اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

جیلبریک خارج از ایران

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• جیلبریک خارج از ایران

می خواستم بدونم اگه من جیلبریک کنم خارج از ایران از لحاظ قانون کپی رایت برام مشکل پیش میاد یا نه ؟
    واین که گارانتی به مشکل بر می خوره یا نه؟

اگر خداي نكرده براي گجت مشكل ايجاد بشه نميتوني ببري اپل استور براي گارانتي
    اصلا گجت جيلبريك شده نبايد كلا ببري اپل استور
    ویرایش توسط iAhmaD : https://i-phone.ir/forums/member/9339-iahmad در ساعت 27-07-2012, 01:59 PM

نظر

در مورد كپي رايت چي؟

نظر

نوشته اصلی توسط alireza6050 نمایش پست ها
        می خواستم بدونم اگه من جیلبریک کنم خارج از ایران از لحاظ قانون کپی رایت برام مشکل پیش میاد یا نه ؟
        واین که گارانتی به مشکل بر می خوره یا نه؟
        استفاده از هر اپلیکیشن چه متعلق به اپل و یا سایدیا که به صورت کرک شده باشه ممنوع است اما جیلبرک طبق حکم دادگاه آمریکا آزاد میباشد

نظر

حالا یه سوال دیگه !
          اپا اگر رو 5.0.1 جیلبریک کنیم و بعد به 5.1.1 برویم و جیلبریک نکنیم اونا میفهمن که قبلا جیلبریک شده ؟
          شنیدم که میتونن !

نظر

نوشته اصلی توسط mohamad79 نمایش پست ها
            حالا یه سوال دیگه !
            اپا اگر رو 5.0.1 جیلبریک کنیم و بعد به 5.1.1 برویم و جیلبریک نکنیم اونا میفهمن که قبلا جیلبریک شده ؟
            شنیدم که میتونن !
            بله شما موقعی که برید پیش apple guinness متوجه میشه اما اگه اون موقع دستگاهتون jb نباشه مشکلی به وجود نمیاد

نظر

نوشته اصلی توسط mohamad79 نمایش پست ها
              حالا یه سوال دیگه !
              شنیدم که میتونن !
              اگه دستگاهتون رو به ورژن بالاتر آپدیت کنید و به عنوان یه آیفون جدید (نه با ریستور از بکاپ) دستگاه رو راه بندازید، هیچ اثری از جیلبریک قبلی نمی مونه.

نظر

داداش فقط نصب کرک جرم شناخته میشه
                حالا من موندم چطوری متوجه میشن که ما برنامه ی کرک رو گوشیمون نصب کردیم؟

نظر

نمی فهمن!
                  پس فکر کردین براي چی اینقدر جیلبریکر ها از مردم می خوان اپ کرک شده نصب نکنن با جیلبریک؟!
                  اگر کمی احتیاط کنین نمی فهمن!
                  البته خوب همیشه اگر بخریم بهتره!

نظر

از دوستانى كه سابقشو دارن اگر واسه مسافرت خارج از ايران سيم كارت ديگه اى روى ايفون بزاريم و اينكه ايفونمون جيلبريك شده باشه مشكل خاصى نداره؟ نميفهمن؟ اپراتورا يا جايى گير نميدن؟

نظر

نوشته اصلی توسط no_sugar_no نمایش پست ها
                      از دوستانى كه سابقشو دارن اگر واسه مسافرت خارج از ايران سيم كارت ديگه اى روى ايفون بزاريم و اينكه ايفونمون جيلبريك شده باشه مشكل خاصى نداره؟ نميفهمن؟ اپراتورا يا جايى گير نميدن؟
                      تا نخواي ببري براي گارانتي هيچ مشكلي ايجاد نميشه

نظر

صبر کنید ..
                      X