اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

گیر کردن روی لوگوی اپل و. . .

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• گیر کردن روی لوگوی اپل و. . .

سلام به همه اساتید
    دوستان من ی پکیج (همون برنامه) از سیدیا نصب کردم بعد ازم خواست اسپرینگ رو ریستارت کنم
    وقتی اینکارو کردم...
    "رو لوگوی اپل میمونه بعد دوباره ریستارت میشه خودش"
    دوباره جیل کردم، just boot کردم هم درست نشد
    درضمن ifunbox و itunes هم دستگاه رو شناسایی نمیکنن که ریستور کنم..
    ممنون

موقع ریست شدن دکمه + رو نگه دارید و اون پکیج رو پاک کنید
    Livin' in ruins of a palace within my dreams

نظر

ممنون از پاسخت
      ولی تا به لاک اسکرین میرسه اجازه نمیده اسلاید کنم تا باز شه دوباره ریستارت میشه

نظر

نه موقعی که هنوز روشن نشده کلید و نگه دارید تا بیاد بالا
        Livin' in ruins of a palace within my dreams

نظر

همین کارو میکنم یعنی قبل/بعد از روشن کردن دستگاه قبل از اینکه لوگوی اپل رو ببینم ولوم زیاد رو نگه میدارم تا به لاک اسکرین میرسه(اگه اینکارو نکنم که اصلا لاک اسکرینو نمیبینم)
          ویرایش توسط 123morix : https://i-phone.ir/forums/member/79881-123morix در ساعت 30-07-2012, 08:02 PM

نظر

واسه منم یه همچین مشکلی داره هر چی گشتم نتونستم راهی پیدا کنم دوستان کسی میدونه ؟ نمیخوام ریستور کنم و .... مرسی

نظر

وقتي رو ارمه اپل هست دكمه پاور و هوم رو باهم نگه دارين تا صفحه خاموش شه بعد سريع هردو رو دكمه رو ول كنيد

نظر

ممنون از همه دوستان من که مجبور به ریستور شدم (البته قبل از دیدن پست Arian.1757 عزیز)
                دوستان دیگه روش بالا رو تست کنن و لطفا اینجا اعلام نتیجه کنن

نظر

اول از همه redsn0w رو دانلود کنین. بعد دکمه start و home رو نگه دارین . انقدر نگه دارید تا ریستارت شه و حتی بعد از اون باز هم برای 10 ثانیه یا بیشتر نگه دارید که دستگاه کلا خاموش شه بعد از اون redsn0w رو باز کنید و به قسمت just boot برید. بعد دستگاه رو به کامپیوتر بزنید و next رو تو redsnow بزنید و کارهایی که میگه رو انجام بدید . حالا وایسید تا دستگاه خودش ریستور شه بعد که وارد دستگاه شدید اولین کاری که میکنید اینه که اخرین برنامه که با cydia نصب کردید رو پاک میکنید . تمام

نظر

نوشته اصلی توسط hshak2007 نمایش پست ها
                    اول از همه redsn0w رو دانلود کنین. بعد دکمه start و home رو نگه دارین . انقدر نگه دارید تا ریستارت شه و حتی بعد از اون باز هم برای 10 ثانیه یا بیشتر نگه دارید که دستگاه کلا خاموش شه بعد از اون redsn0w رو باز کنید و به قسمت just boot برید. بعد دستگاه رو به کامپیوتر بزنید و next رو تو redsnow بزنید و کارهایی که میگه رو انجام بدید . حالا وایسید تا دستگاه خودش ریستور شه بعد که وارد دستگاه شدید اولین کاری که میکنید اینه که اخرین برنامه که با cydia نصب کردید رو پاک میکنید . تمام
                    ایشون مشکلشون حل شده

در ضمن دستگاه با redsn0w ریستور نمیشه.

نظر

صبر کنید ..
                    X