اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

آموزش نصب مک به صورت Clean Install

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• سلام
    یک سوال داشتم..
    اگه نخوام فایل هام پاک بشه.. درواقع نخوام clean install کنم
    کار خاصی باید انجام بدم؟ لازمه حتما بک آپ بگیرم؟
    پابلیک بتا Sierra رو میخوام نصب کنم..
    redeem کردم و الان داره دانلود میشه
    ممنون میشم راهنمایی کنید

نظر

• من به صورت Clean install میخوام Yosemite را از روی فلش نصب کنم، لپ تاپ را ریستارت کردم و وقتی میخواد شروع به نصب کنه اپل آیدی و پسورد می پرسه که هرچی وارد میکنم میگه پسورد اشتباهه و ارور میده this item is temporarily unavailable
      کسی میدونه چیکار باید بکنم
      فایل های پیوست شده

نظر

• هیچ کسی نمیتونه جواب بده؟ از مدیرا نمیدونن جریان چیه
        من تو اینتدنت سرچ کردم میگه option + command + R با هم بزنین تا عکس کره زمین بیاد ولی اینکار را می کنم هیچ اتفاقی نمیوفته و کره زمین نمیاد .

نظر

• سلام
          من میخاستم ورژن 10.13 رو روی مک مینی ( Mid 2010 ) نصب کنم . اول با فلشی که ساخته بودم آپدیت کردم و شد ، اما چون پسوردش رو ارور میداد تصمیم گرفتم کلین اینستال کنم
          اما با این ارور مواجه شدم : The recovery server could not be contacted
          لطفا راهنمایی کنید

نظر

• سلامدوستانمنبههیچروشینمیتونمکسییراروبصورتبوترویفلشبریزمش. همشارور 10006 میده. بیشترازیکماههدرگیرشم. باچنتافلشتستکردمهمشهمینارور. لطفااگهبلدیدراهنماییمکنین

نظر

• سلام دوست عزیز
              متن دقیق ارورتون چی هستش؟؟
              Sierra رو میخواید بریزید یا High Sierra؟؟

نظر

• نوشته اصلی توسط GeniusBarIR نمایش پست ها
                سلام دوست عزیز
                متن دقیق ارورتون چی هستش؟؟
                Sierra رو میخواید بریزید یا High Sierra؟؟
                high Sierra . اگر بلدید لطقا تو تلگرام راهنماببم کنبد. ابن ایدی تلکراممه: @iaraz
                ممنونم

نظر

• سلام من یه سوالی برام پیش آمد یه مک بوک دسته دوم گرفتم که آخرین نسخه high-sierra روش نصب هست ایا نیاز هست کامل clean کنم که انگار از نو خریدیش همه چیز تمیز باشه ؟

نظر

• سلام.
                    این اختیاریه. میتونید انجام بدید یا ندید. البته انجام بدید بهتره چون توی استفاده های قبلی امکان داره برنامه های یا فایل های اضافی حتی شاید مخرب (احتمالش کمه) روش نصب شده باشه. یک بار نصب کامل انجام بدید بهتره از این جهت.

نظر

• سلام و وقت به خیر. هفته گذشته مک‌بوکم رو به آخرین نسخه (high Sierra) ارتقا دادم. عالی بود فقط نمیتونستم از طریق بوت‌کمپ ویندوز نصب کنم. گفتم یه بار ریست کنم و از اول مک و ويندوز نصب کنم. ریست کردم (ریستارت و بعدش Command + R) و تو قسمت دیسک یوتیلیتی erase زدم و به صفحه ری‌اینستال مک برگشتم و موقع نصب این خطا میاد:
                      the recovery server could not be contacted
                      خیلی سرچ کردم. خیلی. راه‌حل‌هایی که سایت‌های مختلف گفته بودن برای اکثر کاربران مفید بوده و مشکلشون حل شده. مفیدترین هم این سایت بود:
                      https://gist.github.com/levlaz/16b63...93be0d91aedbd7
                      ولی مشکل من همچنان به قوت خود باقی مونده. تنها چیزی که به ذهنم می‌رسه اینه که شاید از آی.پی ایران استفاده میکنم. می‌تونید کمک کنید؟
                      پ.ن: موقع نصب ویندوز با بوت‌کمپ هم مراحل نصب پیش نمیره. مگه اینکه *****شکن وصل باشه. ولی الان که حذف کردم و سیستم عاملی وجود نداره چطور باید مشکل آی.پی رو حل کرد؟
                      ممنونم.

نظر

صبر کنید ..
                      X