اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

مشاوره خرید لب تاپ تا سقف 900 تومان

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• مشاوره خرید لب تاپ تا سقف 900 تومان

سلام
    دوستان تا 900 تومن چی پیشنهاد می کنید؟؟؟

باسلام
    شما مورد استفاده رد سنيتون و نيازتون رو بگيد

نظر

برا مادرم می خوام نهایت کارش office و نرم افزارای حسابداری(مثل هلو ...) و اینترنتو شایدم اهنگ و فیلم

نظر

نوشته اصلی توسط Arian.1757 نمایش پست ها
        برا مادرم می خوام نهایت کارش office و نرم افزارای حسابداری(مثل هلو ...) و اینترنتو شایدم اهنگ و فیلم
        مدلهای Acer میتونید خرید کنید! اتفاقا خیلی هم خوب هستند!

دیجی کالا: لپ تاپ ایسر
        " MICROSOFT'S MONSTER OF SOFTWARE, APPLE'S MONSTER OF HARDWARE "
        TECHNOLOGY NEEDS BOTH OF THEM

نظر

نوشته اصلی توسط E H S A N نمایش پست ها
          مدلهای Acer میتونید خرید کنید! اتفاقا خیلی هم خوب هستند!

دیجی کالا: لپ تاپ ایسر
          acer به نظرم جالب نیس خودم نظرم رو
          1.hp
          2.asus
          3.dell acer

نظر

acer به نظرم جالب نیس خودم نظرم رو
            1.hp
            2.asus
            3.dell acer
            توی رنج قیمت شما! بهترین Acer هست.! برای چی میگین خوب نیست ؟ چون ارزونتر هست ؟ من یکیشو ۲ سال و اندی پیش خریدم ، هنوز بخوبی کار مید و سالم سالم هست! تازه بازی Call Of Duty را روی اون تمام کردم البته توی هر مارکی ممکن هست laptop مشکل پیدا کنه! اما معیار را قیمت نذارید! بقیه مدل های پول اسمش را میگیرن! CPU را خودشون میسارن ؟ یا Ram ؟ یا Graphic کارت ؟ همش را شرکتهای بزرگ دیگه میسازن و این شرکتها میخرن و نهایت mainboard و یکسری قطعات دیگشو تولید میکنن. وگرنه همش سرو ته یک کرباس هستند! البته LCDهاشون خیلی فرق میکنه که اینجا شما میتونید انتخاب کنید!
            اگر بتونید HP بخرید که بهتر هست! اما با ۹۰۰ لپتاپ های موجود HP کمی ضعیفتر هستند!مثلا اگر روی Acer کارت گرافیک 1 GIG باشه معادل HP کارت گرافیک Intel HD هست .گرنه انتخاب بهتر HP هست از یکسری جوانب دیگه!من روی بودجه شما گفتن Acer ، اگر میگفتید ۱.۵ یا ۲ میلیون ، بهترین SONY بود بخاطر Screen های با کیفیت عالی اون!
            ویرایش توسط E H S A N : https://i-phone.ir/forums/member/37262-e-h-s-a-n در ساعت 29-07-2012, 08:59 PM
            " MICROSOFT'S MONSTER OF SOFTWARE, APPLE'S MONSTER OF HARDWARE "
            TECHNOLOGY NEEDS BOTH OF THEM

نظر

به نظر من روی Lenovo و MSI هم می تونی تمرکز کنی . این ها هم لپ تاپ های خوبین و هم کیفیت خوبی دارن ولی خب خوشگل نیستند !!!

نظر

لپ تاپ شرکت فراسو هم اورده هم کیفیتش خوبه مهمتر خیلی گارانتی های خفنی داره فراسو من نمیتونم لینک بدم چون تبلیغ میشه ولی رو سایت mylavan هست

نظر

به نظر من توی این رنج قیمت اینتل نخر !
                  میتونی AMD بگیری که گرافیک خیلی قوی تری گیرت میاد مثلا Asus K43TK-A مدل گرافیکش 7670 ه ! این سری که AMD داده گرافیک و پردازنده با هم هستن به همین دلیل APU دارن نه cpu
                  قیمت اون مدل که گفتم بین ۹۰۰ تا ۹۳۰ تومنه
                  ویرایش توسط Reza-Apple : https://i-phone.ir/forums/member/19330-reza-apple در ساعت 29-07-2012, 09:31 PM

نظر

Acre گرفتم البته رمش ٢ بوذ كه همونجا برام ٤ كرذ به نظرم خوبه

نظر

سلام
                      دوستان تا 900 تومن چی پیشنهاد می کنید؟؟؟
                      بهترین لپ تاپ تو این قیمت msi هست.من چندین مدلشو تست کردم.هم ظاهرش خوبه هم داخلش نسبت به قیمتش خوبه

نظر

صبر کنید ..
                      X