اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

آیا نسخه شیر از آپ استور حذف شده است؟

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• آیا نسخه شیر از آپ استور حذف شده است؟

من همون اول که نسخه شیر آمد از آپ استور خریداری کردمش اما بعد از مدتی فایل و از دست دادم الان که می رم دوباره از آپ استور دانلود کنم مثل این که نسخه شیر از آپ استور حذف شده است.
    دوستان می توانند راهنمایی کنند که:
    1.نسخه شیر از آپ استور حذف شده است یا نه؟
    2. آیا این امکان برای من که این نسخه را خریداری کردم وجود دارد که از آپ استور دوباره نسخه شیر را دانلود کنم؟

1)بله نسخه شیر پاک شده و فقط نسخه شیر کوهی موجوده!

2)بله ، از قسمت purchases ه Mac app store میتونید دانلود کنید.
    ویرایش توسط alme6974 : https://i-phone.ir/forums/member/48766-alme6974 در ساعت 30-07-2012, 02:07 PM

نظر

نوشته اصلی توسط alme6974 نمایش پست ها
      1)بله نسخه شیر پاک شده و فقط نسخه شیر کوهی موجوده!

2)بله ، از قسمت purchases ه Mac app store میتونید دانلود کنید.
      ممنون دوست عزیز اما من از روی بی اطلاعی از قسمت Purchases پاک کردمش الان باید چی کار کنم؟

نظر

نوشته اصلی توسط vipibox نمایش پست ها
        ممنون دوست عزیز اما من از روی بی اطلاعی از قسمت Purchases پاک کردمش الان باید چی کار کنم؟

خواهش میکنم،

پاک نمیشه ! با این کار فقط هیدن میشه که راهش اینه :

ب مک اپ استور برید و بعد Store و View my account رو بزنید و وارد اکانتتون بشید و بعد از اون زیر iTunes in the Cloud روی Click View Hidden Purchases بزنید تا هیدن ها باز شن و از اونجا OSX lion رو انتخاب کنید.

نظر

نوشته اصلی توسط alme6974 نمایش پست ها
          خواهش میکنم،

پاک نمیشه ! با این کار فقط هیدن میشه که راهش اینه :

ب مک اپ استور برید و بعد store و view my account رو بزنید و وارد اکانتتون بشید و بعد از اون زیر itunes in the cloud روی click view hidden purchases بزنید تا هیدن ها باز شن و از اونجا osx lion رو انتخاب کنید.

استاد دم شما خیلی خیلی گرم...
          فقط یه سوال دیگه:
          آیا راهی هست که وقتی دارم دانلود می کنم چون حجم فایل بالاست تو چند نوبت دانلود کنم؟ (قبلا می شد اما جدیدا وقتی این کار و می کنم دوباره از اول دانلود می کنه).

نظر

من الان تو ۴ روز دارم شیر کوهی رو دانلود می کنم. Resume هم راحت عمل می کنه. نکته ای که هست اینه که وقتی کارت تموم شد و pause زدی نباید لپتاپ رو خاموش کنی، باید به Sleep ببریش و از Mac AppStore خارج نشو.

نظر

نوشته اصلی توسط redbull نمایش پست ها
              من الان تو ۴ روز دارم شیر کوهی رو دانلود می کنم. Resume هم راحت عمل می کنه. نکته ای که هست اینه که وقتی کارت تموم شد و pause زدی نباید لپتاپ رو خاموش کنی، باید به sleep ببریش و از mac appstore خارج نشو.

قربان خیلی خیلی خیلی ... ممنون.

نظر

صبر کنید ..
              X