اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

مشکل با سرعت اینترنت(cellular)

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• مشکل با سرعت اینترنت(cellular)

سلام دوستان
    من از اینترنت خطم همیشه استفاده می کنم الا 3روزه که وقتی می خوام با گوشیم تو اینترنت برم و یا اینکه از اپ استور برنامه ای دانلود کنم اصلا نمی شه و حتی گوگل را هم باز نمی کنه ولی وقتی از هات اسپات استفاده می کنم وبا پی سی وبگردی و یا دانلود می کنم سرعتش خوبه
    اساتید تا حالا به این مشکل خوردن و اینکه می دونن ایراد از خط هاست و یا از4sام

واقعا تو با نت خط از اپ استور برنامه دانلود ميكني!؟

نظر

نوشته اصلی توسط tamilad نمایش پست ها
      سلام دوستان
      من از اینترنت خطم همیشه استفاده می کنم الا 3روزه که وقتی می خوام با گوشیم تو اینترنت برم و یا اینکه از اپ استور برنامه ای دانلود کنم اصلا نمی شه و حتی گوگل را هم باز نمی کنه ولی وقتی از هات اسپات استفاده می کنم وبا پی سی وبگردی و یا دانلود می کنم سرعتش خوبه
      اساتید تا حالا به این مشکل خوردن و اینکه می دونن ایراد از خط هاست و یا از4sام
      یه ریست نتورک بزنید ببینید تغییری نمیکنه؟

نظر

بله من از اپ استور دانلود می کنم با همین اینترنت گوشیم و البته چاره ی دیگه ای ام ندارم چون منطقه ای که هستم هیچ سرویس اینترنتی نداره جز همین

دوست عزیز ریست هم کردم درست نشد

نظر

منم همین کار و می کنم و معمولا با روشن و خاموش کردن airplane mode حل می شه..امتحان کن

نظر

نوشته اصلی توسط mova نمایش پست ها
            منم همین کار و می کنم و معمولا با روشن و خاموش کردن airplane mode حل می شه..امتحان کن
            ممنونم دوستان از اینکه وقت میگذارید و به من کمک می کنید ولی همه این کار ها را من قبلا خودم کرده بودم و مشکلم حل نشد
            اگه ممکنه دوستان یه کمکی به من کنن و اگه خط ایرانسل تو گوشیشون دارن سرعت اینترنت خطشون را روی گوشیشون (روی گوشی فقط روی پی سی نه)چک کنن بگن که چطوریه
            در ضمن از دوستان ی دنیاممنونم

نظر

شما 3g رو یه بار روشن خاموش کن درست میشه

نظر

نوشته اصلی توسط ernesto نمایش پست ها
                شما 3g رو یه بار روشن خاموش کن درست میشه
                دوست عزیز این کار را هم انجام دادم و جواب نداد
                امروز به اپراتور همراه اول و ایرانسل زنگ زدم جفتشون گفتن که خط ها ایراد پیدا کرده وچند روزه دیگه ام درست می شه
                حالا باید یه مقدار صبر کنم ببینیم درست می شه یا نه اگه اتفاق خاصی افتاد بهتون می گم حتما
                راستی بگذارین ی کار دیگه ام که خودم 2 روز پیش انجام دادم و تاثیری نداشترا هم به اساتید بگم
                erase all content and setting هم کردم و جواب نداد

و اینکه تنها راه الان صبرفقط سخته ولی مجوم

نظر

صبر کنید ..
                X