اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

سوال در مورد دانگرید کردن مک وهمین طور نصب برنامه های کرک شده بر روی mountain lion

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• سوال در مورد دانگرید کردن مک وهمین طور نصب برنامه های کرک شده بر روی mountain lion

سلام.
    راستش من تازه مک خریدم و زیاد اشنا نیستم به این سیستم عامل چند تا سوال داشتم که احتمالا مبتدیانه هستش و بابت این سوالای مبتدیانم عذر خواهی میکنم.

سوال اولم: من بر روی مک بوکم نسخه ۱۰.۷.۴ os x lion لاین دارم و میخواستم اپگرید کنم به mountain lion در واقع سوالم اینجاس که اگه احیانا من خواستم یه روزی این سیستم دانگرید کنم به ۱۰.۷.۴ os x lion مشکلی پیش نمی یاد؟؟؟؟؟درواقع مثل ایفون و ایپد که اپل جلوی دانگرید میگیره در مورد مک هم همین طوری هست؟؟؟؟؟؟؟؟یا خیر؟؟؟؟؟

سوال دومم:من یه پک نرم افزاری دارم که خوب کرک شده هستش(iking شرکت پرند) که روی پکش نوشته شده سازگار با ۱۰.۷.۳ میخواستم بدونم اگه من اپگرید کنم به mountain lion ایا میتونم از این پک استفاده کنم؟؟؟؟؟؟یعنی برنامه ها بر روی mountain lion کار میکنه؟؟؟میتونم از همون کرک قبلی استفاده کنم؟؟؟؟؟

سلام.
    ۱-نه اپل مثل ایفون و ... به دانگرید در مک کاری ندارد و شما مانند ویندوز راحت هستید

۲-من خودمم از این پک استفاده میکنم و باید بگم بعضی از برنامه ها رو mountain lion کار نمیکنند(تقریبا ۵٪)

نظر

سلام.
      ۱-نه اپل مثل ایفون و ... به دانگرید در مک کاری ندارد و شما مانند ویندوز راحت هستید

۲-من خودمم از این پک استفاده میکنم و باید بگم بعضی از برنامه ها رو mountain lion کار نمیکنند(تقریبا ۵٪)

نظر

راستی برای دانگرید باید از چه طریقی این کار انجام بشه؟؟؟؟ایا اموزشی تو انجمن هستش برای اینکار؟؟؟؟و ممنون بابت راهنماییتون.
        ویرایش توسط Mo_fi : https://i-phone.ir/forums/member/75660-mo_fi در ساعت 30-07-2012, 10:53 AM

نظر

نوشته اصلی توسط Mo_fi نمایش پست ها
          راستی برای دانگرید باید از چه طریقی این کار انجام بشه؟؟؟؟ایا اموزشی تو انجمن هستش برای اینکار؟؟؟؟و ممنون بابت راهنماییتون.
          یه backup با time machine بگیر. هر وقت که خواستی می تونی از mountain lion به lion دانگرید کنید. البته حواست باشه که وقتی به mountain آپ کردی یه backup هم از اون بگیری.

نظر

من ميخوام دانگريد كنم با لاين اجازه نميده ميگه ورژن جديد هستي ! حتما بايد كلين اينستال كنم؟

نظر

با بکاپ قدیمی میتونید ریستور کنید و اینکه با هر نسخه ای Clean Install کنید.
              البته اگه اون نسخه مربوط به قبل از توزیع مک شما باشه، ممکنه به مشکل برخورد کنید. (مثلا ریختن Snow Leopard رو مدل های ۲۰۱۲)

نظر

اگه قبلا از time machine استفاده كردي و بك اپ داري،ميتوني به همون زمان برگردي!اگه نكردي،يه بك اپ دستي بگير clean instal كن!

نظر

صبر کنید ..
                X