اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

مشکل با Airblue Sharing

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• مشکل با Airblue Sharing

درود به همه دوستان
    مشکلی که برام که پیش اومده با Airblue sharing هستش.
    وقتی نصب کردم 2 تا موضوع آزاردهنده بود:
    1. مشکلی که با Wi Fi داشت.
    2. آیکن مربوط به Assistive Touch که فعال کرده بودم، بعد از نصب AirBlue دچار مشکل شده بود و وقتی وارد هر برنامه ای می شدم یا خارج، برای چند ثانیه محو میشد!

با توجه به مشکلات بالا ترجیح دادم AirBlue رو Remove کنم.

مشکل اینجاست که بعد از Remove کردن، همچنان موارد بالا باقی مونده و اون مشکلات حذف نشده!

خواهشم اینه که در 2 مورد راهنمایی کنید

1. چیکار کنم که گوشی به همون حالت قبل برگرده ؟
    2. و اصولا وقتی از Cydia چیزی نصب میشه و باعث مشکل میشه، بهترین راه پاک کردنش چیه که کارکرد گوشی مثل اولش بشه؟ (من از تو قسمت پکیج میرم روی اون برنامه و گزینه remove رو انتخاب می کنم]

قبلا از راهنماییتون سپاسگزارم

شما احتمالا از نسخه کرک استفاده میکنید،اگه خریداری کنید و از نسخه اصلی استفاده کنید بسیاری از این مشکلات رو نخواهید داشت.
    ویرایش توسط shadmehr : https://i-phone.ir/forums/member/12900-shadmehr در ساعت 26-07-2012, 09:53 AM

نظر

مشكل يك خوندم نياز به خوندن باقي نبود
      به نظرت ارزش داره بخاطر ده هزارتومن wifi رو از كار بندازي
      تا اسيب نديده بايد پاكش كني كه بعضي وقت ها بايد ريستور كني

نظر

من خودم از نسخه کرک شدش استفاده میکنم و مشکل های شما برام پیش نیومده اما واسه پاک کردن بهتره همه package هایی که همراه برنامه نصب میشن رو پاک کنین
        مثلا airblue sharing همراه خودش حتما برنامه airblue stack رو هم نصب میکنه، اون رو هم پاک کنین و بعدش یه بار گوشی رو ریستارت بکنین، احتمالا درست شه

نظر

اگه دوست داريد ١٠ تومن نديد پس wi-fi گوشي رو بيخيال شيد ! حتي يه نفر هم اينجا وايرلس اش به اين دليل خراب شده بود

iPhone4 5.1.1 jailbreak

نظر

نوشته اصلی توسط iAhmaD نمایش پست ها
            مشكل يك خوندم نياز به خوندن باقي نبود
            به نظرت ارزش داره بخاطر ده هزارتومن wifi رو از كار بندازي
            تا اسيب نديده بايد پاكش كني كه بعضي وقت ها بايد ريستور كني
            1. عکس العمل دوستان جالب بود
            2. من اصلا نمی دونستم که اینی که نصب کردم کرک شدست و Free نبوده 10-15 هزار تومن 1 کیلو مرغ هم نمی دن .
            3. وقتی دیدم باهاش مشکل دارم پاکش کردم
            4. بعد از پاک کردن این مشکلات که گفتم باقی موندن، و می خوام بدونم راه برطرف کرذنش چیه؟

نظر

نوشته اصلی توسط eezee نمایش پست ها
              2. من اصلا نمی دونستم که اینی که نصب کردم کرک شدست و Free نبوده 10-15 هزار تومن 1 کیلو مرغ هم نمی دن .
              4. بعد از پاک کردن این مشکلات که گفتم باقی موندن، و می خوام بدونم راه برطرف کرذنش چیه؟
              پست 4 تا حدودي بهتون گفتن. با نصب يه برنامه از سيديا ممكنه چند برنامه ديگه هم نصب بشه كه مكمل برنامست و در صورت بروز مشكل نميشه كاملا مشخص كرد كه كدوم برنامه باعث تداخل شده.

در هر صورت شما فعلا airbluestack رو هم از سيديا پاك كنيد احتمال داره مشكلتون برطرف شه.

نظر

من که 2 ماهه نسخه کرک رو استفاده میکنم هیچ مشکلی هم نداشتم .

نظر

http://www.i-phone.ir/forums/thread68265.html

نظر

شما باید ریستور کنید تا مشکل حل بشه

نظر

بله دوست عزيز متاسفانه راهي جز ريستور نداري يك چي هم بگم اميدوارم اينچنين نشه بعضي اوقات با برگردونن بكاپ مشكل برگرده بهتره از ايكلود استفاده كنيد

نظر

گوشی رو reset کن wifi درست میشه ، هروقت خواستی از airblue sharing استفاده کنی airplane رو فعال کن

نظر

البته در موقع استفاده از بلوتوث خاموش بودن وای فای واسه جلوگیری از تداخل کفایت میکنه! نیازی با ایرپلن و ... نیست .

نظر

نوشته اصلی توسط iPhone-4 نمایش پست ها
                            من که 2 ماهه نسخه کرک رو استفاده میکنم هیچ مشکلی هم نداشتم .
                            فکر کنم روی 4s مشکل wifi نداره
                            دوستانی که مشکل wifi دارن برای اینکه wifi مشکل نخوره قبل از روشن کردن airblue . حتما wifi روخاموش کنند.
                            زندگی آغاز یک راه است بسوی افتخار و سربلندی و یا انحراف و سرافکندگی

نظر

مشکل با Airblue Sharing

در کل اگه زا نسخه کرک استفاده نکنی بهتره! من دیدم کسی و با نسخه کرک کار میکرد و دچار مشکلات زیادی شدن و در اخر مجبور به ریستور شدن

Omid neverhood

نظر

صبر کنید ..
                              X