اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

ضربه خوردن آیفون

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• ضربه خوردن آیفون

سلام من یه تری جی اس لاک داشتم که آنلاک شده بود.یه ضربه بهش خورد هوم و اسپیکر و شارژ ا کار افتاد.متاسفانه خودم باز کردم و بد باز کردم که فلت پایینش پاره شد.دادم علائدین درست کردن ولی میکروفن کار نمیکرد در صورتی که قبلش کار میکرد.دوباره دادم میکروفن درست شد ولی انتنش نصف شد در صورتی که قبلش خوب بود.بعد 2 روز میکروفن هم از کار افتاد.دوباره دام درست کنن میکرفن که درست نشد هیچ آنتن رو هم پروندن و حالا بالای ال سی دی رو هم دست میزنی سفید میشه دوباره دست برداری خوب میشه....خلاصه بدجوری خراب کردن گوشیمو.حالا فقط بعضی جاهای خاص آنتن میده اونم نه فول.من شهرستانم و اینجا تعمیرات آیفون ندارن.موندم با یه آیفون که اینجوریه. یارو میگفت این سریالش پریده و دیگه آنتن نمیده و وایرلس و بلوتوث هم دیگه کار نمیکنه ولی وایرلس و بلوتوث کار میکنه و بعضی جاها هم از نو سروسی در میاد.خواهش میکنم کمک کنین چیکار کنم

ببرید تعمیرگاه همین سایت تو پاساژ پایتخت. یا براشون بفرستید. قبلش هماهنگ کنید. بپرسید شاید تو شهر شما هم نمایندگی داشتن. گوشیتونم دست هرکسی برای تعمیر ندید. کارتون اشتباه بود.

نظر

سلام من یه 4اس دارم خیلی اروم از گوشه خورد زمین الان داخلش یه چیزی وله مثل پیچ صدامید کسی میدونه چیه بگه ممنون میشم البته گوشی کار میکنه مشکلی نداره

نظر

مطمینی از اول اینجوری نبود؟؟؟
        چون خیلی از ایفون ها تکونش میدی بالای گوشی قسمت دوربین صدا میده.

نظر

نه صدا نميداد اما الان از سمت دوربين صدا ميده انگار پيچ وله اين چي هست نياز داره بازش كنم

نظر

ضربه خوردن آیفون

نوشته اصلی توسط hamedt9t نمایش پست ها
            نه صدا نميداد اما الان از سمت دوربين صدا ميده انگار پيچ وله اين چي هست نياز داره بازش كنم
            اين مشكل نيست داداش
            اين قسمت هميشه اين صدا رو ميده
            كه فكر كنم قبلا خوندم گفتن ماله سنسور دوربين هست!

Sent from my iPhone using Tapatalk

نظر

صبر کنید ..
            X