اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

نیومدن بالا گوشی

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• نیومدن بالا گوشی

سلام خدمت عزیزان

دوستان گوشی من 3gs هست ورژن 3.1.3
    امروز گوشی رو خواموش کردم و حالا که میخوام روشن کنمش گیر کرده وفلش همش در حال گردش هست ممنون میشم کمکم کنید که چی کار کنم تا درست بشه

Home و power را نگه دارید تا ریستارت شود.

نظر

ری استارت شد ولی گوشی بالا نمیاد

نظر

ورژن دستگاه شما خیلی قدیمی هستند، پیشنهاد میکنم اپدیت
        کنید به ورژن 5.1.1
        ولی در هر صورت یک بار 10 ثانیه کلیدی هومن و پاور رو بگیرید و عدم رو ول کنید سر ده
        ثانیه تا گوشی رسیدن شهر شاید مشکل حل شد
        Sent from my HTC One X using Tapatalk
        ویرایش توسط parham7 : https://i-phone.ir/forums/member/14861-parham7 در ساعت 29-07-2012, 07:03 PM

نظر

سلام:روی گوشیم auto app killer رو از سیدیا نصب کردم وسط کار قبل از کامل شدن نصب گوشی خو به خود ریست شد و وقتی روشن که میکردمش قبل از بالا اومدن و تو همون لوگوی اپل ریست میشد ولی بعد چند بار ریست شدن بالا میومد ولی سیدیا باز نمیشد که برنامه رو حذف کنم. بعد من چند تا فایل از یه جا پاک کردم که یادم نیست(آدرسی مربوط به فایلهای سیدیا) کجا. الان دیگه اصلا بالا نمیاد. خواستم گوشی به حالت dfu ببرم که اونم نمیزاره توی ریکاوری هم error 21 میده ممنون میشم کمکم کنید

نظر

نوشته اصلی توسط shahrdad نمایش پست ها
            سلام:روی گوشیم auto app killer رو از سیدیا نصب کردم وسط کار قبل از کامل شدن نصب گوشی خو به خود ریست شد و وقتی روشن که میکردمش قبل از بالا اومدن و تو همون لوگوی اپل ریست میشد ولی بعد چند بار ریست شدن بالا میومد ولی سیدیا باز نمیشد که برنامه رو حذف کنم. بعد من چند تا فایل از یه جا پاک کردم که یادم نیست(آدرسی مربوط به فایلهای سیدیا) کجا. الان دیگه اصلا بالا نمیاد. خواستم گوشی به حالت dfu ببرم که اونم نمیزاره توی ریکاوری هم error 21 میده ممنون میشم کمکم کنید
            با ireb به dfu ببرید.

نظر

منون که سریع پاسخ دادید مشکل حل شد.تو مکینتاش نصب نمیکرد توی ویندوز نصب شد(پارالل)

نظر

صبر کنید ..
              X