اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

آموزش نصب OS X Mountain Lion از macappstore

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• آموزش نصب OS X Mountain Lion از macappstore

با سلام

شما با ۱۴ مرحله میتوانید OS X Mountain Lion را بر روی دستگاه خود نصب کنید

۱.مک اپ استور را باز کنید

۲.بر روی mountain lion کلیک کنید

۳.بر روی 19.99$ کلیک کنید و بر روی buy app کلیک کنید

۴.اکانت خود را وارد کنید و بر روی sign in کلیک کنید

۵.لانچپد باز میشود و OS X شروع به دانلود میشود.با استفاده از escape از لانجپد خارج شوید

۶.میتوانید در قسمت purchases وضعیت دانلود را ببینید

۷.هنگامی که دانلود شد OS X باز میشود.بر روی continu کلیک کنید

۸.بر روی agree کلیک کنید

۹.مطمن شوید هارد را درست انتخاب کردید.بر روی install کلیک کنید

۱۰.username و password ادمین را وارد کنید و ok را بزنید

۱۱.OS X شروع به آماده کردن نصب میشود.کامپیوتر شما به صورت خودکار ریستارت میشود

۱۲.کامپیوتر شما ریستارت میشود و نصب OS X شروع میشود.نصب OS X از ۱۵ دقیقه تا ۱ ساعت ممکن هست طول بکشه

۱۳.هنگامی که نصب کامل شد کامپیوتر شما ریستارت میشود

۱۴.تبریک میگویم. OS X Mountain Lion با موفقیت نصب شد.

منبع

سلام ، و با تشکر ، فقط یه سوال نیاز به بکاپ گیری هست یا خیر?

نظر

در هر صورت اگر از Time Machine استفاده نمیکنید، گرفتن بکاپ یکی از گام های مهم و ضروری هست.
      بهتره حداقل از اطلاعات مهمتون یک نسخه بکاپ تهیه کنید و بعد اقدام به Upgrade یا Clean Install کنید.

نظر

۳.۹ گیگ رفته بود . که وسط دانلود یک لحظه اینترنتم قطع شد از اول شروع به دانلود داره میکنه راهی نداره از ادامه همون ۳.۹ گیگ دانلود بشه دارم . انقدر ضد حال خوردم ! هیچ راهی نیست یعنی باز از اول بشینم دانلود کنم ؟؟؟!!!!

آموزش اکتیو کردن تمامی برنامه های Adobe Creative Cloud بهمراه امکان آپدیت آنها

نظر

چرا نمیشه pause کرد ؟ خیلی دردسره . پدرم در میاد دانلودش کنم

نظر

نوشته اصلی توسط shshsh نمایش پست ها
            چرا نمیشه pause کرد ؟ خیلی دردسره . پدرم در میاد دانلودش کنم
            شدن که قابلیتشو داره. چندبار هم pause شد ولی این دم آخری حسابی حالمو گرفت یک مرتبه از صفر شروع کرد.

مثلا الان من چندبار امتحان کردم ،
            تا ۲ مگ میره pause می کنم بعد resume از اپل شروع میکنه.
            شاید مشکل بخاطر شلوغی سرور اپل یا چیز دیگه نمیدونم. بهرحال ما که رفتیم از اول
            ویرایش توسط hosseinyz : https://i-phone.ir/forums/member/21421-hosseinyz در ساعت 26-07-2012, 01:59 PM

نظر

منم این چندمین باره
              اول تا ۴۰۰ مگ رفت
              دفعه بعد تا ۸۵۰
              الان دوباره از اول دارم میگیرم

میگم ماکه خریدیم اگه فایل دی ام جی و از جای دیگه بگیریم فرقی داره
              فایل ها همه ۴.۰۳ هستن ولی تو اپل استور برای من ۴.۳۴ نشون میده

نظر

نوشته اصلی توسط cacodemon نمایش پست ها
                منم این چندمین باره
                اول تا ۴۰۰ مگ رفت
                دفعه بعد تا ۸۵۰
                الان دوباره از اول دارم میگیرم

میگم ماکه خریدیم اگه فایل دی ام جی و از جای دیگه بگیریم فرقی داره
                فایل ها همه ۴.۰۳ هستن ولی تو اپل استور برای من ۴.۳۴ نشون میده
                نه فایل dmg موجود که بصورت کپی هست با نسخه خریداری شده هیچ تفاوتی نداره

ԵɑԹɑԵɑӀƘ

نظر

نوشته اصلی توسط hosseinyz نمایش پست ها
                  ۳.۹ گیگ رفته بود . که وسط دانلود یک لحظه اینترنتم قطع شد از اول شروع به دانلود داره میکنه راهی نداره از ادامه همون ۳.۹ گیگ دانلود بشه دارم . انقدر ضد حال خوردم ! هیچ راهی نیست یعنی باز از اول بشینم دانلود کنم ؟؟؟!!!!
                  منم همینو میگم! اگر کسی میتونه یک روشی چیزی پیدا کنه از MacAppstore که میگیریم این اتفاق نیفته! من پارسال که Lion اومد خریدم! 29.9$ نزدیک به ۲۰ گیگ هم هنگام دانلودی که هیچ وقت کامل نشد از دست دادم! دست آخر هم مجبور شدم ۴ گیگ فایل DMG دانلود شده را نصب کنم!
                  " MICROSOFT'S MONSTER OF SOFTWARE, APPLE'S MONSTER OF HARDWARE "
                  TECHNOLOGY NEEDS BOTH OF THEM

نظر

شدن که قابلیتشو داره. چندبار هم pause شد ولی این دم آخری حسابی حالمو گرفت یک مرتبه از صفر شروع کرد.

مثلا الان من چندبار امتحان کردم ،
                    تا ۲ مگ میره pause می کنم بعد resume از اپل شروع میکنه.
                    شاید مشکل بخاطر شلوغی سرور اپل یا چیز دیگه نمیدونم. بهرحال ما که رفتیم از اول
                    من امتحانی گذاشتم 10 مگ دانلود کنه بعد پاز کردم دوباره رفت از اول. چند بار امتحان کردم همین طوری شد. می خواستم شب که مجانیه بزارم که دو شب طول می کشید حالا باید وسط روز بزارم.

نظر

نوشته اصلی توسط shshsh نمایش پست ها
                      من امتحانی گذاشتم 10 مگ دانلود کنه بعد پاز کردم دوباره رفت از اول. چند بار امتحان کردم همین طوری شد. می خواستم شب که مجانیه بزارم که دو شب طول می کشید حالا باید وسط روز بزارم.
                      بله! میشه! بذار بره روی ۵۰۰ مگ و یک ۱ گیگ اوقت که pause بکن و بعد play کن به چند بار نرسیده میپره از اول!

نظر

ایول راه گول زدنشو کشف کردم ، میگم که حالشو ببرید. بعد کلی از دست دادن حجم که خدا از اپل نگذره . راهش اینه:
                        اصلا دکمه pause رو نزنید. وسطش اگر قطع شد بخاطر مشکل اینترنت یا بطور مثال وسطش چیز پی رو روشن کردید به هر دلیلی pause رو نزنید.
                        روی صفحه یک ارور میاد که دوتا گزینه داره :
                        retry یا cancel
                        کنسل کنید که میره از اول همون retry رو بزنید . بزارید حداقل ۵۰ مگ ازش بره بعد اینکارارو بکنید .
                        چند بار تست کردم اوکی بود . از دیشب تا همین ۲ ساعت پیش هم همین کار رو میکردم که امروز اشتباهی pause رو زدم اون ۳.۹ گیگ پرید ای کاش اون موقعی که ارور داد cancel رو نمیزدم.
                        پس یادتون نره
                        retry
                        ویرایش توسط hosseinyz : https://i-phone.ir/forums/member/21421-hosseinyz در ساعت 26-07-2012, 03:24 PM

نظر

این رو هم اضافه کنم که تو تنظیمات battery saving هم یک سری تغییرات بدید . مثلا خامشو شدن هارد رو از ۱۰ دقیقه ببرید روی never
                          و تیک گزینه put the hard disk .... رو بردارید .

نظر

منم تست کردم برای pause کردن فقط و فقط از کنترل میشن این کارو بکنید نه اپ استور و برای استارت مجدد هم همین طور

نظر

ایول راه گول زدنشو کشف کردم ، میگم که حالشو ببرید. بعد کلی از دست دادن حجم که خدا از اپل نگذره . راهش اینه:
                              اصلا دکمه pause رو نزنید. وسطش اگر قطع شد بخاطر مشکل اینترنت یا بطور مثال وسطش چیز پی رو روشن کردید به هر دلیلی pause رو نزنید.
                              روی صفحه یک ارور میاد که دوتا گزینه داره :
                              Retry یا cancel
                              کنسل کنید که میره از اول همون retry رو بزنید . بزارید حداقل ۵۰ مگ ازش بره بعد اینکارارو بکنید .
                              چند بار تست کردم اوکی بود . از دیشب تا همین ۲ ساعت پیش هم همین کار رو میکردم که امروز اشتباهی pause رو زدم اون ۳.۹ گیگ پرید ای کاش اون موقعی که ارور داد cancel رو نمیزدم.
                              پس یادتون نره
                              retry
                              من اینکارو هم کردم حسین جان! بگیر نگیر داره!

نظر

صبر کنید ..
                              X