اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

حل مشکل اجرای Mkv fullHD با Av Player HD ورژن 1.5

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

نوشته اصلی توسط Mahdi2839 نمایش پست ها
    در مورد subtitle فارسي سابورت ميكنه يا نه؟
    سلام بله کامل ساپورت میکنه ! اگر نشون نداد روی فایل subtitle که ریختین در برنامه کیلک کنید و از پنجره باز شده زبان رو روی arabic بزارین !

نظر

سلام
      من نسخه 1.4 این برنامه را روی آیپد 2 دارم (کرک شده).الان بخوام نسخه جدید را نصب کنم (کرک شده) بعد باید قبلی را پاک کنم و دوباره فایل های موجود در نسخه قبلی را از طریق کامپیوتر به نسخه جدید انتقال دهم یا با نصب این نسخه بر روی نسخه قبل نصب میشه و فایلهایش هم روی نسخه جدید میاد ؟؟؟

نظر

حل مشکل اجرای Mkv fullHD با Av Player HD ورژن 1.5

نوشته اصلی توسط amirrezan95 نمایش پست ها
        سلام
        من نسخه 1.4 این برنامه را روی آیپد 2 دارم (کرک شده).الان بخوام نسخه جدید را نصب کنم (کرک شده) بعد باید قبلی را پاک کنم و دوباره فایل های موجود در نسخه قبلی را از طریق کامپیوتر به نسخه جدید انتقال دهم یا با نصب این نسخه بر روی نسخه قبل نصب میشه و فایلهایش هم روی نسخه جدید میاد ؟؟؟
        فرقی نداره میتونید با ایفان باکس یا ایتونز بریزید خودش اپدیت میکنه.

نظر

لینک برای ایبد خرابه :-(

نظر

نوشته اصلی توسط motreghi نمایش پست ها
            لینک برای ایبد خرابه :-(
            سلام . اصلاح شد

نظر

سلام . ورژن 1.64 جایگزین شد !

نظر

سلام . ورژن 2.0 جایگزین شد !

نظر

نیازی نبود
                  توضیحات کاملتر اینجا هستش
                  http://www.i-phone.ir/forums/thread85958.html

نظر

نوشته اصلی توسط SMB_77 نمایش پست ها
                    نیازی نبود
                    توضیحات کاملتر اینجا هستش
                    http://www.i-phone.ir/forums/thread85958.html
                    سلام . این رو مدیریت تشخیص میده نه شما .

این تاپیک دقیقا برای 1 سال پیش هست . ( به خودتون زحمت بدید تاریخ پست اول رو نگاه کنید )

نظر

نوشته اصلی توسط hormozan نمایش پست ها
                      سلام . این رو مدیریت تشخیص میده نه شما .

این تاپیک دقیقا برای 1 سال پیش هست . ( به خودتون زحمت بدید تاریخ پست اول رو نگاه کنید )
                      معمولا چیزهای جدید تر با ارزش تر هستند
                      من پست شما رو نگاه کردم چیزی درمورد تغییرات و عکس از محیط برنامه ندیدم
                      قبل از اینکه شما این پست رو آپدیت کنید من زودتر اطلاع رسانی و همراه با لینک مستقیم کرک قرار داده بودم
                      ویرایش توسط SMB_77 : https://i-phone.ir/forums/member/127455-smb_77 در ساعت 27-06-2013, 03:58 PM

نظر

نوشته اصلی توسط SMB_77 نمایش پست ها
                        معمولا چیزهای جدید تر با ارزش تر هستند
                        من پست شما رو نگاه کردم چیزی درمورد تغییرات و عکس از محیط برنامه ندیدم
                        قبل از اینکه شما این پست رو آپدیت کنید من زودتر اطلاع رسانی و همراه با لینک مستقیم کرک قرار داده بودم
                        در این موارد معمولا درخواست میدن و لینک ها جایگزین میشن ! اون لینک App store هم برای توضیحات اضافه یا اگر کسی خواست خریداری کنه قرار میگیره !

نظر

سلام چطوري ميتونم با av player زير نويس فارسي رو بذار رو فيلم؟ من ميريزمش تو برنامه ولي باز زير نويسش نشون ميده off
                          من حتي اسم زير نويسو دقيقا مثل اسم فيلم كردم ولي باز هم درست نشد. لطفا كمكم كنيد.ممنون

نظر

نوشته اصلی توسط Imdb نمایش پست ها
                            سلام چطوري ميتونم با av player زير نويس فارسي رو بذار رو فيلم؟ من ميريزمش تو برنامه ولي باز زير نويسش نشون ميده off
                            من حتي اسم زير نويسو دقيقا مثل اسم فيلم كردم ولي باز هم درست نشد. لطفا كمكم كنيد.ممنون
                            سلام . زير نويس فرمت اش srt هست ؟؟؟

Sent from my iPad 3 using Tapatalk HD

نظر

بله!!!!

- - - - - - - - - -

بله!!!

نظر

نوشته اصلی توسط Imdb نمایش پست ها
                                اگه زیرنویس با فرمت srt هست، روی زیرنویس کلیک کنید و فرمت اون رو unicode ویا Arabic قراربدین(زیرنویس فارسی فقط با این دو فرمت نمایش داده میشه)
                                اگه باز هم نشون نداد زیرنویس رو در ویندوز با NotePad باز کنید و کدک اون رو UTF-8 تبدیل کنید و دوباره save کنید
                                فرمت sub/idx رو این برنامه ساپورت نمیکنه. بهتره از برنامه oPlayer استفاده کنید.

نظر

صبر کنید ..
                                X