اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

مشکل در اینترنت gprs

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• مشکل در اینترنت gprs

سلام دوستان
    من گشتم کل انجمن رو اما جواب واضحی واسه سوالم پیدا نکردم
    دوستان من یک نیوآیپد 4g دارم که چند روزیه سیم کارت ایرانسل توش گذاشتم ا وبسته یک ماهه خریدم،ما با اینترنت زیاد مشکل دارم!
    با سافاری باز میشه همه چی اما با گوگل کروم هر سایتی رو که میزنم در حال لود میمونه و خیلی طول میکشه یا هیچی نمیاد و در حال لودینگ میمونه یا میگه باز نمیشه(با وای فای مشکلی ندارم)
    با یاهوو مسنجر هم نمیتونم وارد بشم!اون هم خطا میده که باز نمیشه(البته بعد از گذشت مدتی برای لود شدن نه سریع)
    map هام هم لود نمیشه!
    مشکل از چیه؟!

به احتمال زیاد مشکل از اینترنتتون هست . همراه اول gprs مناسبی نداره
    Rest in peace Steve
    Do What You Love
    Steve Jobs

نظر

نوشته اصلی توسط Red Boy نمایش پست ها
      به احتمال زیاد مشکل از اینترنتتون هست . همراه اول gprs مناسبی نداره
      ایشون نوشتن ایرانسل!!

نظر

بله ایرانسل دارم
        نمیدونم چرا اینجوری میشه!اصن به ندرت یک سایت میاد باالا
        بالا هم که بیاد سرعتش افتضاحه(خیلی کمتر از دیال آپ)
        مشکل از ایرانسله؟

نظر

نوشته اصلی توسط shayan70 نمایش پست ها
          بله ایرانسل دارم
          نمیدونم چرا اینجوری میشه!اصن به ندرت یک سایت میاد باالا
          بالا هم که بیاد سرعتش افتضاحه(خیلی کمتر از دیال آپ)
          مشکل از ایرانسله؟
          بله ،چند روزی است که اینجوری شده است. هم ایرانسل وهم همراه اول سرعتش افتضاح شده است.

نظر

کلا وقتی طرح میزنی سرعت نمیدونم چرا اینجوری میشه
            من وقتی طرح نمیزنم سرعتم تا ۲۸kb میره اما در زمان طرح رو ۱۶ میچرخه اونم با وقفه ی خیلی زیاد
            کلا اصلا از gprs دل خوشی ندارم

نظر

نوشته اصلی توسط stifler.68t نمایش پست ها
              کلا وقتی طرح میزنی سرعت نمیدونم چرا اینجوری میشه
              من وقتی طرح نمیزنم سرعتم تا ۲۸kb میره اما در زمان طرح رو ۱۶ میچرخه اونم با وقفه ی خیلی زیاد
              کلا اصلا از gprs دل خوشی ندارم
              چون وقتی که شما ازطرح استفاده نمی کنید پول زودتر به حساب شرکت بر می گردد.

نظر

من امروز یه ایپد 3 گرفتم ولی وقتی سیم کارت رو داخلش می ذارم بعد از این که خانه های آنتن پر می شن و اسم اپراتور هم بالای صفحه نمایان میشه هرکاری می کنم به اینترنت وصل نمی شه و بهم پیغام می ده که توانایی بر قراری ارتباط نداره!
                در ضمن من از میکروسیم با پیش شماره 0939 استفاده می کنم!شاید اگه سیم معمولی رو کات می کردم مشکل نبود!کسی این جا هست که با سیم کات شده امتحان کرده باشه و بازم مشکل داشته باشه؟
                دوستان خواهشا اگه می تونید کمک کنید بد جور روی اعصابم هست این موضوع!!!
                ایپد جیل نشده و در تنظیمات هم cellular data ,data roaming رو آن کردم!

نظر

دوست عزیز چند روزیه محصولات apple بااینترنت مشکل داره . با v****p****m واردشو
                  زندگی آغاز یک راه است بسوی افتخار و سربلندی و یا انحراف و سرافکندگی

نظر

نوشته اصلی توسط msb88 نمایش پست ها
                    دوست عزیز چند روزیه محصولات apple بااینترنت مشکل داره . با v****p****m واردشو
                    مطمعن هستین؟من الان با ایرانسل و ایفون 3gs دارم این جا پست می دم و مشکلی با اینترنت ندارم!متاسفانه ایفون میکرو سیم نمی خوره تا سیم هارو عوض کنم و چک کنم!
                    تنظیمات خاصی نداره برا ایپد؟اینم بگم که سیم کارت رو 4 روز پیش خریدم و همون موقع هم ثبت نام کردم تا به امروز روی هیچ دستگاهی نذاشته بودمش!ممکن هست اینترنت سیم فعال نباشه؟چیزپی ان هم چک کردم نه روی ایفون وصل میشه و نه روی ایپد فقط در ای دی اس ال جواب میده!
                    ویرایش توسط sleep2 : https://i-phone.ir/forums/member/28142-sleep2 در ساعت 04-08-2012, 02:39 PM

نظر

راستش چندروزیه این مشکلو خیلیها دارن . دوستان توهمین سایت گفتن .نه ایفون اینترنتش کارمیکنه نه ایپد. من با افرادی که غیر از ایفون دارن صحبت کردم هیچ مشکلی ندارن.
                      زندگی آغاز یک راه است بسوی افتخار و سربلندی و یا انحراف و سرافکندگی

نظر

نوشته اصلی توسط msb88 نمایش پست ها
                        راستش چندروزیه این مشکلو خیلیها دارن . دوستان توهمین سایت گفتن .نه ایفون اینترنتش کارمیکنه نه ایپد. من با افرادی که غیر از ایفون دارن صحبت کردم هیچ مشکلی ندارن.
                        متاسفانه چون مهلت تست بعد از خرید گرفتم برام مهم هست که چک کنم و ببینم مشکل از ایپد هست یا نه!
                        شخصی دیگه ای هست هم که راهنمایی کنه و مشکل من رو داشته باشه؟!

نظر

نوشته اصلی توسط sleep2 نمایش پست ها
                          مطمعن هستین؟من الان با ایرانسل و ایفون 3gs دارم این جا پست می دم و مشکلی با اینترنت ندارم!متاسفانه ایفون میکرو سیم نمی خوره تا سیم هارو عوض کنم و چک کنم!
                          تنظیمات خاصی نداره برا ایپد؟اینم بگم که سیم کارت رو 4 روز پیش خریدم و همون موقع هم ثبت نام کردم تا به امروز روی هیچ دستگاهی نذاشته بودمش!ممکن هست اینترنت سیم فعال نباشه؟چیزپی ان هم چک کردم نه روی ایفون وصل میشه و نه روی ایپد فقط در ای دی اس ال جواب میده!
                          دوست عزیز منم چندین روزه این مشکل دارم
                          iphone4 و4s و3gs دارم
                          هم با ایرانسل و هم با ای دی اس ال مخابرات مشکل دارم ، و اصلا وارد هیچ سایتی نمیشه ، اپ استور مشکل داره و....
                          کلا این مشکل خیلی هاست
                          هیچ راه حلی فعلا کارساز نبوده
                          فقط باید صبر کرد

نظر

نوشته اصلی توسط hassantajdari نمایش پست ها
                            دوست عزیز منم چندین روزه این مشکل دارم
                            iphone4 و4s و3gs دارم
                            هم با ایرانسل و هم با ای دی اس ال مخابرات مشکل دارم ، و اصلا وارد هیچ سایتی نمیشه ، اپ استور مشکل داره و....
                            کلا این مشکل خیلی هاست
                            هیچ راه حلی فعلا کارساز نبوده
                            فقط باید صبر کرد
                            ممنون بابت پاسخ
                            جسارتا میشه چک کنید وقتی با safari browser صفحه ای رو باز می کنید این ارور رو میده یا نه !؟
                            chould not active cellular data network
                            برا من این ارور رو میده اگه برا شما هم همین طور پس مشکل کلی هست!

نظر

نوشته اصلی توسط sleep2 نمایش پست ها
                              ممنون بابت پاسخ
                              جسارتا میشه چک کنید وقتی با safari browser صفحه ای رو باز می کنید این ارور رو میده یا نه !؟
                              chould not active cellular data network
                              برا من این ارور رو میده اگه برا شما هم همین طور پس مشکل کلی هست!
                              بعضی سایت هارو باز میکنه ، بعضی رو فقط همینجوری لود میشه و سایتی باز نمیشه و اخطار خاصی نمیده (هم با ایرانسل و هم با وای فای )
                              اپ استور باز نمیشه
                              خیلی از برنامه ها که نیاز به اینترنت دارن کار نمیکنن
                              خیلی از چیز پی ان ها هم کانکت نمیشن
                              ولی اگه کانتکت شدن ، همه مشکلات بالا رو که گفتم حل میشه (البته سرعت به شدت پایین)
                              یکی از بچه ها میگفت که مشکل از مرکز چیلترینگ هست که ios , مک رو چی.لتر کرده
                              و احتمالا تا چند روز آینده درست شه
                              شما پیام خصوصی بدین من یه راهنمایی میکنم که اینجا نمیشه گفت ،

نظر

صبر کنید ..
                              X