برای اطمینان بیشتر زمانی که یک اپ رو مثلا با ای پی فرانسه دانلود میکنید زمانی که دانلودش تموم شد و خواستید برای گرفتن امتیازش اجراش کنید و دوباره سراغ برنامه freemyapps برید هواستون باشه دوباره با همون آی پی فرانسه اپ و نرم افزار رو اجرا کنید تا امتیازش براتون ثبت بشه
              ویرایش توسط iCut.ir : https://i-phone.ir/forums/member/90329-icut-ir در ساعت 21-10-2012, 02:35 AM

نظر

ببخشید من اگه گوشیمو ریستور کنم امتیازم تو سروراشون باقی میمونه یا نه از بین میره ( برنامه freemyapps)

نظر

نوشته اصلی توسط Smh1983 نمایش پست ها
                  ببخشید من اگه گوشیمو ریستور کنم امتیازم تو سروراشون باقی میمونه یا نه از بین میره ( برنامه freemyapps)
                  بله ، امتیازتون سر جاش می ماند.

نظر

فقط free my apps من تا حالا 30 دلار از این برنامه گرفتم و 25 دلار هم از junowallet کلا freemyapps بهتره

نظر

Juno خيلي اعصاب خورد كنه
                      حداقل برا من
                      من كه با freemyapps كار ميكنم هم بهتره هم به صرفه تر البته سايت ديگه هم ميشناسم و الان اسمشو يادم نيست ولي به دليل كم بودن امتيازهاش نصبت به freemyapps بود طرفش نرفتم

نظر

نوشته اصلی توسط Tiestoo نمایش پست ها
                        Juno خيلي اعصاب خورد كنه
                        حداقل برا من
                        من كه با freemyapps كار ميكنم هم بهتره هم به صرفه تر البته سايت ديگه هم ميشناسم و الان اسمشو يادم نيست ولي به دليل كم بودن امتيازهاش نصبت به freemyapps بود طرفش نرفتم
                        هم juno و هم freemyapps بهم کردیت برنامه ی reign رو ندادن

ولی در کل واقعا freemyapps عالیه....

نظر

نوشته اصلی توسط sanboy نمایش پست ها

من با فری مای اپس

اون موقعه مکس پین 3 گرفتم تو عرض یکی , دو ساعت!

نظر

نوشته اصلی توسط Ipooya نمایش پست ها
                            من با فری مای اپس

اون موقعه مکس پین 3 گرفتم تو عرض یکی , دو ساعت!
                            اون موقع که جایه گیفت کارت برنامه ی پولی میداد؟

نظر

نوشته اصلی توسط sanboy نمایش پست ها

اتفاقا به من كرديت اين برنامه رو داد،و جالبي اين است كه وقتي كرديت اين برنامه رو داد كارت ده دلاري گرفتم!

نظر

نوشته اصلی توسط mr.apple نمایش پست ها
                                اتفاقا به من كرديت اين برنامه رو داد،و جالبي اين است كه وقتي كرديت اين برنامه رو داد كارت ده دلاري گرفتم!
                                مگه يكبار ديگه امتحان كنم!

Sent from my iPhone using Tapatalk

نظر

صبر کنید ..
                                X