اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

پيشنهاد شما برا گرفتن گيفت كارت رايگان

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• منظورم اينه كه مثلا همون كوكي رو پاك كنيم صفر ميشه پوينتها... حالا اگه اين كارارو انجام بديم ميگين درست ميشه؟

Sent from my iPhone using Tapatalk

نظر

• نوشته اصلی توسط omid_yas نمایش پست ها
      منظورم اينه كه مثلا همون كوكي رو پاك كنيم صفر ميشه پوينتها... حالا اگه اين كارارو انجام بديم ميگين درست ميشه؟

Sent from my iPhone using Tapatalk
      با گرفتن یک برنامه ، دوباره امتیاز تون برمی گردد.

نظر

• سلام
        دوستان من مدت 2هفتس این برنامه رو گرفتم تو دو روز اول 2000 امتیاز گرفتم اما بعدش دیگه بهم برنامه جدید نمیده حتی چیز پی انم وصل شدم ولی فایده نداشته 3تا برنامه کلا مونده که برای ios 7 هست که متاسفانه مال من شیشه چیکار کنم؟

نظر

• درود به دوستان
          هنوز سایت free my apps کار می کنه؟
          با سپاس

نظر

• نوشته اصلی توسط pouya نمایش پست ها
            درود به دوستان
            هنوز سایت free my apps کار می کنه؟
            با سپاس
            بله من استفاده می کنم

نظر

• کسی نمیتونه به من کمک کنه؟

نظر

• دوست عزیز ناچاریم صبر کنیم و مرتب به سایتش سر بزنیم تا برنامه و بازی جدید بده. شده حتی دو هفته هیچی نداده.
                .There is no knowledge that is not power

نظر

• یعنی هیچ راهی نیست؟
                  با چیز پی ان های مختلف یا تغییر اپل آیدی؟...اینا فایده نداره؟

نظر

• دوست عزیز شما از این دو نرم افزار استفاده کن برای شیفت کردن آی پی : EasyOv*p*n + OpenV*P*N
                    خوبی این نرم افزار اینه که از کشور های مختلف به شما سرور معرفی میکنه و این باعث میشه freemyapps بهتون نرم افزار های بیشتر معرفی کنه .
                    دقت کنین که بعد از دانلود هر نرم افزار با آی پی خاص برای ثبت اون برنامه باید مجدادا به ای پی که با اون دانلود کردین برگردین .

*اسم کامل برنامه فاقد ' * ' است.

نظر

• نوشته اصلی توسط m-iphone نمایش پست ها
                      دوست عزیز شما از این دو نرم افزار استفاده کن برای شیفت کردن آی پی : EasyOv*p*n + OpenV*P*N
                      خوبی این نرم افزار اینه که از کشور های مختلف به شما سرور معرفی میکنه و این باعث میشه freemyapps بهتون نرم افزار های بیشتر معرفی کنه .
                      دقت کنین که بعد از دانلود هر نرم افزار با آی پی خاص برای ثبت اون برنامه باید مجدادا به ای پی که با اون دانلود کردین برگردین .

مرسی از راهنماییتون...من خودم نرم و افزار اول رو دارم با دوتا ایپی آمریکا انگلیس رومانی هلند ولی بازم متاسفانه تاثیر نداره
                      ولی حالا یه سوال دیگه داشتممن وقتی میرم تو setting اوپن چیز پی ان سرورش ثابته یعنی اگه من توی اوپن چیز پی ان تغییر آیپی بدم اینجا همون قبلیه مشکلی که نیست؟

نظر

• نوشته اصلی توسط m-iphone نمایش پست ها
                        دوست عزیز شما از این دو نرم افزار استفاده کن برای شیفت کردن آی پی : EasyOv*p*n + OpenV*P*N

گویا برنامه اش از استور حذف شده

نظر

• سلام
                          دوستان کسی نحوه ثبت نام در creditsesame رو بلده از freemyapps گرفتم حالا اطلاعات شهر میخواد حتما هم باید آمریکا باشه zip code رو میدم ولی sn code رو قبول نمیکنه راهکاری دارید؟

نظر

• فقط باید خریداری کنید تا اونجایی که من می دونم

نظر

صبر کنید ..
                            X