اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

آموزش نصب مک به صورت Clean Install

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

نوشته اصلی توسط bigonah_666 نمایش پست ها
    سلام من وقتی روی دکمه Restore کلیک میکنم میخواد که شروع کنه پیغام میده Could not restore - Resource busy هر کاری میکنم بازم این پیغام رو میده چیکار کنم؟

- - - - - - - - - -

سلام من وقتی روی دکمه Restore کلیک میکنم میخواد که شروع کنه پیغام میده Could not restore - Resource busy هر کاری میکنم بازم این پیغام رو میده چیکار کنم؟
    شما باید فلشتان را unmount کنید برای این کار به disk utility بروید و در منوی سمت چپ روی اسم فلشتان راست کلیک کنید (به اصطلاح PC) بعد unmount را بزنید ان شاء الله مشکل شما حل می شود !!!!
    ویرایش توسط iSnakeS : https://i-phone.ir/forums/member/101370-isnakes در ساعت 11-01-2013, 01:40 AM

نظر

شاید مطرح کردن سوالم اینجا درست نباشه اما هرچی تو انجمن گشتم جایی بهتر از اینجا پیدا نکردم!
      راستش من تا حالا آپگرید نکردم و حالا هم که می خوام آپگرید کنم نمی خوام اطلاعات قبلیم از بین بره و به عبارتی نمی خوام کلین اینستال کنم. ممنون می شم اگه راهنماییم کنید.

- - - - - - - - - -

شاید مطرح کردن سوالم اینجا درست نباشه اما هرچی تو انجمن گشتم جایی بهتر از اینجا پیدا نکردم!
      راستش من تا حالا آپگرید نکردم و حالا هم که می خوام آپگرید کنم نمی خوام اطلاعات قبلیم از بین بره و به عبارتی نمی خوام کلین اینستال کنم. ممنون می شم اگه راهنماییم کنید.

نظر

نوشته اصلی توسط shahravesh_66 نمایش پست ها

- - - - - - - - - -

آخرین نسخه سیستم عامل رو از Mac App Store دانلود کنید، یا از سورس انجمن بخش مکیناش، پسوند فایل App Store در حقیقت APP هستش ، تو محیط کنونی سیستم عاملتون اجرا کنید و مراحل نصب رو ادامه بدین، مکینتاش شما بدون از دست دادن اطلاعات ارتقا پیدا خواهد کرد!!

نظر

نوشته اصلی توسط iConnection نمایش پست ها
          آخرین نسخه سیستم عامل رو از Mac App Store دانلود کنید، یا از سورس انجمن بخش مکیناش، پسوند فایل App Store در حقیقت APP هستش ، تو محیط کنونی سیستم عاملتون اجرا کنید و مراحل نصب رو ادامه بدین، مکینتاش شما بدون از دست دادن اطلاعات ارتقا پیدا خواهد کرد!!
          من از پی سی دانلود٬ دانلود کردم و بعد از اکسترکت کردن فایل های فشرده یه فایل setup.dmg برام ایجاد شد. باید روی همون کلیک کنم؟

نظر

آموزش نصب مک به صورت Clean Install

نوشته اصلی توسط shahravesh_66 نمایش پست ها
            من از پی سی دانلود٬ دانلود کردم و بعد از اکسترکت کردن فایل های فشرده یه فایل setup.dmg برام ایجاد شد. باید روی همون کلیک کنم؟
            بله ، پكيج داخل setup file هست!

Sent from my iPhone 4s using Tapatalk 2

نظر

مراحل كلين رو قبل از وارد كردن دي وي دي شير كوهي انجام دادم و به فرمت mac os x journaled دراوردم حال كه مكبوك را رياستارت ميكنم و بعد از نگه داشتن option وارد محيط boot manager ميشوم دي وي دي بوتيبل شير كوهي را كه وارد ميكنم عكس شير نمياد تا وارد محيط اينستال شم البته قبلا ويندوز ٧ رو مك نصب بود و اون را هنوز پاك نكردم و گ ينه boot canp هنوز تو محيط boot manager هست
              لطفا راهنمايي كنيد

نظر

نوشته اصلی توسط kamvar نمایش پست ها
                مراحل كلين رو قبل از وارد كردن دي وي دي شير كوهي انجام دادم و به فرمت mac os x journaled دراوردم حال كه مكبوك را رياستارت ميكنم و بعد از نگه داشتن option وارد محيط boot manager ميشوم دي وي دي بوتيبل شير كوهي را كه وارد ميكنم عكس شير نمياد تا وارد محيط اينستال شم البته قبلا ويندوز ٧ رو مك نصب بود و اون را هنوز پاك نكردم و گ ينه boot canp هنوز تو محيط boot manager هست
                لطفا راهنمايي كنيد
                ربطی به داشنت ویندوز رو مک از قبل نداره!
                دی وی دی بوتیبل درست کردید!؟
                درست . درست کردید!؟

نظر

سلام من طبق اموزش هاي خود سايت اقدام به ساخت دي وي دي بوتيبل روي دي وي دي٩ كردم،دي وي دي رو وقتي داخل مكبوك ميزارم بوت ميشه ولي وقتي براي نصب به صورت كلين اينستال اقدام ميكنم نميشناسه،همه كارو مو به مو انجام دادم ولي نميشه!
                  از تو خود محيط مك نميشه اينستال كرد و هارد رو فرمت كرد؟

نظر

نوشته اصلی توسط ahmadra.2520 نمایش پست ها
                    سلام من طبق اموزش هاي خود سايت اقدام به ساخت دي وي دي بوتيبل روي دي وي دي٩ كردم،دي وي دي رو وقتي داخل مكبوك ميزارم بوت ميشه ولي وقتي براي نصب به صورت كلين اينستال اقدام ميكنم نميشناسه،همه كارو مو به مو انجام دادم ولي نميشه!
                    از تو خود محيط مك نميشه اينستال كرد و هارد رو فرمت كرد؟
                    منم همینطور . با چند تا فلشم تست کردم به هیچ عنوان نمیشه clean install کرد هارد مک هم فرمت شده هیچ راهی نیست

اینترنتو زیرو رو کردم راهی *****بیدا نکردم

نظر

من os رو دانلود کردم
                      9 تا فایل زیپ هستش
                      من نفهمیدم که اون فلش بوت رو از روی چی درست کنم.اگه کمکم کنین ممنون میشم
                      یه سوال دیگه ، اون پکیج های زیپ رو باید unzip کنم و همه رو تو 1 فولدر بریزم؟

- - - - - - - - - -

من os رو دانلود کردم
                      9 تا فایل زیپ هستش

نظر

نوشته اصلی توسط pooria83 نمایش پست ها
                        من os رو دانلود کردم
                        9 تا فایل زیپ هستش

- - - - - - - - - -

من os رو دانلود کردم
                        9 تا فایل زیپ هستش
                        شما بايد اين فايل هارو اكستركت كنيد.

نظر

نوشته اصلی توسط sega نمایش پست ها
                          شما بايد اين فايل هارو اكستركت كنيد.
                          در مورد ساخت فلش هم میشه یه توضیح بهم بدین

نظر

نوشته اصلی توسط pooria83 نمایش پست ها
                            در مورد ساخت فلش هم میشه یه توضیح بهم بدین
                            http://www.i-phone.ir/forums/thread71314.html

نظر

سلام ودست گرامی من در بوت دستگاه ریکاوری داشتم اما الان قیبش زده در ضمن من هارد رو فورمت کردم و میخوام سیسم مکینتاش نصب کنم نمیتونم والا و بلا دیونه شدم اخه چرا اینجوریه چرا مثل ویندوز دی وی دی نداره به اسونی بوت کنیم نصب کنیم بره خلاص شیم اخه این چه طرزشه اپل ملت رو مسخره کرده ؟؟؟

نظر

سلام!
                                من سیستمم ویروسی شده بود و همین کارهارو کردم و همش رو پاک کردم و دوباره با اینترنت دانلود کردم. همه مراحل رو میره و سیستم رو ریستارت هم میکنه ولی روی لوگوی اپل گیر میکنه و همون دایره چرخان که لود شودن رو نشون میده میمونه و ویندوز بالا نمیاد. اگه ممکنه راهنمایی کنید بگید چکار میتونم بکنم. درضمن سی دی پلنگ برفی رو هم دارم. ولی نتونستم با سی دی همون سیستم عامل پلنگ رو سوار کنم و دوباره از طریق اون برم تو اپ استور و لیون رو دانلود کنم
                                آیمک 24 اینچی دارم که حدود 4 ساله دارمش و ازش خیلی هم راضی هستم. اگه میشه راهنمایی کنید. ممنون.

- - - - - - - - - -

نظر

صبر کنید ..
                                X